Statek marze: ArgentynaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Statek marze: Argentyna. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Statek marze: Argentyna zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Statek marze: Argentyna i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Statek marze: Argentyna. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Statek marze: Argentyna! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Statek marze: Argentyna, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Statek marze: Argentyna
DasTraumschiff.svg
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1998
dugo 95 minut
Prt
Dyrektor Michael Steinke
scenariusz Gerry Baldau
Katharina Küster
Charles Lewinsky
Christa Mühl
produkcja Wolfgang Rademann
Claus Beling
muzyka Hans Hammerschmid Melodia tematyczna
: James Last
aparat fotograficzny Heinz-Dieter Sasse
skaleczenie Inge P. Drestler
zawód

Das Traumschiff: Argentina to niemiecki film telewizyjny wyreyserowany przez Michaela Steinke , którego premiera odbya si 1 stycznia 1998 roku na antenie ZDF . Jest to 31 odcinek serialu telewizyjnego Das Traumschiff .

wtek

Nowo przybyych goci wita gówna hostessa Beatrice von Ledebur. Wród nich jest Linda Herzog, bogata wdowa, która jest na pokadzie ju po raz siódmy. Beatrice wita równie matk, która jedzie z ni po raz pierwszy, a take nadinspektora Lucasa Kramera i atrakcyjn Anne Schenk. Fotograf na pokadzie Klaus Vogler robi zdjcia przybywajcym gociom i mówi do zdumionej Beate Lentz, e byoby mio znów j zobaczy. Wyjania mu, e musi j pomyli, poniewa po raz pierwszy jest ze swoim narzeczonym, Peterem Böhmertem, na pokadzie statku wycieczkowego .

Linda Herzog zapewnia, e nauczyciel muzyki Eberhard Pauly zostanie umieszczony przy jej stole, po czym mówi, e jest zaszczycony. Lucas Kramer siedzi przy stole z Anne Schenk, która najwyraniej nie jest z tego zadowolona. Przy stole kapitana Beatrice przedstawia zaodze swoj matk.

Tymczasem fotograf pokadowy nie moe by pewny, e myli si co do Beate Lentz. W rzeczywistoci znajduje zdjcie, które zrobi cztery lata temu, a kobiety s jak jedno jajko do drugiego. Jednak cztery lata temu kobieta nazywaa si Heike Schnettmann i bya w podróy polubnej. Vogler wiesza dwa zdjcia obok siebie. Kiedy Peter Böhmert j odkrywa, staje si podejrzliwy i chce wiedzie od swojej narzeczonej, co zrobia cztery lata temu. Kiedy pokazuje jej zdjcie, stanowczo zaprzecza, e jest kobiet ze zdjcia. Prowadzi to do sporu midzy nimi. Wkrótce potem kapitan ostrzega Voglera, który bada byego pasaera Schnettmanna. W rozmowie Vogler dowiedziaa si od Beate Lentz, e dorastaa w domu i nie wiedziaa, czy ma rodzestwo. Nastpnie mczyzna kontaktuje si z Heike Schnettmann, która absolutnie chce si z nim spotka. Mówi mu, e jej rodzice powiedzieli jej w jej 16 urodziny, e ma siostr bliniaczk. Nastpnie próbowaa wszystkiego, aby ich znale, ale nikt nie by w stanie jej pomóc, dopóki nie zadzwoni. Naprawd chciaa zobaczy teraz swoj siostr, tak dugo czekaa na ten moment. Vogler zaprowadzi Ci do wodospadów Iguazú , które oferuj ogromny, imponujcy spektakl przyrodniczy. Kobiety, które wygldaj zupenie tak samo, przytulaj si do siebie, gboko poruszone. Potem dugo ze sob rozmawiaj. Siostry chc razem wróci na statek i zaskoczy narzeczonego Beate Lentz. W rzeczywistoci Peter Böhmert wyglda na oszoomionego od jednej do drugiej z kobiet. Potulnie przeprasza Beate, która mówi, e zazdro jest take oznak mioci.

