Ultimatum Czerwonego KapturkaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Ultimatum Czerwonego Kapturka. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Ultimatum Czerwonego Kapturka zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Ultimatum Czerwonego Kapturka i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Ultimatum Czerwonego Kapturka. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Ultimatum Czerwonego Kapturka! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Ultimatum Czerwonego Kapturka, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Ultimatum Czerwonego Kapturka
Tytu oryginalny Oszukany te! Hood vs. Evil
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2011
dugo 87 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Mike Disa
scenariusz Cory Edwards,
Todd Edwards,
Tony Leech
produkcja Maurice Kanbar ,
David Lovegren ,
Joan Collins Carey
muzyka Murray Gold
skaleczenie Robert Anich,
Tom Sanders
chronologia

  Poprzednik
Spisek Czerwonego Kapturka

The Rotkäppchen-Ultimatum ( English Hoodwinked Too! Hood vs. Evil ) to amerykaski film animowany komputerowo z 2011 roku . Film jest kontynuacj Spisek Czerwonego Kapturka (2005).

zadowolony

Czerwony Kapturek jest w trakcie treningu walki wrcz w himalajskim klasztorze. Agencja "Happy End" HEA nie moe obej si bez pomocy Czerwonego Kapturka, gdy próba uratowania dzieci Ja i Magosia z rk nikczemnej wiedmy nie udaje si. Ponadto babcia zostaje porwana i ma wyjawi niegodziwej wiedmie sekretny przepis na trufle czekoladowe, które dodaj nadludzkiej siy. Czerwony Kapturek i wilk musz wspópracowa wbrew swojej woli, aby uratowa sytuacj, poniewa siedziba HEA zostaa zdewastowana przez hord wi i pomoc z tego miejsca nie jest ju moliwa.

krytyka

Burzliwy i zabawny film familijny (FSK 6), który tylko czciowo mona uzna za kontynuacj spisku Czerwonego Kapturka . Z jednej strony zrezygnowano z koncepcji opowiedzenia incydentu z - zupenie innej - perspektywy wszystkich zaangaowanych osób na rzecz linearnej opowieci typu skocz i uciekaj. Z drugiej strony, w niektórych miejscach logika fabuy cierpi z powodu próby umieszczenia gdzie w fabule wszystkich postaci z pierwszego filmu.

Drobnostki

Podobnie jak jego poprzednik, Rotkäppchen ultimatum jest równie peen aluzji do innych filmów. Pocztkowa sekwencja treningu bojowego, który przechodzi Czerwony Kapturek w himalajskim klasztorze Sisterhood przypomina pocztek Johnny English - zwaszcza teraz , który pojawi si w tym samym roku. Uratowanie koszyczka z tartletami, który spad z mostu za pomoc skoku na bungee, przypomina podobn scen z Waterworld Kevina Costnera (1995). W kocowej scenie Czerwony Kapturek i wilk wsiadaj do samochodu wzorowanego na serialu Starsky & Hutch .

mie racj

Postacie Gos niemiecki Oryginalny gos
Czerwony Kapturek Cathlen Gawlich Hayden Panettiere
babcia Michael Pan Glenn Close
Wilk Ronald Nitschke Patrick Warburton
Nicky Flippers Axel Malzacher David Ogden Stiers

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. https://www.critic.de/film/das-rotkaeppchen-ultimatum-2736/

Opiniones de nuestros usuarios

Marlena Chmiel

Ładny artykuł z _zmienna.

Wladyslaw Markowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Ultimatum Czerwonego Kapturka jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Aleksander Czerwiński

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Ultimatum Czerwonego Kapturka.