Statek marze: Kenia (grudzie 1983)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Statek marze: Kenia (grudzie 1983). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Statek marze: Kenia (grudzie 1983) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Statek marze: Kenia (grudzie 1983) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Statek marze: Kenia (grudzie 1983). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Statek marze: Kenia (grudzie 1983)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Statek marze: Kenia (grudzie 1983), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek serii The Dream Ship
Oryginalny tytu Kenia
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
dugo 59 minut
Klasyfikacja Odcinek 10 ( lista )
Pierwsza transmisja 4 grudnia 1983 na ZDF
Prt
Dyrektor Alfred Vohrer
scenariusz Barbara Noack
Herbert Reinecker
Herbert Kasprik
produkcja Wolfgang Rademann
muzyka Francis Lai
aparat fotograficzny Gero Erhardt
Horst Peters
skaleczenie Edelgard Gielisch
Karin Kraemer
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wymarzony statek: Karaiby

Nastpca  
The Dream Ship: Amazonas

Sen statku: Kenia to niemiecki film telewizyjny przez Alfreda Vohrer od 1983 roku . To ju dziesity film z serii Das Traumschiff na kanale telewizyjnym ZDF .

Film nie ma kontekstu treciowego z Das Traumschiff: Kenia (listopad 1983) , ósmym filmem z serii Traumschiff z tego samego roku.

wtek

Fabua skada si z trzech historii, z których kada ma wasny podtytu i jak zwykle rozgrywana jest obok siebie.

Wizyta pa

Oficer statku Pitt Feigel ma problem: na pokadzie jest jego narzeczona Vera, podobnie jak jego kochanka Lydia. Kiedy Lydia dowiaduje si, e Pitt jest zarczony, nie chce mie z nim nic wspólnego.

Karl i Anna

Starsza para Anna i Karl Krause ju od dawna nie mogli si doczeka wyjazdu, to ich pierwsza tego typu podró, ale Anna i Karl s chorzy, nie powinni byli wyrusza w podró ze wzgldów zdrowotnych. Ale ukrywaj przed sob swoje choroby z wzajemnej mioci, aby nie odmawia sobie nawzajem piknej podróy, na któr tak dugo czekali. Pastwo Simon, których maestwo przeywa kryzys, siedz przy stole z Ann i Karlem. Zainspiruje ci urocza starsza para i znów si odnajdziesz.

Mio przez dwoje

Bliniaczki Marion i Michaela Brandes wituj w podróy matur. Z powodu zakadu bawi si swoim podobiestwem do modych mczyzn, tak e zarówno Klaus, jak i Rolf s zdezorientowani. Ojciec Klausa dowiaduje si, e s bliniakami, po czym mczyni odwracaj sytuacj, a Klaus i Rolf graj siostry przeciwko sobie. W kocu kada z sióstr dostaje ma.

produkcja

Film zosta nakrcony na statku Astor , który pocztkowo opuszcza port w Hamburgu , a nastpnie w Kenii .

Jest to czwarty film z serii z Heinzem Weissem jako kapitanem Heinzem Hansenem .

publikacja

Pierwsza emisja odbya si w niedziel 4 grudnia 1983 na antenie ZDF .

W przeszoci film by traktowany priorytetowo pod trzema podtytuami poszczególnych opowieci, dlatego teraz mona go pomyli z ósm czci serii statków marze, która równie jest skierowana do Kenii, a take pochodzi z 1983 roku.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Honorata Sikorski

Bardzo ciekawy ten post o Statek marze: Kenia (grudzie 1983).

Weronika Borkowski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.