ultimatumInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ultimatum. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ultimatum zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ultimatum i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ultimatum. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ultimatum! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ultimatum, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Ultimatum ( aciski Ultimus ostatni, najbardziej zewntrzna, najbardziej odlegy) jest dyplomatyczny - czsto ograniczona  - proba rozwiza czeka sprawa zadowalajcy pod grob trudnych zaradczych, jeeli druga nie przestrzega.

Ultimatum jest przede wszystkim rodkiem polityki midzynarodowej i czasami poprzedza wypowiedzenie wojny . Czasami ultimatum jest stosowane take w innych dziedzinach ycia - np. B. w yciu prywatnym i zawodowym - uywany w jzyku edukacyjnym . To take nazwa ostatecznego przypomnienia , które czsto wie si z wyznaczeniem terminu odpowiedzi na propozycj negocjacyjn, aby unikn spornych sporów. W kryminologii termin ten jest równie uywany do (ograniczonych) roszcze, na przykad w przypadku porwa lub wzicia zakadników .

Pochodzenie jest Bliski aciski ultimatum , uzasadnione sekund imiesów od Kocioa aciskiego ultimare = dobiegnie koca, aby doj do koca, aby by w ostatniej fazie. Jest to wyprowadzenie neo-aciskie, które byo uywane w jzyku dyplomatycznym w pierwszej poowie XVIII wieku . W pierwszej poowie XX wieku uywano go w pierwszej poowie XX wieku w szczególnoci przy dodaniu ostatecznego popytu ze wzgldu na ostatni dzie miesica w jzyku kupieckim .

Zobacz te

linki internetowe

Wikisownik: ultimatum  - wyjanienia znacze, pochodzenie sów, synonimy, tumaczenia

Indywidualne dowody

  1. a b c ultimatum . W: Duden .de; ródo 3 maja 2017 r
  2. Ultimatum . W: Gabler Wirtschaftslexikon ; ródo 3 maja 2017 r
  3. Ultimatum . W: Jungbrunnen Vienna: Political Dictionary; dostp 4 maja 2017 r
  4. Ultimatum. W: Cyfrowy sownik jzyka niemieckiego . ródo 4 maja 2017 r

Opiniones de nuestros usuarios

Lucyna Bieniek

Ten wpis na ultimatum sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Marianna Kaczmarczyk

Informacje o zmiennej ultimatum są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Bernadeta Kacprzak

Wreszcie artykuł o ultimatum, który jest łatwy do przeczytania.

Aneta Wierzbicki

Podane informacje o zmiennej ultimatum są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.