Super kobietaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Super kobieta. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Super kobieta zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Super kobieta i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Super kobieta. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Super kobieta! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Super kobieta, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Super kobieta
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1996
dugo 89 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Sönke Wortmann
scenariusz Gundula bez pokoju
produkcja Bernd Eichinger ,
Martin Moszkowicz
muzyka Stefan Stoppok
aparat fotograficzny Tom Ferryman
skaleczenie Chrzecijanie z Ueli
zawód

Das Superweib to film fabularny reysera Sönke Wortmanna , nakrcony w 1995 roku, którego premiera odbya si w Niemczech w 1996 roku. Historia oparta jest na powieci Hery Lind pod tym samym tytuem .

akcja

Podczas wizyty u prawnika z powodu zakupu domu Franziska nieumylnie rozwodzi si z Willem, zapracowanym reyserem, który i tak zwykle zostawia j z dziemi i zdradza je z czoowymi aktorkami. Pod pseudonimem pisze ksik, w której przetwarza swój zwizek. Po tym, jak okae si bestsellerem, zostanie nakrcony w filmie przez jej przyszego byego ma wszystkich ludzi.

Inni

Pseudonim Franziski Franka Zis jest aluzj do nazwiska artystki Hery Lind , które równie pochodzi od jej imienia Herlind.

Recenzje

W Süddeutsche Zeitung orzek, e Wortmann opowiada histori szybko, ale bez zauwaalnego rytmu. Zdjcia zilustroway histori bez komentarza, dziki czemu film pozostaje paski i bez faszywego dna. Epd Film równie uzna postacie za paskie i uczciwe. Film nie jest ani komedi, ani ubraniem i nie zblia si do poprzednich prac Wortmanna.

W Lexicon of International Films (wydanie na CD-ROM, Systhema, Monachium 1997) stwierdzono: Komedia opowiadana epizodycznie, bez ksa, która polega wycznie na trakcji trywialnej powieci.

Nagrody

Wiesbaden ocena filmu agencja przyznano produkcji na rating szczególnie cenne .

literatura

  • Hera Lind: Super kobieta. Powie . Scherz, Frankfurt nad Menem 2004, 399 stron, ISBN 3-502-51983-8

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Marlena Tomczak

Ładny artykuł z _zmienna.

Liliana Osiński

Ten wpis na Super kobieta pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Eryk Pietrzak

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Eva Wasilewski

W tym poście o Super kobieta dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.