Statek marze: Chile i Wyspy WielkanocneInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne
DasTraumschiff.svg
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2002
dugo 95 minut
Prt
Dyrektor Michael Steinke
scenariusz Thomas Hernadi
Heide Keller (jako Jac Dueppen)
produkcja Wolfgang Rademann
Frank Buchs
muzyka Hans Günter Wagener Melodia motywu
: James Last
aparat fotograficzny Holger Greiß
skaleczenie Inge P. Drestler
zawód

Das Traumschiff: Chile und die Osterinseln to niemiecki film telewizyjny wyreyserowany przez Michaela Steinke , którego premiera odbya si 1 stycznia 2002 roku w ZDF . To 42. odcinek serialu telewizyjnego Das Traumschiff .

akcja

Kiedy wymarzony statek chce odpyn w Valparaiso , Dr. Nie mona znale Schrödera, lekarza okrtowego. Kapitan Paulsen prosi Beatrice, gówn gospodyni, aby go poszukaa. Beatrice znajduje go w barze. Dr. Schröder siedzi spokojnie ze swoim przyjacielem Richardem Odenthalem i jest tak pochonity rozmow, e nie zwraca uwagi na czas. Beatrice jest pod wraeniem obieywiata Odenthala. Odenthal przeszmuglowa si na pokad na krótko przed odpyniciem statku. Paulsen zgadza si, e mieszka w kwaterze w skrzydle zespou. Powierzono mu opiek nad piwnic z winami , a Beatrice pilnuje go.

Helga Berger jest równie na pokadzie z córk Patrici i jej przyjacielem Nicol. Chce zaoferowa swojej córce co specjalnego na swoje 18. urodziny i zarezerwowaa na to t wymarzon wycieczk. W tym wyjtkowym dniu Patricia ma pozna swojego ojca Johannesa. To powinna by wisienka na torcie - Helga Berger chce zapewni swojej córce niezapomniany dzie.

Janosch, byy mistrz zodziei, który faktycznie rzuci swoj prac, planuje spdzi spokojne wakacje na statku wycieczkowym. Teraz ze wszystkich miejsc spotyka swojego byego modego partnera Sebastiana, który od tamtej pory zosta zatrudniony jako elektryk na statku. Janosch nie moe oprze si pokusie i wywiera presj na Sebastiana, aby pomóc mu w zamachu stanu, w którym chce opróni sejf, gdy prawie wszyscy s na ldzie. Sebastian powinien upewni si, e zasilanie na chwil si wyczy. To przedsiwzicie faktycznie si udaje, ale póniej zostaje udaremnione przez sprytn przyjaciók Sebastiana Angela. Angela równie poprawia gow Sebastiana, ale zapewnia, e bdzie si z nim trzyma, i mimochodem daje mu zna, e oczekuje od niego dziecka. To wspaniaa wiadomo dla Sebastiana i obiecuje Angeli, e nigdy wicej nie zostanie wcignity w co takiego.

Odkd Helga Berger skrcia kostk, nie moe wzi udziau w zejciu z brzegu i tak si skada, e Patricia i Nicola wraz z Johannesem zwiedzaj kraj. Oczywicie adne z nich nie wie, e Patricia jest córk Johannesa, a Johannes bdnie zakada, e Nicola jest jego córk. Johannes prosi Nicol, by stan obok Moais , tajemniczych kamiennych pomników, po czym opowiada dziewczynom o historii wyspy, np. B. e Moais zostay najprawdopodobniej wykute w wulkanicznej skale wyspy przez imigrantów Polinezyjczyków, a nastpnie wzniesione. Przypuszcza si, e moai byy czci kultu zmarych ; Do tej pory wokó wyspy, gównie na wybrzeu, znaleziono okoo 900 postaci. Razem z nimi odwiedzaj równie miejsce kultu Orongo , Plac Ptaka, najbardziej tajemnicze miejsce na caej wyspie. Kiedy Patricia próbuje zrobi zdjcie Johannesowi i jej przyjacióce Nicoli, lizga si nieszczliwie i z trudem moe tylko utrzyma si na krawdzi. Pod ni jest strome i gbokie zejcie. Johannes mówi przestraszonej dziewczynie, eby zachowaa spokój, i udaje mu si wcign j z powrotem na gór. Wszyscy trzej odczuwaj wielk ulg. Patricia póniej cauje go z wdzicznoci. Kiedy Nicola mówi hej, to moe by twój ojciec, Patricia odpowiada, ale on nie jest niestety!

