Statek marze: BaliInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Statek marze: Bali. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Statek marze: Bali zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Statek marze: Bali i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Statek marze: Bali. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Statek marze: Bali! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Statek marze: Bali, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Statek marze: Bali
DasTraumschiff.svg
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2012
dugo 95 minut
Prt
Dyrektor Thomas Hezel
Karola Meeder
scenariusz Martin Wilke
Jochen S. Franken
Barbara Engelke
Katrin Ammon
produkcja Holger Heinßen
Wolfgang Rademann
muzyka Hans Günter Wagener
James Ostatni motyw muzyczny
aparat fotograficzny Holger Greiß
skaleczenie Manuela Kempf
zawód

Das Traumschiff: Bali to niemiecki film telewizyjny Thomasa Hezela i Karoly Meeder z 2012 roku. Jest to 67 odcinek serialu telewizyjnego Das Traumschiff .

wtek

Niemcy wyjeda na Bali . Na pokadzie s róni pasaerowie: wymagajcy fabrykant Justus Bienatzky jedzie na Bali, aby spotka si ze swoim wnukiem Jasperem, a po dwunastu latach ponownie zobaczy swoj pokócon córk Nicol. Susanne Thielen i jej nowa przyjacióka dr. Peter Schmitz wszed na pokad, aby podczas rejsu witowa jej 60. urodziny. Jej byy m Bernd równie jest na pokadzie i chcia zrobi niespodziank swojej onie, która nadal bya jego on. Sytuacja nie jest atwa dla córki Inki, która pracuje na pokadzie i bya wczeniej uczennic Petera. Nie jest te atwo kapitanowi Paulsenowi, który rozpoznaje swojego nielubnego syna w nowo zatrudnionym statku Sven Blankenhagen i nie wie, jak mu o tym powiedzie.

Po przybyciu na Bali pasaerowie maj dwa dni na ldzie. Jupiter widzi swojego wnuka i dowiaduje si od niego, e Nicola nic nie wie o jego przybyciu. Jasper potajemnie napisa do Jupitera list, po czym Jupiter przyby na Bali. Spotkanie ojca z córk jest napite, dumna Nicola jest w zej sytuacji materialnej, ale nie chce przyj adnej pomocy od ojca. Jupiter zapada si i zostaje zabrany na statek. Tylko gówna gospodyni Beatrice moe namówi Nicol do powrotu do Niemiec z ojcem, a na pokadzie Justus skada uroczyste przeprosiny i pojednanie.

Bernd, Susanne, Peter i Inka schodz razem na brzeg, a Bernd wycza Petera podczas jedzenia, posypujc jedzenie sol selerow, a Peter, który ma alergi na seler, musi zosta hospitalizowany. Bernd i Susanne spdzaj teraz razem urodziny Susanne. Wracajc na pokad, Peter najpierw myli, e Inka posolia jego posiek, ale Susanne dowiaduje si, e to Bernd. Reaguje ze zoci. Bernd przeprasza Petera, a Susanne wreszcie zdaje sobie spraw, jak bardzo Bernd nadal j kocha. Ona te wci co czuje do Bernda, wic ostatecznie decyduje si przeciwko Peterowi i Berndowi.

Sven dowiaduje si z listu, który zostawia mu niedawno zmara matka, e kapitan Paulsen jest w rzeczywistoci jego ojcem. ona Svena i ich dziecko przylecieli na Bali, a jego chrzciny bd witowane na kocu - z kapitanem Paulsenem nie tylko jako dumnym dziadkiem, ale take ojcem chrzestnym.

produkcja

Statek marze: Bali by pocztkowo krcony w Niemczech od lutego 2011 roku . Pierwotny plan zakada nazwanie filmu Das Traumschiff: Wietnam i ustawienie go w Tokio i Kioto w okresie kwitnienia wini . Podczas strzelaniny 11 marca 2011 r . doszo do trzsienia ziemi w Thoku i nastpujcej po nim katastrofy nuklearnej w Fukushimie . Scenariusz zosta nastpnie przepisany, a pdy zewntrzne przeniesiono na Bali. Ju i tak zwariowane dialogi na statku, które odnosz si do Japonii, musiay by póniej dubbingowane.

Film mia swoj telewizyjn premier 1 stycznia 2012 roku na antenie ZDF .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz Traumschiff steruje na Bali zamiast do Japonii , na stronie bild.de/unterhaltung

Opiniones de nuestros usuarios

Franciszek Ciesielski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Statek marze: Bali, daje dużo pewności.

Szymon Urbański

Uważam, że ten wpis o zmiennej Statek marze: Bali jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Richard Markiewicz

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Statek marze: Bali, jest to bardzo dobra opcja.

Kamil Dziedzic

Wreszcie artykuł o Statek marze: Bali, który jest łatwy do przeczytania.