Statek marze: Kenia (listopad 1983)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Statek marze: Kenia (listopad 1983). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Statek marze: Kenia (listopad 1983) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Statek marze: Kenia (listopad 1983) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Statek marze: Kenia (listopad 1983). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Statek marze: Kenia (listopad 1983)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Statek marze: Kenia (listopad 1983), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek serii The Dream Ship
Oryginalny tytu Kenia
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
dugo 59 minut
Klasyfikacja Odcinek 8 ( lista )
Pierwsza transmisja 13 listopada 1983 na ZDF
Prt
Dyrektor Alfred Vohrer
scenariusz Claus Tinney
Herbert Lichtenfeld
Herbert Reinecker
produkcja Wolfgang Rademann
muzyka Francis Lai
aparat fotograficzny Gero Erhardt
Horst Peters
skaleczenie Edelgard Gielisch
Karin Kraemer
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wymarzony statek: Marrakesz

Nastpca  
Statek marze: Karaiby

Sen statku: Kenia to niemiecki film telewizyjny przez Alfreda Vohrer od 1983 roku . To ósmy film z serii Das Traumschiff na kanale telewizyjnym ZDF .

Film nie ma kontekstu treciowego z Das Traumschiff: Kenia (grudzie 1983) , dziesitym filmem z serii Traumschiff z tego samego roku.

wtek

Fabua skada si z trzech historii, z których kada ma wasny podtytu i jak zwykle rozgrywana jest obok siebie.

Sukienka

Ellen i Eva czekaj na statku na swojego partnera, z którym chc rozpocz podró. Ellen czeka na ma, Ev na kochanka, którego jest sekretark. Ale adne z nich si nie pojawia, wic Ellen zaprasza Ev, aby podróowaa z ni bez dalszych ceregieli. Czego nie wiedz: obaj zostali przeniesieni przez tego samego czowieka. Na statku Eva spotyka poudniowoamerykaskiego Ricardo, w którym si zakochuje. Kiedy Herbert w kocu docza i jego romans zostaje ujawniony, próbuje pogodzi si z on Ellen.

Symulant

Markus Bödner wyrusza w podró, aby odzyska swoj by dziewczyn Angelik, która jest asystentk lekarza okrtowego Dr. Schröder jest. Pani Mayer pomaga mu symulowa objawy choroby, aby by przez ni leczonym, ale ona patrzy przez niego. Kiedy jest naprawd chory, poniewa nabawi si zatrucia pokarmowego na ldzie, nie wierzy mu i wysya go bez badania. Dopiero póniej suy dr. Schröder wróci, moe mu pomóc.

Kilimandaro

Renate Solf, niewidoma moda kobieta, jest na pokadzie z towarzyszk Gerd. Spotyka Roberta Dumonta, który wci opakuje zmar niedawno on. Renate wraz z Robertem wyruszaj na ld i zbliaj si do siebie.

produkcja

Film zosta nakrcony na statku Astor , który pocztkowo opuszcza port w Hamburgu oraz w Kenii .

Jest to drugi film z serii z Heinzem Weissem jako kapitanem Heinzem Hansenem .

publikacja

Pierwsza emisja odbya si w niedziel 13 listopada 1983 na antenie ZDF .

W przeszoci filmowi przyznawano pierwszestwo pod trzema podtytuami poszczególnych opowieci, dlatego dzi mona go pomyli z dziesit czci serii statków marze, która równie jest skierowana do Kenii i pochodzi z 1983 roku.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Patrycja Pawlak

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Statek marze: Kenia (listopad 1983), jest to bardzo dobra opcja.

Magda Klimczak

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Statek marze: Kenia (listopad 1983) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Jan Pawlak

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.