Linda Herzog dowiaduje si od Pauly'ego, e zawsze jego marzeniem byo zosta sawnym pianist, takim jak jego dziadek Emanuel Pauly. Jednak jego ojciec mia co przeciwko, wic poszed inn drog. Teraz realizuje swoje marzenie o zobaczeniu Teatro Colón , gdzie jego dziadek witowa kiedy swoje wielkie sukcesy. Kiedy staje przed budynkiem poruszony, Linda Herzog mówi, e ma dla niego niespodziank. Oszoomiony Pauly syszy, e Linda zaaranowaa, e teraz moe tam gra. Graj w Pathétique Beethovena jak twój dziadek w 1923 roku, namawia go Linda i bije brawo po jego wykadzie, co byo wspaniae. Z kolei Pauly podzikowa mu gboko za spenienie jego marzenia. Pod koniec podróy Linda wyznaje mu, e od nagej mierci ma zdystansowaa si od ycia, bo baa si, e znów straci kogo, kogo kochaa. Pauly wyznaje jej mio, ale jednoczenie martwi si, e nie bdzie w stanie zaoferowa jej choby tego, do czego jest przyzwyczajona. On moe jej zaoferowa tak wiele rzeczy, których nie mona kupi, odpowiada Linda, i nie ma znaczenia, kto ma pienidze, najwaniejsze jest to, e ty je masz. Potem mówi mu, e ona te ma teraz marzenie, miesic miodowy na statku.

Lucas Kramer podsuchuje, jak Anne Schenk zakada blond peruk maej dziewczynce podczas schodzenia na ld. Kiedy ona i maluszek prawie dotarli do statku, podjeda do nich duy samochód, chwyta dziecko i odjeda. Kramer pomaga Anne wsta, która nastpnie opowiada mu swoj histori. Po rozwodzie z mem Argentyczykiem przyznano jej opiek nad córk Laur. Jednak jej m porwa dziecko i zabra je do Argentyny . Chocia prawo jest po jej stronie, w Argentynie nie moe nic zrobi. Kramer nastpnie chce jej pomóc, wic oboje spotykaj si z Mari Luis, siostr ojca dziecka Ricardo, która jest po stronie Luisy. Podczas wielkiej imprezy w hacjendzie Ricardo udaje im si niepostrzeenie zabra Laur. Kiedy docieraj na nabrzee, statek wycieczkowy ju odpyn, a co gorsza, Ricardo i jego ludzie depcz im po pitach. Kramer próbuje dotrze do Berlina motorówk , a za nim Ricardo, który krzyczy na nich, e nie maj szans. Z Berlina kapitan Hansen oraz Schröder i Beatrice dowiaduj si, e pasaerowie na ich statku s w potrzebie. Kapitan nastpnie zatrzymuje statek i wydaje rozkaz zabrania trzech na pokad. Krótko wczeniej Kramer walczy z Ricardo, który nagle wyciga bro i przechytrza go, powodujc, e bro wpada do morza. Ucieczka si udaje, a Anne Schenk wylewnie dzikuje Kramerowi.

Pod koniec podróy matka Beatrice radonie przesza przez podog z kapitanem, po tym jak zdenerwowaa Beatrice podczas podróy, udajc córce, e jest bardzo chora, aby skoni j do zrezygnowania z pracy i powrotu do domu z ni dosta. Dr. Jednak Schröder szybko zdaa sobie spraw, e chce tylko wywiera na córk presj hipochondri i e jest cakowicie zdrowa. Beatrice cieszy si, e jej matka z optymizmem patrzy teraz w przyszo i ma wiele nowych planów. W swoim przemówieniu kocowym na kolacji kapitana Hansen mówi midzy innymi o tym, e wiek nie jest kwesti daty urodzenia i jak szybko wszystko moe si zmieni i jak wana jest mio w yciu czowieka.

to

Wodospady Iguazú to wodospady rzeki Iguaçu / Iguazú na granicy brazylijskiego stanu Paraná (20%) i argentyskiej prowincji Misiones (80%). Skadaj si z 20 wikszych i 255 mniejszych wodospadów. Wikszo ma 64 metry wysokoci, niektóre do 82 metrów. Nale do wiatowego dziedzictwa przyrodniczego .

Teatro Colón (hiszp. Teatr Kolumba) to najsynniejszy teatr w Buenos Aires w Argentynie; posiada 2500 miejsc siedzcych i 1000 stojcych. Colón to jedna z najsynniejszych oper na wiecie. Zosta otwarty w 1908 roku z opery Aida przez Giuseppe Verdiego .

W tym odcinku gocinnie wystpi m.in. poprzednik Berlina jako statku marze, Astor , a nastpnie Arkona . oba statki le obok siebie w intro. W porcie Buenos Aires mona zobaczy pasaerów Arkony ledzcych filmowanie. Na cianie dziobowej wyranie wida te nazw Arkona .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Natalia Sawicki

Artykuł o Statek marze: Argentyna jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Laura Brzozowski

To dobry artykuł dotyczący Statek marze: Argentyna. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Oleg Zarzycki

Musiałem znaleźć coś innego na temat Statek marze: Argentyna, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.