Testament milionów (1911)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Testament milionów (1911). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Testament milionów (1911) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Testament milionów (1911) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Testament milionów (1911). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Testament milionów (1911)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Testament milionów (1911), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Milion dolarów bdzie
Tytu oryginalny Milion
obligacji Milion testamentów
Sherlock Holmes
Kraj produkcji Dania
Oryginalny jzyk duski
Rok wydania 1911
dugo 16 lub 21 minut
Prt
scenariusz Ferdinand Bonn
zawód

Million Testament (tytu oryginau Millionobligationen równie Milliontestamentet lub Sherlock Holmes ) jest dusk filmowy detektyw z Alwin Neuss w wiodcej roli Sherlocka Holmesa .

akcja

Sherlock Holmes ujawnia oszukaczego lekarza, któremu ukradziono testament.

to

Film zosta wyprodukowany przez Nordisk Film (nr 715) w jednym akcie na 300 lub 375 metrów, co odpowiada ok. 16 i 21 minutom. W Stanach Zjednoczonych film nosi tytu The Stolen Legacy . Amerykaskimi firmami dystrybucyjnymi byy Motion Picture Distributors and Sales Company, a importerem bya Great Northern Film Company.

Premiera odbya si w Danii 14 stycznia 1911 r., W Niemczech od 7 do 10 kwietnia 1911 r. W Apollo Theatre w Görlitz oraz 22 kwietnia 1911 r. W USA.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Testament milionów w internetowej bazie danych filmów (w jzyku angielskim)
  2. Das Millionentestament w The German Early Cinema DatabaseWzór: tytu GECD / utrzymanie / niepotrzebne uycie parametru 2 / NAZWA / tytu
  3. Kalkulator dugoci filmu , liczba klatek na sekund : 16 2/3

Opiniones de nuestros usuarios

Rafal Piasecki

Musiałem znaleźć coś innego na temat Testament milionów (1911), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Jozef Skrzypczak

Wreszcie artykuł o Testament milionów (1911), który jest łatwy do przeczytania.

Kornelia Bieniek

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Testament milionów (1911).

Lukasz Kwiecień

Ten wpis na Testament milionów (1911) pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.