Szósty semestrInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Szósty semestr. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Szósty semestr zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Szósty semestr i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Szósty semestr. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Szósty semestr! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Szósty semestr, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Szósty semestr
Tytu oryginalny Chopcy z Sorority
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2002
dugo 93 minuty
Ocena wiekowa FSK od 12
JMK 14
Prt
Dyrektor Wallace Woodarsky
scenariusz Joe Jarvis
Greg Coolidge
produkcja Larry Brezner
Walter Hamada
muzyka Mark Mothersbaugh
kamera Michael D. O'Shea
ci Richard Halsey
mier Lautenberg
zawód

Szósty semestr to amerykaska komedia nastolatków z 2002 roku.

akcja

W jednym miecie rywalizuj dwa stowarzyszenia studentów z Ameryki Pónocnej . Mska grupa ( Kappa Omikron Kappa) interesuje si gównie szalonymi imprezami z du iloci alkoholu i seksu. Jednak po jednej z tych mokrych i radosnych uroczystoci wybucha skandal. Czonkowie Dave, Adam i Doofer, którzy odpowiadaj za finanse KOK, s oskareni o kradzie po tym, jak sejf zosta znaleziony pusty. Na spotkaniu pozostali czonkowie postanawiaj wydali trzech zdrajców. Wykluczenie nastpuje w bardzo nieodpowiednim momencie, poniewa coroczny Rejs Koktajlowy odbdzie si ju za kilka tygodni. Rejs ten jest uwaany za wan platform do dyskusji na temat przyszych karier studentów. Ojciec Dave'a obieca synowi prac w renomowanej firmie, a jego dwóch przyjació ma by zatrudnionych jako pracownicy. Teraz skandal grozi im, e przegapi t wyjtkow okazj. S jednak pewni, e prezes Spence ukrad pienidze i chc to udowodni nagraniem wideo. Aby jednak dotrze do dowodów, musz wróci do domu KOK-u.

Przychodzi im do gowy, e wieczorem jest impreza. Przebieraj si za kobiety, ale nie maj dostpu do filmu. Zamiast tego trafiaj do eskiej grupy ( Delta Omikron Gamma , DOG), która sprzeciwia si seksualnemu wykorzystywaniu kobiet i opowiada si za kobietami, które znajduj si w niekorzystnej sytuacji z powodu ich mniej atrakcyjnego wygldu lub innych saboci. Modzi mczyni, którzy zwykle wyróniaj si imponujcym zachowaniem i aroganckimi wypowiedziami, musz nie tylko ukrywa swoj prawdziw pe wród studentek, ale take musz zmierzy si z kobiec osobowoci. W cigu najbliszych kilku godzin poznaj codzienne problemy kobiet. Ich ycie staje si jeszcze trudniejsze, gdy Adina jest seksualnie napastowana przez swojego brata Jimmy'ego podczas próby zdobycia wideo, a przewodniczca Leah ujawnia swoje lesbijskie zainteresowanie Daisy, podczas gdy Dave rozmawia z romantycznym Szekspirem Próbujc uwie Sonneta .

Po kilku burzliwych wydarzeniach trójka uczniów ma szans rozwiza swój problem. PIES rywalizuje z Tri Pi, grup blond kobiet, w meczu piki nonej. Zwycizca moe towarzyszy KOK w rejsie. Pocztkowo gra nie idzie zgodnie z planem, a trzech silnych mczyzn zaskakuje Tri Pi. Ale wtedy Adina motywuje pozostaych czonków druyny psychologicznymi sztuczkami, a PIES wci moe rozstrzygn gr na ich korzy. Kiedy przybyli do portu, Tri Pi zajli ju swoje miejsce na statku. PSY nie boj si tego dziki swojej nowej pewnoci siebie, wyrzucaj blondynki za burt i wsiadaj na statek. Tam Dave, Adam i Doofer ujawniaj swoj prawdziw tosamo. Przedstawiasz charakterystyczny film, a Dave otrzymuje upragnion prac. Moe te wygra Leah dla siebie.

Recenzje

Zatrzymaj si przy plakacie w drodze do teatru. To bdzie twój szczyt. Ma wszystko, czego potrzebujesz do bezmózgiego autopilota w sitcomie. Wygldaj tak kobieco, jak marynarze w kokosowych biustonoszach w Poudniowym Pacyfiku. Ich absolutna niezdolno do przejcia jako kobiety prowadzi do kolejnej ciekawoci filmu, która polega na tym, e wszystkie inne postacie s oczywicie upoledzone umysowo .

Zrób sobie przerw od plakatu w drodze do teatru. To bdzie twój punkt kulminacyjny. Ma wszystko, czego potrzebujesz do bezmylnego zdzierstwa z autopilota. [...] Wygldasz tak kobieco jak marynarze z kokosowymi biustonoszami na Poudniowym Pacyfiku. Jej absolutna niezdolno do udawania kobiety prowadzi do kolejnej ciekawoci filmu, a mianowicie, e wszystkie inne postacie s oczywicie upoledzone umysowo .

Nagrody i opinie

Barry Watson otrzyma za film nominacj do nagrody Teen Choice w 2002 r . Donna Barrett Gilbert i Joanne Harris w 2003 r. zdobyli nagrod Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Award za najlepsz stylizacj wosów.

W kasie Das Sixte Semestr w przyblieniu odzyska swój budet w wysokoci 12 milionów dolarów.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Klasyfikacja wiekowa za szósty semestr . Modzieowa Komisja ds . Mediów .
  2. Szósty semestr. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 23 stycznia 2017 r . 
  3. ^ Recenzje: Sorority Boys. Roger Ebert, 22 marca 2002, dostp 13 lipca 2021 .
  4. ^ Chopcy z Sorority. W: Box Office Mojo . ródo 13 lipca 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Thomas Konieczny

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Szósty semestr i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Bartosz Kulik

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Szósty semestr