Testament (2017)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Testament (2017). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Testament (2017) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Testament (2017) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Testament (2017). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Testament (2017)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Testament (2017), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Testament
Tytu oryginalny Ha Edut
Kraj produkcji Izrael , Austria
Rok wydania 2017
Prt
Dyrektor Amichai Greenberg
scenariusz Amichai Greenberg
produkcja Yoav Roeh ,
Aurit Zamir ,
Oliver Neumann ,
Sabine Moser
muzyka Marnix Veenenbos ,
Walter Cikan
aparat fotograficzny Moshe Mishali
skaleczenie Gilad Inbar
zawód

Das Testament (Ha Edut) to izraelsko - austriacka koprodukcja Amichai Greenberga z 2017 roku . Premiera filmu fabularnego odbya si 7 wrzenia 2017 roku w ramach 74.Festiwalu Filmowego w Wenecji , na który zaproszono film w sekcji Orizzonti . W Austrii film zosta pokazany 5 padziernika 2017 na Jewish Film Festival w Wiedniu, a nastpnie 17 marca 2018 na Diagonale . Premiera kinowa odbya si w Austrii 8 czerwca 2018 roku.

akcja

Dr. Yoel Halberstam to 45-letni ortodoksyjny yd. Jako historyk prowadzi badania na temat Holokaustu i kieruje komisj majc zbada utajon masakr pod koniec II wojny wiatowej w fikcyjnym wgiersko-austriackim miecie Lendsdorf. Podczas swoich bada odkrywa midzy innymi, e jego matka Fania yje pod faszyw tosamoci i nie jest ydówk. Poszukuje wspóczesnych wiadków i ocalaych. W kocu znajduje izraelskiego ocalaego, który podobnie jak mieszkacy Lendsdorf w tamtych czasach obawia si represji. A bez konkretnych dowodów dotyczcych 200 zmarych wgierskich ydów wadze austriackie nie udziel mu pozwolenia na prowadzenie wykopalisk w Lendsdorf.

Czas jest najwaniejszy, bo burmistrz w kocu chce da zielone wiato dla budowy centrum handlowego. Jednak wraz z zapiecztowaniem tego miejsca, trawa moga wreszcie wyrosn na przestrzeni historii 200 zamordowanych ydowskich robotników przymusowych. Halberstam zosta przez dwa tygodnie, aby przywie wiadków i dokumenty potwierdzajce t masakr w nocy z 24 na 25 marca 1945 r. Oraz wskaza miejsce zbiorowego grobu. Modlitewnik przez ydowskich robotników przymusowych w kocu przyniós przeom.

Produkcja i to

Zdjcia do zdj miay miejsce w marcu i kwietniu 2016 r., A do zdj w Izraelu i Austrii . Film by wspierany przez Austriacki Instytut Filmowy , Jerusalem Film & Television Fund oraz Israel Film Fund . Film wyprodukowany zosta przez izraelskie Gum Films , koproducentem by austriacki FreibeuterFilm . Tamar Gadish bya odpowiedzialna za scenografi, Sarit Sharara za kostiumy, Klaus Kellermann za dwik, a Jana Schulze za makija.

W swoim reyserskim debiucie Amichai Greenberg zajmowa si masakr w Rechnitz .

Przyjcie

Anne-Catherine Simon napisaa w dzienniku Die Presse, e produkcja bya stylistycznie prosta, ale nadal by to film wyjtkowy ze wzgldu na niezwyk histori i myl, do której zmusi widza. W kocu Halberstam siedzi bez jarmuki i brody na austriackiej sali sdowej i jako badacz prawdy pomaga zwyciy; w ostatniej chwili przedstawia dowody masakry. Jest to godne pochway jako apel moralny i optymistyczne wyznanie - jako artystyczna fikcja zbyt uderzajca jak na inny nie uderzajcy film .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Diepresse.com: Festiwal Filmowy w Wenecji: Waltz, Clooney i rycerz Ai Weiwei o Zotego Lwa . Artyku z 27 lipca 2017, obejrzano 27 lipca 2017.
  2. ^ La Biennale di Venezia: Amichai Greenberg - Ha edut (Testament) . ródo 19 sierpnia 2017 r.
  3. JFW 2017 / TESTAMENT. ródo 6 kwietnia 2020 r .
  4. Diagonale 2018: Testament . ródo 2 marca 2018 r.
  5. a b Testament. W: Austriacki Instytut Filmowy . ródo 27 lipca 2017 r .
  6. Historia tajemnicy . ródo 10 kwietnia 2018 r.
  7. a b Tiroler Tageszeitung: Zapiecztowana pami . Artyku z 6 czerwca 2018 r., Obejrzano 6 czerwca 2018 r.
  8. diepresse.com: Nowo w kinie: kobieta, która udawaa ydówk . Artyku z 8 czerwca 2018 r., Obejrzano 8 czerwca 2018 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Bartlomiej Konieczna

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Testament (2017).

Zuzanna Lis

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Testament (2017), daje dużo pewności.

Ewelina Olejniczak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.