SystemInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o System. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o System zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących System i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat System. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o System! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o System, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny System - wszystko zrozumie, to wszystko wybaczy
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2011
dugo 85 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Marc Bauder
scenariusz Dörte Franke , Khyana el Bitar
produkcja ZDF
muzyka Paul Lemp
aparat fotograficzny Daniela Knapp
skaleczenie Gergana Voigt
zawód

System - zrozumienie wszystkiego oznacza wybaczenie wszystkiego to debiut fabularny reysera Marca Baudera . Film zosta zaprezentowany 20 stycznia 2011 roku na Max Ophüls Film Festival w Saarbrücken, telewizyjna premiera miaa miejsce 12 stycznia 2012 roku w serialu Das kleine Fernsehspiel na ZDF .

akcja

Ex Stasi pracownik i walutowym procurer Konrad Böhm zaprasza drobnej karnej Mike jako jego asystent. Mike jest synem swojego najlepszego przyjaciela w Stasi, który najwyraniej zgin w wypadku. Böhm chciaby zarobi na budowie rurocigu z Rosji do Europy i systematycznie niszczy konkurencj, ale nie jest dopuszczony do wikszych projektów.

Mike coraz wicej dowiaduje si o przeszoci swoich rodziców jako pracownika Stasi; wydaje si, e jego ojciec zosta zamordowany. W kocu jego matka chce wszystko powiedzie policji.

krytyka

W swoim debiucie fabularnym dokumentalista Marc Bauder odwanie zapuci si w dziedzin, która nie bya uprawiana w tym kraju: dramat polityczny i gospodarczy oparty na badaniach i faktach. Z postaciami, które funkcjonuj jako miniatury w fabularnej narracji, a take jako przedstawiciele dziaa prawdziwych ludzi, nie bdc jedynie kopiami.

- Thomas Gehringer : Tittelbach.tv

Nagrody (wybór)

W 2012 roku Bernhard Schütz otrzyma nominacj do Niemieckiej Nagrody Filmowej za drugoplanow rol . Marc Bauder zosta uhonorowany nagrod CineStar na Festiwalu Filmowym w Meklemburgii-Pomorzu Przednim .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. certyfikat dopuszczenia do Das System - Zrozumienie wszystko rodki wyrozumiay wszystko . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , kwiecie 2011 (PDF; numer testu: 126 889 K).

Opiniones de nuestros usuarios

Gerard Jasiński

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Lukas Maciejewski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej System, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Sylwester Bednarczyk

Świetny post o System.

Elena Antczak

Informacje o zmiennej System są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Bart Zakrzewski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na System i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.