Statek KorsarzInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Statek Korsarz. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Statek Korsarz zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Statek Korsarz i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Statek Korsarz. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Statek Korsarz! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Statek Korsarz, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Statek Korsarz
Tytu oryginalny Ksiniczka i pirat
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1944
dugo 94 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor David Butler
scenariusz Allen Boretz
Curtis Kenyon
Melville Shavelson
Don Hartman
Everett Freeman
produkcja Samuel Goldwyn
muzyka David Rose
aparat fotograficzny William E. Snyder ,
Victor Milner
skaleczenie Daniel Mandell
zawód

The Corsairs 'Ship to amerykaski komediowy film przygodowy z 1944 roku w reyserii Davida Butlera , oparty na opowiadaniu Sy Bartletta . Premiera w USA odbya si 17 listopada 1944 r., W Niemczech 5 wrzenia 1952 r.

akcja

W XVIII wieku notoryczny pirat The Hook popenia psoty. Uywa tego imienia, odkd straci rk i ma na to haczyk. Hak zakopuje swój skarb, ukrywa map skarbów i planuje porwa ksiniczk Magorzat. Margaret opucia ojca, aby polubi cywilnego mczyzn. Podróuje statkiem i szuka pasaera w kabinie obok niej. Mczyzna jest aktorem, który nazywa siebie Wielkim Sylwestrem . Margaret narzeka na haas, jaki wydaje podczas prób. Sylvester, który nie rozpoznaje Margaret jako ksiniczki, próbuje zaimponowa jej maymi próbkami swojej sztuki. Kiedy Hak atakuje statek, okazuje si tchórzem. Przebiera si za Cygana i zostaje schwytany przez piratów wraz z Margaret. Sylvester jest pod ochron tatuaysty statku Featherhead (gowa z piór), który chce zatrzyma rzekomego Cygana jako niewolnika mioci. Kiedy Sylvester okazuje si mczyzn, Featherhead planuje zdradzi Haka. Chce ukra map skarbów; Sylvester ma przemyci skarb do swojej kuzynki na pobliskiej wyspie.

Tu przed zakotwiczeniem statku Margaret wyjawia Sylvesterowi swoj prawdziw tosamo, ale Sylvester jej nie wierzy. Featherhead zbudowa ma ódk, któr Sylvester i Margaret egluj na wysp kuzyna po tym, jak udao im si ukra map skarbów. Kiedy docieraj tam po wielu dniach eglugi, dowiaduj si, e kuzyn znikn i wróci za dwa tygodnie. Musisz wynaj pokój. Na wyspie dochodzi do morderstw i zabójstw. Sylvester próbuje zarobi troch pienidzy wystpem kabaretowym, ale tylko atrakcyjno Margaret ratuje j przed zamordowaniem. Jeden z widzów, gubernator La Roche, rozpoznaje Margaret i sprowadza j do swojego paacu. Sylvester nie zauwaa, e Margaret zostaa porwana na rozkaz La Roche. Idzie do gubernatora i prosi o pomoc. La Roche uwaa, e Sylwester to czowiek, z którego ucieka Margaret, i zamyka go. Chocia s dobrze traktowani, Margaret prowadzi strajk godowy.

Jednego ranka, jedzc niadanie z La Roche w sylwestra, Hook, tajemniczy partner La Roche, wydaje si doradza, jak znale i zabi zodzieja mapy skarbów. Sylvester pdzi do swojego pokoju, aby zniszczy kart. Featherhead zakrad si do paacu i wyania si ze swojej kryjówki pod ókiem Sylvestera. Powala sylwestra i tatuuje kart na piersi. Wieczorem sylwester idzie popywa z La Roche i Hook. Odkrywa kart na swojej piersi, ale nie moe jej ukry przed nimi dwoma. Powala Hooka, bierze jego ubranie i udaje si w przebraniu Haka na statek piracki. Hak budzi si, wchodzi na pokad i kadzie Sylwestra pod pokad. Margaret równie jest na pokadzie i próbuje zastrzeli rzekomego pirata. Ale w tym momencie przybywa jej ojciec ze swoimi onierzami i uwalnia swoj córk i Sylwestra. Sylvester sdzi, e Margaret zwróci si do niego, ale ku jego zaskoczeniu wpada w ramiona jednego z onierzy (granego przez Binga Crosby'ego ).

Recenzje

Pomysowy art, trafnie satyryczny na wspóczesne amerykaskie filmy pirackie. Chocia troch przestarzay, wci dostarcza rozrywki .

"Wci cakowicie dziwne."

- Kino

Nagrody

Nagrody Akademii 1945

to

Film mia budet okoo 2 milionów dolarów.

Znany duet reyserski Melvin Frank i Norman Panama pracowa nad scenariuszem, nie wymienionym w napisach kocowych . Dyrektorem artystycznym filmu by urodzony w Hamburgu Ernst Fegté.

Dla Virginii Mayo bya to pierwsza gówna rola w pitym filmie. Bing Crosby pojawia si na pokadzie statku królewskiego. Bob Hope zosta wypoyczony przez Paramount Pictures na okoo 133 500 dolarów. Pracowa dla Samuela Goldwyna przez 12 tygodni. Oprócz tego filmu zagra take w musicalu They Got Me Covered , take w reyserii Davida Butlera.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. patrz Lexicon of International Films 2000/2001 (CD-ROM)
  2. http://www.cinema.de/kino/filmarchiv/film/das-korsarenschiff,1298381,ApplicationMovie.html
  3. http://www.imdb.com/title/tt0037193/business
  4. http://www.imdb.com/title/tt0037193/trivia

Opiniones de nuestros usuarios

Alexandra Sikora

Dzięki za ten post na Statek Korsarz, właśnie tego potrzebowałem

Mariola Jaworski

To dobry artykuł dotyczący Statek Korsarz. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Magda Leszczyński

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.