Beatrice przebywa na ldzie z Richardem Odenthalem. Zabiera j na lokalny festiwal i Beatrice jest zachwycona. Richard patrzy na ni z mioci. Kiedy Odenthal chce póniej pokaza Ci najpikniejsze miejsca na wyspie w staroytnym jeepie , samochód si psuje. Póniej siadaj przy ognisku i ciesz si swoj wspólnot. Richard mówi: S chwile, które s mie tylko dla dwojga, na co Beatrice odpowiada sucho: W takim razie dobrze, e przyszedem z tob. Kiedy pewnego dnia odwiedzaj kopalni miedzi, Richard mówi jej, e Chile jest jednym z najwikszych producentów miedzi na wiecie. Pyta go, poniewa nadal zakada, e jest on biednym zjadaczem, który radzi sobie z dorywczymi zajciami, czy chciaby tu szuka pracy. Richard patrzy na ni znaczco i mówi: Mówic poprawnie, jestem tu szefem. Beatrice patrzy na niego z niedowierzaniem, a gdy nieco wyzdrowiaa, mówi, e przez cay czas artowa z niej i namiewa si z niej. Wiarygodnie zapewnia j, e uwaa, e jest pomocna, hojna i pena humoru i e jest wspania kobiet. Zobaczmy, czy ja te lubi bogatego ekscentryka - mówi z umiechem.

Po powrocie na pokad Beatrice nie moe si doczeka wieczoru z Richardem, ale kapitan potrzebuje go, poniewa pusty statek zosta niespodziewanie wyczarterowany przez niezwykle wanego i wpywowego czowieka na romantyczny wieczór. Kiedy Richard okazuje si by tym czowiekiem, kapitan i lekarz s z pocztku zakopotani, a potem bardzo podekscytowani, widzc, kim jest ta dama, dla której kto wymyla co takiego. Kiedy Richard Odenthal podchodzi do Beatrice, obaj mczyni wygldaj do gupio z pralni. Dla Beatrice i Richarda bdzie to niezapomniany wieczór na pokadzie z muzyk i tacami przy wiecach i rozgwiedonym niebie nad nimi. Richard speni marzenie Beatrice, o którym opowiedziaa biednemu zjadaczowi. Kiedy Richard Odenthal spotyka Beatrice pewnego dnia w jej mundurze gospodyni, wie, co to oznacza i e nie pójdzie z nim.

Tymczasem Helga Berger zarzuca Johannesowi, e nadal jest takim samym czarujcym jak kiedy i e odwróci gowy obu dziewczynkom. Wiarygodnie zapewnia Helg, e nigdy nie flirtowa z dziewczynami i e interesuje go tylko jedna kobieta, a mianowicie ni, i e bardzo dobrze mógby sobie wyobrazi zaoenie rodziny z ni i ich córk. W wieczór urodzinowy okazuje si, e Patricia to jego córka, a nie Nicola. Patricia przytula ojca i mieje si, wyjaniajc: Teraz prawie zakochaam si w moim ojcu.

Na kolacji kapitana kapitan Paulsen wygasza obowizkowe przemówienie, podsumowuje razem wszystkie wydarzenia z minionych czasów, wszystkie problemy zostay rozwizane i wszyscy wiwatuj sobie nawzajem.

to

Chile to stan w poudniowo-zachodniej Ameryce Poudniowej . Kraj graniczy z Oceanem Spokojnym na zachodzie i poudniu , Peru na pónocy oraz Argentyn i Oceanem Atlantyckim na wschodzie . Wyspa Wielkanocna (Rapa Nui) na Pacyfiku jest czci terytorium kraju . Na Wyspie Wielkanocnej yje okoo 5000 Polinezyjczyków ( Rapanui ). Wyspa Wielkanocna jest bardzo interesujca, zwaszcza z archeologicznego punktu widzenia. Park Narodowy Rapa Nui na Wyspie Wielkanocnej to jeden z najbardziej znanych parków narodowych w Chile. Pustynia Atakama rozciga si midzy wybrzeem a zachodnim gównym acuchem Andów . W przeszoci pustynia znana bya z duych zó saletry, dzi wydobywa si tam gównie mied . Najwiksza na wiecie odkrywkowa kopalnia miedzi znajduje si w Chuquicamata na pustyni Atakama w pónocnym Chile.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

John Bednarz

Informacje o zmiennej Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Paul Adamski

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Edyta Kulik

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Statek marze: Chile i Wyspy Wielkanocne.