Teciowa potworaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Teciowa potwora. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Teciowa potwora zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Teciowa potwora i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Teciowa potwora. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Teciowa potwora! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Teciowa potwora, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Teciowa potwora
Tytu oryginalny Potwór-in-prawo
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2005
dugo 101 minut
Ocena wiekowa U o. A.
JMK 6
Prt
Dyrektor Robert Luketic
scenariusz Ania Kochoff
produkcja Chris Bender ,
JC Spink ,
Paula Weinstein
muzyka David Newman ,
Rosey
aparat fotograficzny Russell Carpenter
skaleczenie Scott Hill ,
Kevin Tent
zawód

Sposób na teciow (tytu oryginalny: Sposób na teciow ) to amerykaska komedia kierowane przez Robert Luketic od 2005 roku.

wtek

Charlotte Cantilini, nazywana Charlie, nie prowadzi regularnego ycia i zarabia na rónych dorywczych pracach. Pracuje midzy innymi w gabinecie lekarskim, jako niezalena artystka oraz jako opiekunka psów. Pewnego dnia poznaje swojego wymarzonego mczyzn, który podobno jest gejem . Jednak podczas spaceru po play okazuje si, e plotka nie jest prawdziwa. Kevin jest nie tylko szanowanym chirurgiem , ale i kawalerem . Na drodze do szczcia modej pary stoi tylko jeden problem: matka Kevina.

Viola jest znan prezenterk telewizyjn, która przeprowadzia ju wywiad z Dalajlam w swoim talk show . Potem niespodziewanie dowiaduje si, e nadawca odrzuca j, poniewa chce przycign modsz publiczno do programu. Co to oznacza, staje si jasne w ich ostatniej audycji. Jako go redakcja przedstawia jej nastoletni gwiazd popu, która nie wykazuje zainteresowania powanymi tematami, takimi jak polityka czy sprawy wiatowe. Prezenterka nie moe ju duej znosi ignorancji modej nastoletniej gwiazdy i traci swoj wczeniejsz zawodow samokontrol, a w kocu zaamuje si nerwowo przed kamer.

Viola zostaje nastpnie przyjta na oddzia psychiatryczny . Kiedy kilka miesicy póniej zostaje zwolniona, czeka j kolejny szok: jej syn chce polubi prost kobiet, która nie ma pienidzy ani nie pochodzi z wyszych sfer. Na pierwszym spotkaniu z przysz teciow , Kevin Charlie proponuje maestwo, mimo e asystentka Violi, Ruby, ostrzega go, by nie robi tego kroku ze wzgldu na wci niestabilny stan pani domu.

Matka utopia swoj frustracj w alkoholu i postanowia wszelkimi sposobami zapobiec lubowi. Ruby ma znale negatywne treci w historii ycia Charliego, ale nie znajduje niczego, ani rejestru karnego, ani dugów, ani zych ocen. Viola urzdza eleganckie przyjcie, na którym próbuje zdemaskowa Charliego, aby jej potencjalna synowa zobaczya, e nie pasuje do jej wiata. Charlie rozdziera zbyt ciasn sukienk, któr kupia jej Viola, a potem widzi, jak Kevin cauje swoj by dziewczyn Fion. Ale zwizek si nie zrywa.

Jednak Viola ju planuje kolejny atak. Zaprasza Charliego na kolacj i denerwuje j przesadnymi planami lubu. Kiedy Charlie odmawia wszystkiego, Viola symuluje atak saboci i pozwala si przyj do kliniki. Domniemany psychiatra dr. Chamberlain radzi modej parze, aby zabrali matk do swojego domu. Tam Viola zapewnia, e Charlie nie moe ju spdzi spokojnej nocy. Wyje jak mae dziecko i prosi Charliego, eby przyszed do jej óka i tam spa. Nastpnego wieczoru podaa jej niejadalny posiek i wypytywaa j, rzekomo o zmian jej testamentu. Póniej denerwuje Charliego podczas ogldania telewizji. Kiedy Charlie rozmawia przez telefon z Kevinem w wannie, Viola zabiera jej telefon i mówi Kevinowi, e chce wprowadzi si do domu w ssiedztwie.

