To zdarza si tylko innymInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o To zdarza si tylko innym. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o To zdarza si tylko innym zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących To zdarza si tylko innym i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat To zdarza si tylko innym. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o To zdarza si tylko innym! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o To zdarza si tylko innym, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki To zdarza si tylko innym
Tytu oryginalny Ça n'arrive qu'aux autres
Kraj produkcji Francja , Wochy
Oryginalny jzyk Francuski
Rok wydania 1971
dugo 90 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Nadine Trintignant
scenariusz Nadine Trintignant
produkcja Claude Pinoteau
muzyka Michel Polnareff
aparat fotograficzny William Lubtchansky
skaleczenie Nicole Lubtchansky ,
Carole Marquand
zawód

Tylko e nie dzieje si po drugiej (tytu oryginalny: Ça n'arrive qu'aux autres ) to francuski - woski dramat filmowy przez Nadine Trintignant z 1971 roku z Catherine Deneuve i Marcello Mastroianni .

wtek

Catherine i Marcello yj w oderwaniu od wiata zewntrznego i rzadko opuszczaj swoje mieszkanie. Byli kiedy szczliw mod par i mieli dobre ycie zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Narodziny jej córki Camille uczyniy j doskonaym szczciem. Jednak gdy noworodek zmar w wyniku nagej mierci niemowlcia , Catherine i Marcello nie mogli kontynuowa swojego poprzedniego ycia. Zawsze pamitaj, jak pewnego dnia ich niania Marguerite przyniosa im martw Camille, a potem zawioza ich dziecko do szpitala. Kiedy lekarze nie mogli nic zrobi dla dziecka, Catherine zaamaa si nerwowo i Marcello próbowa j pocieszy. Nastpnie zaczli unika swoich krewnych i przyjació, a w kocu cakowicie odcili si od wiata zewntrznego. Katarzyna zacigna zasony, które od tej pory zaciemniay mieszkanie równie w cigu dnia. Przy wiecach spdzaj wikszo czasu w óku lub siedzc na pododze.

Pewnego ranka Marguerite przynosi im na niadanie biaego królika, eby pocieszy Catherine i Marcello. W kocu przychodzi jej przyjaciel Xavier i chwilowo j rozwesela, grajc w szarad . Jednak przewymiarowane zdjcia Camille zawsze przypominaj Catherine i Marcello o ich stracie, dlatego nie s w stanie przezwyciy alu.

Pewnego dnia postanawiaj jednak wyjecha na wie. Budzisz si nastpnego ranka w somie stodoy i doczasz do stada owiec. O zachodzie soca wybieraj si samotnie na spacer i pozwalaj swoim mylom bdzi. Jadc samochodem po okolicy, zauwaaj dziewczyn w biaej sukience. Id za dziewczyn do wioski, gdzie spotykaj wesele. S spontanicznie zapraszani przez celebransów na yk wina. Maa dziewczynka, równie ubrana na biao, chce pobawi si z biaym kotkiem. Catherine biegnie za dziewczyn, która nastpnie umiecha si do niej promiennie. Mody mczyzna w kocu prosi Katarzyn do taca. Podczas gdy Catherine pozwala mu si ni kierowa, Marcello taczy z pann mod. Kiedy tak szczliwie taczyli z Camille w ramionach. Razem z innymi gomi pij, miej si i wituj - a nadejdzie burza. O wicie Marcello zrobi zdjcia Katarzyny z obecnymi jeszcze muzykami i dziewczyn. Zdjcie Camille, które Marcello nagle trzyma w doni, przywouje wspomnienie mierci ich dziecka w Catherine i Marcello.

to

Reyserka Nadine Trintignant zaja si mierci swojej córki Pauliny, która wysza z maestwa z aktorem Jean-Louisem Trintignantem i zmara nag mierci niemowlcia w 1969 roku. Innym zawsze tak si dzieje . Film jest dedykowany Paulinie.

To zdarza si tylko innym, a premiera odbya si 13 stycznia 1971 roku w paryskim teatrze w Nowym Jorku . Film wszed do kin we Francji 29 padziernika 1971 roku. Po raz pierwszy zosta pokazany w Niemczech 10 sierpnia 1972 roku i wydany na DVD w 2008 roku.

Opinie

AH Weiler z New York Times stwierdzi, e Nadine Trintignant nie moga cakowicie unikn powierzchownoci opery mydlanej, ale dokonaa zrozumienia analizy przeraajcego tematu artystycznie. Z wasnego alu wyreyserowaa dramat sodko-gorzki, który moe nie jest doskonay, ale duchowo dojrzay i czasami, jak samo ycie, wzruszajcy.

Wersja niemiecka

Wersja z niemieckim dubbingiem zostaa stworzona w 1972 roku przez Berliner Synchron . Dubbing wyreyserowa Ottokar Runze , który jest take autorem ksiki dialogowej.

rola aktor Aktor gosowy
Katarzyna Catherine Deneuve Inken summer
Marcello Marcello Mastroianni Wolfgang Kieling

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. To zdarza si tylko innym. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , udostpniony 19 lutego 2020 r . 
  2. Pani. By moe Trintignant nie unikna cakowicie gnunoci opery mydlanej, ale w duej mierze udao jej si artystycznie przeanalizowa przeraajcy temat z prawdziwym zrozumieniem. [...] wyprodukowaa sodko-gorzki dramat z alu, który moe by niedoskonay, ale jest intelektualnie dorosy i czasami, jak samo ycie, wzruszajcy. AH Weiler: Dzieje si to tylko z ukami innych . W: The New York Times , 9 padziernika 1971.
  3. Zobacz synchrondatenbank.de

Opiniones de nuestros usuarios

Mark Biernacki

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Lukas Janiak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o To zdarza si tylko innym.

Mariusz Zawadzki

Dzięki. Pomógł mi artykuł o To zdarza si tylko innym.

Sara Szczepański

Dzięki za ten post na To zdarza si tylko innym, właśnie tego potrzebowałem