The Black Eye: BlackguardsInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o The Black Eye: Blackguards. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o The Black Eye: Blackguards zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących The Black Eye: Blackguards i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat The Black Eye: Blackguards. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o The Black Eye: Blackguards! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o The Black Eye: Blackguards, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

The Black Eye: Blackguards
Studio NiemcyNiemcy Daedalic Entertainment
Wydawca NiemcyNiemcy Daedalic Entertainment
Erstveröffent-
lichung
24 stycznia 2014
Platforma Windows , macOS
Silnik gry Unity3D
gatunek muzyczny Strategiczne RPG
Przedmiot Podbite oko
kontrola Mysz i klawiatura
zalety systemu
warunki wstpne
Okna:

System operacyjny Mac:

 • System operacyjny: Mac OS 10.7
 • Procesor: dwurdzeniowy procesor 2 GHz
 • RAM: 2 GB
redni DVD-ROM , pobierz
jzyk Niemiecki , angielski
Klasyfikacja wiekowa
USK wydany z 12
PEGI zalecane dla osób powyej 16 roku ycia

Ocena treci PEGI
Gra zawiera przemoc

Das Schwarze Auge: Blackguards jest strategia gra fabularna o tym niemiecki deweloper i wydawca Daedalic Entertainment . Jest to gra komputerowa w wiecie fantasy Aventurien z zasadami RPG The Black Eye . Zosta wydany 24 stycznia 2014 na Windows i macOS , a EuroVideo przej dystrybucj w Niemczech .

W zwizku z sukcesem Blackguards Daedalic zapowiedzia nastpc Blackguards 2 , który ukaza si na pocztku 2015 roku.

akcja

Akcja rozpoczyna si w miecie Neetha w wiecie gry Aventurien . Gównym bohaterem jest posta gracza, która zostaa niesusznie uwiziona za zabójstwo swojej dziewczyny. Uciekajc przed przeladowcami iw poszukiwaniu prawdziwego mordercy, spotyka inne postacie, które równie maj problemy z prawem. Gracz ma moliwo podejmowania decyzji w wanych momentach i tym samym wpywania na rozgrywk.

Postacie

posta rola
Aurelia Czarownica z Neetha
Naurim Zirytowany krasnolud pracujcy jako przemytnik
Niam z micram Narkomani, póelfy
We Byy niewolnik i gladiator
Zurbaran Florios Dekadencki czarny mag z poudnia

Rozgrywka

W Blackguards gracz moe przyjmowa róne klasy, takie jak wojownik, mag i owca. Zarówno walki, jak i caa gra tocz si w systemie turowym. Gra jest kontrolowana za pomoc myszy i klawiatury . Cech szczególn gry s widoczne szecioktne pola siatki .

rozwój

The Black Eye: Blackguards zosta po raz pierwszy wydany dla systemów Windows i macOS 24 stycznia 2014 r. Dystrybucja w Niemczech bya regulowana przez EuroVideo. Nastpca gry, Blackguards 2 , zosta wydany 20 stycznia 2015 roku dla systemów Windows i macOS. Wersja na Playstation i Xbox One zostaa wydana 15 wrzenia 2017 r.

Przyjcie

Meta-oceny
Baza danych Ocena
Metacritic 68 z 100
recenzje
publikacja Ocena
4 graczy 68%
Eurogamer 8 z 10
Gwiazda gier 76%
Gamona 86%
Gry komputerowe 69%

Blackguards otrzymali oceny rednie do lekko pozytywnych. Metacritic oceni gr na 69 na 100 punktów, a na PC i 4Players na 69 i 68%. Od GAMESTAR i Gamona , gra otrzymaa lepszych ocen z 76% i 86%, odpowiednio. Eurogamer przyzna 8 na 10 punktów.

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. The Black Eye: Blackguards - Wszystkie informacje, wydanie, wymagania sprztowe PC. W: GameStar. ródo 1 marca 2019 r .
 2. Blackguards 2 - Wszystkie informacje, wydanie, wymagania systemowe PC. W: GameStar. ródo 1 marca 2019 r .
 3. ^ Blackguards dla recenzji PC. W: Metacritic . ródo 20 grudnia 2020 r .
 4. Frank Erik Walter: The Black Eye: Blackguards - Test . W: EuroGamer.de . Sie Eurogamer . 27 stycznia 2014 r. ródo 20 lutego 2014 r.
 5. Eike Cramer: Test: The Black Eye: Blackguards . W: 4Players . freenet AG . 23 stycznia 2014 r. ródo 20 lutego 2014 r.
 6. Rüdiger Steidle: Perspektywa to kwestia szczcia . W: GameStar . IDG . 27 stycznia 2014 r. ródo 20 lutego 2014 r.
 7. Frank Fischer: sprytny ruch Daedalica . W: Gamona . Webguidez Entertainment. 31 stycznia 2014. Dostp 20 lutego 2014.
 8. Peter Bathge: The Black Eye: Blackguards in the Test . W: Gry na PC . Computec Media Group . 28 stycznia 2014 r. ródo 20 lutego 2014 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Joanna Kwiatkowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej The Black Eye: Blackguards jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Violetta Strzelecki

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej The Black Eye: Blackguards pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o The Black Eye: Blackguards tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Bartosz Chmiel

Podane informacje o zmiennej The Black Eye: Blackguards są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Bernard Marciniak

Informacje o zmiennej The Black Eye: Blackguards są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Hanna Bartkowiak

To dobry artykuł dotyczący The Black Eye: Blackguards. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.