Podczas spotkania z przyjaciómi Remym i Morganem Charlie dowiaduje si o bezwzgldnym ledztwie Violi. Postanawia zemci si na Violi. Dowiaduje si, e rzekome leki psychotropowe to nieszkodliwe tabletki witaminowe, a dr. Chamberlain nie jest lekarzem. Kiedy rzekomo chora matka wraca do domu, spotykaj j psy Charliego. Na kolacj Charlie podaje swoje prawdziwe rodki uspokajajce, wic Viola lduje twarz w dó na talerzu. Ruby chyba to lubi.

Podczas kolacji z Kevinem Charlie prosi Viol, by zostaa jej druhn i daje jej brzydk sukienk. Po odesaniu swojego przyszego ma Charlie wszczyna kótni.

Na bankiecie przed lubem obie kobiety zaskakuj si niespodziank dla goci, dr. Szambelan i Fiona. Viola miesza orzechy z sosem. Poniewa Charlie jest na to uczulony , jej usta znacznie puchn.

Na weselu pojawia si go, który jest jeszcze gorszy ni dwie kócce si kobiety: teciowa Violi Gertrude. Stara kobieta idzie jeszcze dalej w swoich wypowiedziach ni teciowa i zawstydza Viol, gdy ponownie kóci si z Charliem. M Violi zmar z nieuleczalnego rozczarowania. Po tym dowiadczeniu Charlie w ostatniej chwili chce odwoa lub. Tu przed tym, jak moe to powiedzie Kevinowi, Viola wkracza i przynosi pokój. Po tym, jak obie kobiety uzgodniy pewne zasady, lub nadal moe si odby.

synchronizacja

rola aktor Aktor gosowy
Charlotte 'Charlie' Cantilini Jennifer Lopez Natascha Geisler
Pola Altówki Jane Fonda Judy Zima
Dr. Kevin Fields Michael Vartan Dawid Natan
Rubin Wanda Sykes Heidrun Bartomiej
Remy Adam Scott Normana Matta
Morgan Annie Parisse Gundi Eberhard
Fiona Moneta Mazura Melanie Pukass
Gertrude Elaine Stitch Gisela Fritsch
kit Czy Arnett Piotr Reinhardt
Dr. Szambelan Stephen Dunham Stefan Staudinger

Opinie

Roger Ebert napisa w Chicago Sun-Times 12 maja 2005 roku, e podziwia zarówno Jennifer Lopez, jak i Jane Fonda, dlatego stara si cieszy ich obecnoci i ignorowa film. Nie udao mu si tego zrobi. Nienawidzi filmu. Ebert szydzi, e teciowy potwór nie jest ciekawszy ni film dokumentalny o aktorach na lunchu.

Romantyczna komedia bez dialogowych artów, która sprzedaje gwiazdorski skad poniej wartoci i oddaje potencja historii do przesadnego bazestwa.

Warte wspomnienia

Koszt produkcji filmu wyniós 43 miliony dolarów, a wiatowe przychody ze sprzeday biletów wyniosy okoo 155 milionów dolarów.

Nagrody

  • Nominacja do Zotej Maliny dla Jennifer Lopez
  • Niemiecki Film and Media Assessment FBW w Wiesbaden przyzna filmowi ocen wartociowy.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Klasyfikacja wiekowa dla The Monster-in-Law . Modzieowa Komisja ds . Mediów .
  2. ^ Krytyka Rogera Eberta
  3. Zi potwora . W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 11 sierpnia 2017 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 
  4. Teciowa potwora (2005) - Box Office Mojo. ródo 25 lipca 2019 .

Opiniones de nuestros usuarios

Artur Pietrzyk

Podane informacje o zmiennej Teciowa potwora są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Thomas Bednarski

Informacje o zmiennej Teciowa potwora są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Klaudia Karpiński

Ten artykuł o zmiennej Teciowa potwora przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Bozena Majchrzak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Teciowa potwora.