Statek marze: Bali (1986)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Statek marze: Bali (1986). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Statek marze: Bali (1986) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Statek marze: Bali (1986) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Statek marze: Bali (1986). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Statek marze: Bali (1986)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Statek marze: Bali (1986), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek serii The Dream Ship
Oryginalny tytu Bali
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
dugo 89 minut
Klasyfikacja Odcinek 14 ( lista )
Pierwsza transmisja 21 grudnia 1986 w ZDF
Prt
Dyrektor Hans-Jürgen Tögel
scenariusz Heinz G. Konsalik
Anita Mally
produkcja Wolfgang Rademann
muzyka James Last
aparat fotograficzny Heinz Hölscher
Valentin Kurz
skaleczenie Edelgard Gielisch
Stefanie Kern
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wymarzony statek: Tajlandia

Sen statku: Bali jest niemieckim Film TV przez Hansa-Jürgena Tögel od 1986 roku . To czternasty film z serii Das Traumschiff na kanale telewizyjnym ZDF .

wtek

Fabua skada si z dwóch historii, z których kada ma wasny podtytu i jak zwykle rozgrywana jest obok siebie.

Mio przez dwoje

Bliniacy Horst i Heinz Balinsky oszukuj jako jedna osoba na statku i zmieniaj si w ustalonych porach, kto i kiedy moe opuci kabin, aby oszust nie zosta ujawniony. Poniewa jeden z mczyzn zakochuje si w piknej Lydii Hansen, oboje spdzaj z ni czas, kady w swoim czasie. M Lydii, Paul Hansen, który zrani si podczas upadku na ldzie i przepisano mu odpoczynek w óku, nie lubi tego oglda. Wreszcie Paul chce skonfrontowa si z kochankiem swojej ony. Podczas kótni wypycha Balinsky'ego ze statku do morza - ten ostatni znika i ginie. Drugi bliniak jest w aobie. Pozostaje otwarte, jakie konsekwencje dla Paula ma wypadek / zabójstwo.

Mae swatki

Dla kóccej si pary Katrin i Michaela Bergerów wakacje powinny by swoist podró pojednawcz. Ich dwoje dzieci, Sandra i Ralf, planuj wzbudzi zazdro rodziców. Zrcznie cz swojego ojca z atrakcyjn kobiet, a potem matk z innym mczyzn. Ale plan nie wydaje si dziaa; romans drugiej osoby nie wydaje si przeszkadza ani matce, ani ojcu. W kocu dzieci docieraj do celu w inny sposób i rodzice si godz.

produkcja

Film zosta nakrcony po raz drugi na statku Berlin , który pocztkowo opuszcza port w Hamburgu oraz na Bali .

To ósmy film z serii, w którym Heinz Weiss jako kapitan Heinz Hansen .

publikacja

Pierwsza transmisja odbya si w czwart niedziel Adwentu, 21 grudnia 1986 roku na antenie ZDF .

Filmu 67-ty w Traumschiff serii z 2012 roku pod tym samym tytuem, a take posiada Bali jako miejsca przeznaczenia.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

John Sikora

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Statek marze: Bali (1986) jest tym, którego szukałem.

Barbara Cieśla

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Statek marze: Bali (1986), jest to bardzo dobra opcja.

Danuta Borowski

Podane informacje o zmiennej Statek marze: Bali (1986) są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Magda Kasprzak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.