SzmataInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Szmata. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Szmata zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Szmata i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Szmata. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Szmata! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Szmata, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Szmata
Informacje ogólne
Gatunek (e) Pop rock
zaoenie 2012
Stronie internetowej daslumpenpack.de
Czonkowie zaoyciele
Jonas Fromming
Hodowla Maksymiliana
Obecny zawód
Jonas Fromming
Hodowla Maksymiliana
od 2020
Alex Eckert (perkusja)
Jason Bartsch (gitara i klawisze)
Lola Schrode (bas)

The Lumpenpack to niemiecki rock/popowy projekt, który zaczyna jako duet, skadajcy si z Maximilian Kennel (ur . 7 wrzenia 1991 r. w Augsburgu ) i Jonasa Frömminga (ur . 20 stycznia 1989 r. w Kassel ). Das Lumpenpack wystpuje jako picioosobowy zespó od pocztku 2020 roku.

historia

Kennel i Frömming (dawniej Meyer) wywodz si ze sceny slamu poetyckiego ; Hodowla dwukrotnie wygraa Bavarian Poetry Slam Championships (2012 i 2013), Frömming wygraa Mistrzostwa Nadrenii-Palatynatu w 2013 roku. Od 2012 roku jed razem jako Das Lumpenpack, najpierw na niemieckich scenach poetyckich, potem jako piosenkarze i autorzy piosenek. Jej pierwsza pyta, Steil-Geh-LP , zostaa wydana w grudniu 2013 roku . Od tego czasu mieli wiele wystpów na festiwalach komediowych, w programach telewizyjnych i radiowych oraz w ramach ich obszernej trasy spacerowej . Ich drugi album, wydany w 2015 roku, nosi tytu Steil II . W marcu 2017 roku stali si staym zespoem w programie telewizyjnym Nightwash . W swoich komediowych piosenkach zmagaj si z rozczarowaniem w pónych latach dwudziestych, po wielkiej imprezowej fazie ycia.

Hodowla i Frömming mieszkaj w Stuttgarcie. Ukoczyli odpowiednie studia z psychologii i posad nauczyciela w szkole specjalnej dla teologii niemieckiej i protestanckiej, ale nie pracuj w tych zawodach, ale yj ze swoich wystpów scenicznych.

16 marca 2020 Das Lumpenpack zagra koncert kwarantanny. W zwizku z odwoanymi koncertami w zwizku z pandemi korony , koncert z opuszczonego teatru Gloria by transmitowany na ywo na YouTube . Niech koncertu nastpi, wówczas motoch mia w crowdfunding - kampani dla donacji tzw. Aby pokry niezbdne wydatki, potrzebne byo 10 000 euro. 17 marca 2020 r. stoisko kosztowao 135 000 euro. Dodatkowe pienidze przeznaczone s na wsparcie pracowników kultury, którzy w wikszoci pracuj w tle. W ramach tego koncertu kwarantanny Kennel i Frömming zaprezentowali równie swój nowy zespó. Miesic wczeniej ogosili w mediach spoecznociowych, e zakocz projekt duetu i chc od teraz sta si prawdziwym zespoem. Od tego czasu zaangaowani s Alex Eckert (perkusja), Jason Bartsch (gitara, instrumenty klawiszowe) i Lola Schrode (bas).

honory i nagrody

Dyskografia

Umiejscowienie wykresów
Wyjanienie danych
Albumy
To byo wielkie rozczarowanie
  DE 14. 16.08.2019 (2 tygodnie)
Poowa czasu
  DE 30. 13 marca 2020 r. (1 tydzie)

Albumy studyjne

 • 2013: Steil-Geh-LP (Dach Records)
 • 2015: Steil II (Rekordy dachowe)
 • 2017: Przyszo jest wielka (Dach Records)
 • 2019: Wielkie rozczarowanie (Dach Records)

Albumy na ywo

 • 2020: Poowa (rekordy na dachu)

PE

 • emocje (cz 1 z 3)

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. ^ B Prix Panteon 2016. In: pantheon.de. ródo 7 marca 2019.
 2. Nowa reszta zespou. . W: kana Instagram Das Lumpenpack. 8 padziernika 2020, dostp 12 grudnia 2020 .
 3. Biografia na last.fm , dostp 15 kwietnia 2017 r.
 4. biografia a b c na laut.de , dostp 15 kwietnia 2017 r.
 5. Tahnee i Lumenpack i wiersze, czasem z brutalnym humorem, czasem z gbszym znaczeniem.
 6. Das Lumpenpack: Alone jest bezuyteczny, zespó dla dwojga. W: Frankfurter Allgemeine Zeitung. 28 kwietnia 2017 . ródo 9 wrzenia 2017 .
 7. a b c d Das Lumpenpack gra koncert duchów w Gloria w Kolonii. (Nie jest ju dostpny online.) W: Westdeutscher Rundfunk. 17 marca 2020, dawniej w oryginale ; udostpniono 25 czerwca 2020 r .  ( Strona nie jest ju dostpna , szukaj w archiwach internetowych )@1@2Szablon: Toter Link / www1.wdr.de
 8. Das Lumpenpack wyjeda z Herkulesem z Klagenfurtu . Kleine Zeitung , 15 stycznia 2015 r.
 9. Konkurs komediowy NDR prowadzony przez Lis Feller i Matze Knop . NDR, dostp 23 grudnia 2017 r.
 10. róda wykresów: Niemcy
 11. emocje. ródo 27 kwietnia 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Mariusz Wasilewski

Podane informacje o zmiennej Szmata są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Bernadeta Przybylski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Szmata, jest to bardzo dobra opcja.

Adrian Karczewski

Świetny post o Szmata.

Izabela Mazur

W tym poście o Szmata dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.