Sodkie ycie hrabiego BobbyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Sodkie ycie hrabiego Bobby. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Sodkie ycie hrabiego Bobby zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Sodkie ycie hrabiego Bobby i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Sodkie ycie hrabiego Bobby. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Sodkie ycie hrabiego Bobby! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Sodkie ycie hrabiego Bobby, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Sodkie ycie hrabiego Bobby
Sodkie ycie hrabiego Bobby Logo 001.svg
Kraj produkcji Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1962
dugo 92 minuty
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Géza z Cziffra
scenariusz Alberta Antoniego
produkcja Film Saschy
( Herbert Gruber )
muzyka Piotr Laine
aparat fotograficzny Willy Winterstein
skaleczenie Arnfried Heyne
zawód
chronologia

  Poprzednik
Przygody hrabiego Bobby

Nastpca  
Hrabia Bobby, horror Dzikiego Zachodu

Sodkie ycie hrabiego Bobby'ego to austriacka komedia w reyserii Gézy von Cziffra . Film wyprodukowany przez Sascha-Film wszed do niemieckich kin 27 kwietnia 1962 roku.

Bya to kontynuacja filmu Przygody hrabiego Bobby'ego z poprzedniego roku.

wtek

Hrabia Bobby i Baron Mucki zaoyli agencj detektywistyczn Pfiff & Greif, aby w kocu zarobi troch pienidzy. Krótko przed bankructwem ich firmy otrzymali lukratywny nakaz od Benevenuto Sokrates Socre: mieli skaza gang handlarzy dziewczynami.

Hrabia Bobby przebiera si za kobiet, aby mie wiksze szanse na sukces i zostaje zatrudniony, by towarzyszy kilku modym dziewczynom. Podró zabiera ich do Krainy Maritima, gdzie pracuj razem nad Dolce Vita, pywajcym klubem nocnym z kasynem. Bobby zakochuje si w tancerce Verze.

Powoli okazuje si, e jego klient jest szefem midzynarodowego gangu przemycajcego narkotyki. Hrabia Bobby i Baron Mucki w kocu udaje si aresztowa gang przemytników dziki pomocy tajnego policjanta Johnny'ego H. Claytona.

Historia pochodzenia

Prehistoria i przedprodukcja

Po wielkim sukcesie publicznym filmu Przygody hrabiego Bobby , Constantin-Filmverleih, we wspópracy z Wiener Sascha-Film, natychmiast planowany sequel. Wyreyserowa ponownie Géza von Cziffra , który równie napisa scenariusz pod pseudonimem Albert Anthony.

produkcja

Zdjcia rozpoczy si w Wiedniu na pocztku 1961 roku . Nagrania studyjne zostay zrealizowane w studiach Wien-Film i Bergland-Film. Projekt zaprojektowa scenograf Fritz Jüptner-Jonstorff i Alexander Sawczynski . Za kostiumy odpowiada Paul Seltenhammer . Operatorem by Willy Winterstein . Herbert Janeczka i Rolf Schmidt-Gentner penili rol inynierów dwiku . Kierownikiem produkcji by Karl Schwetter .

muzyka

Oryginaln muzyk do filmu napisa Peter Laine . W filmie wykorzystano nastpujce piosenki:

Przeboje Tango w wannie , Ay Vera i Das Leben ist doll pojawiy si w 1962 r. na rónych singli , utwór Das Glücksrad na EP -ce wytwórni Polydor . Pozostae tytuy ukazay si w 1997 roku w wersjach filmowych na CD .

Przyjcie

opublikowanie

Dobrowolna samoregulacja przemysu filmowego to Sodkie ycie hrabiego Bobby'ego tylko pod warunkiem, e od 12 free, pewien dialog zosta ucity. W nim Gunther Philipp radzi Peterowi Alexandrowi, aby poszed do ssiedniego pokoju, pooy si obok lecej w óku kobiety i pozwoli, by jego naturalny urok zadziaa swoj magi.

Premiera kinowa w Republice Federalnej Niemiec miaa miejsce 27 kwietnia 1962 r.

kontynuacja

Po tym, jak Sodkie ycie hrabiego Bobby'ego równie okazao si sukcesem publicznoci, Constantin Filmverleih zaplanowa na wiosn 1963 roku kolejn kontynuacj zatytuowan Wielkie noce hrabiego Bobby'ego . W kolorowym filmie ponownie wyprodukowanym przez Sascha-Film aktorzy Vivi Bach , Karin Dor , Ralf Wolter i Hubert von Meyerinck zostali zaplanowani obok Petera Alexandra i Gunthera Philippa . Tekst ogoszenia dystrybutora filmów obieca wacicielom kina nowe okrzyki na parkiecie i ponownie pene kasy, gdy Peter Alexander ponownie zrobi wszystko, aby uzyska urok i komedi. U boku piewajcego bohatera wielkich nocy stoi sprawdzony zespó aktorski. Pewny przebój .

Jednak projekt filmowy nigdy nie zosta zrealizowany. Zamiast tego Sascha-Film wyprodukowaa sequel Hrabia Bobby, horror Dzikiego Zachodu, do dystrybucji filmów Gloria w 1966 roku .

Opinie

Nie, bitej mietany nie rzuca si w tym filmie. Wiednia najwyraniej zmczyy si takimi artami. Tym razem jest znacznie bardziej oryginalnie, bo który producent pomylaby o wrzucaniu ludzi do basenów, przeganianiu niemdrego tumu napastników ganic i przede wszystkim pozwalaniu biega mczynie w kobiecych ciuchach A poniewa nic z tego nie jest nowe, ten film nie wydaje si zabawny bardziej ni wszystko, co do tej pory wprowadzili na ekran seriale rozrywkowe Oskar Sima, Gunther Philipp, Bill Ramsay i Peter Alexander.

- Hamburger Abendblatt , 2 czerwca 1962 r.

Slap na enujco niskim poziomie.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Peter Alexander: Filmtreffer, 4 . Miej rekordy rodzinne . 1997. Nr zamówienia. BCD 15995 AH
  2. test nr. 27 888, AA przeciwko. 25 kwietnia 1962
  3. Jürgen Kniep: Brak aprobaty dla modziey! Cenzura filmowa w RFN 19491990 . Getynga 2010, s. 159
  4. Program dystrybucyjny Constantin-Film: Zapowiedzi na sezon 1962/63
  5. Sodkie ycie hrabiego Bobby'ego . W: Hamburger Abendblatt . 2 czerwca 1962, s. 11 ( Abendblatt.de ( Pamitka z 4 stycznia 2015 w Internet Archive ) [PDF; 1.7 MB ]).
  6. Sodkie ycie hrabiego Bobby'ego. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 19 maja 2021 r . 

Opiniones de nuestros usuarios

Urszula Gajda

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Sodkie ycie hrabiego Bobby, jest to bardzo dobra opcja.

Kinga Pawlak

Informacje o zmiennej Sodkie ycie hrabiego Bobby są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Ilona Matusiak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Sodkie ycie hrabiego Bobby.