Sterowiec (1931)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Sterowiec (1931). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Sterowiec (1931) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Sterowiec (1931) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Sterowiec (1931). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Sterowiec (1931)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Sterowiec (1931), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Sterowiec
Tytu oryginalny Sterowiec
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1931
dugo 102 minuty
Prt
Dyrektor Frank Capra
scenariusz Dorothy Howell ,
Jo Swerling
produkcja Harry Cohn ,
Frank Fouce
muzyka Constantin Bakaleinikoff ,
David Broekman
aparat fotograficzny Joseph Walker
skaleczenie Maurice Wright
zawód

The Airship to amerykaski film przygodowy wyreyserowany przez Franka Capr. Produkcja, której scenariusz jest oparty na opowiadaniu dowódcy marynarki wojennej Franka Weada, zostaa nakrcona w 1931 roku. Film mia swoj premier 4 kwietnia 1931 roku. Film nie pojawi si w kinach w Niemczech. Mia swoj niemieck premier 22 wrzenia 1973 roku, kiedy zosta wyemitowany w telewizji.

akcja

Badacz i odkrywca Louis Rondelle chce odby wypraw lotnicz na biegun poudniowy. Aby to zrobi, prosi admiraa Martina o pomoc z Marynarki Wojennej. Dowódca lotnictwa morskiego Jack Brandon jest zdeterminowany, aby zaimponowa Rondelle swoim sterowcami. Brandon i jego ludzie demonstruj swoje umiejtnoci latania podczas wystpu w Lakehurst. Rondelle równie jest pod wraeniem, chocia przyjaciel i rywal Brandona, porucznik Pierce, kradnie przedstawienie mczyznom. Pierce wraca do domu póniej ze swojego specjalnego pokazu. Jego ona Helen czsto jest sama. Tym razem Brandon odwiedza nas, gdy przybywa Pierce. Brandon pyta Pierce'a o swoje zainteresowanie wypraw. Pierce chce si przyczy, co zdenerwowao Helen. Prosi Brandena, który jest w niej zakochany, aby nie zabiera ze sob Pierce'a. Brandon zgadza si, ale wykluczenie kosztuje go przyja z Piercem.

Wyprawa rozpoczyna si na wyposaeniu w sterowce Marynarki Wojennej. Jednak burza stawia uczestników w wielkim niebezpieczestwie. Pierce prowadzi akcj ratunkow i sprowadza Brandona do Waszyngtonu. Pierce rezygnuje z pracy i zostaje nowym partnerem Rondelle. Helen pisze list do ma, który ma otworzy na biegunie poudniowym. Mówi mu, e nie moe duej znie tego, e cay czas jest sama. Chce si z nim rozwie, eby móc polubi Brandona. Pierce przybywa na Antarktyd z listem w bagau.

Rondelle i Pierce odlatuj sterowcami na biegun poudniowy. Towarzysz im pomocnicy Hansen i McGuire. Pierce chce wyldowa na biegunie poudniowym, oddalonym o ponad 1300 km. Ldowanie si nie udaje, sterowiec si rozbija. Helen i Brandon przeczytali o katastrofie w gazecie. Histeryczna reakcja Helen pokazuje Brandonowi, e nadal kocha Pierce'a. W tym samym czasie poszkodowani czonkowie wyprawy rozpoczynaj marsz powrotny. Rondelle umiera z wycieczenia.

W Waszyngtonie Brandon jest w stanie przekona admiraa do podjcia akcji ratunkowej przy uyciu nowych sterowców. Kilka dni póniej Pierce McGuire musi amputowa stop. McGuire czuje si ciarem dla innych i wychodzi na lodow pustyni. Pierce staje si lepy na nieg i musi pozwoli Hansenowi go prowadzi. Wracaj do grobu Rondelle, co pokazuje im, e biegali w kóko. Hansen wkrótce umiera z wycieczenia. Tu przed upadkiem Pierce'a Brandon przybywa ze swoim statkiem powietrznym i ratuje go. Na pokadzie sterowca Brandon Pierce ma przeczyta list do swojej ony. Brandon zamienia list w deklaracj mioci i wyrzuca go przez okno. W Nowym Jorku odbywa si parada na ich cze. Pierce i Helen znów si spotykaj. Pierce obiecuje jej, e nigdy wicej jej nie opuci.

Recenzje

Leksykon filmów midzynarodowych : Film, od chwili, gdy samolot by jednym z idoli Hollywood, nakrcony wycznie w studio oraz w hangarach Lakehurst Dla Variety , film zosta nieprzekonujce , sterowiec rozbi Wielka scena filmu.

to

Produkcja Columbia Pictures miaa szacowany budet na okoo 650 000 USD. The Motion Picture Herald oszacowa budet jeszcze wyszy, okoo 1 miliona dolarów.

Reyser Capra, wypoyczony z MGM , nakrci film w Kalifornii podczas gorcego okresu. Suchy lód by uywany do przedstawienia zimna Antarktydy. Marynarka wspara film poyczajc sterowiec z Los Angeles .

Film, w którym Richard Loo zadebiutowa niewielk drugoplanow rol, jest oparty na wydarzeniach z 1928 roku. Woski naukowiec Umberto Nobile wykona lot na biegun pónocny swoim sterowcem Italia . Nastpi wypadek. Roald Amundsen , pierwszy czowiek na biegunie poudniowym, równie wzi udzia w nastpnej midzynarodowej akcji ratunkowej, ale zgin w trakcie.

Frank Waed, autor modelu literackiego, da si pozna jako autor opowieci lotniczych. Wiele z nich zostao nakrconych w filmach, w tym Pilot testowy (niem . Pilot testowy ) z Clarkiem Gable'em i Skrzyda orów (niem. Równy oru ) z Johnem Waynem .

Jack Holt i Ralph Graves wczeniej wspólnie nakrcili trzy inne filmy przygodowe dla Columbii.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Sterowiec. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 11 kwietnia 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. ^ Recenzja - sterowiec. W: Variety.com . 31 grudnia 1930, obejrzano 20 listopada 2019 .
  3. ^ A b Felicia Feaster: Digible (1931) Artykuy. Turner Classic Movies , dostp 7 kwietnia 2019 .
  4. Digible (1931) Uwagi. Turner Classic Movies , dostp 7 kwietnia 2019 .

Opiniones de nuestros usuarios

Dariusz Bielecki

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Mark Konieczny

Ładny artykuł z _zmienna.

Dagmara Kaczyński

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Sterowiec (1931).

Grzegorz Wilk

Informacje o zmiennej Sterowiec (1931) są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.