Sklepienie pancerne (1926)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Sklepienie pancerne (1926). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Sklepienie pancerne (1926) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Sklepienie pancerne (1926) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Sklepienie pancerne (1926). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Sklepienie pancerne (1926)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Sklepienie pancerne (1926), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Sklepienie pancerne
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1926
dugo okoo 108 minut
Prt
Dyrektor Lupu pick
scenariusz Lupu Pick
Curt Johannes Braun
produkcja Lupu Pick dla Rex-Film, Berlin
muzyka Josef von Streletzky
aparat fotograficzny Gustave Preiss
zawód

Panzergewölbe to niemiecki film detektywistyczny z 1926 roku z serii filmów Stuarta Webbsa . W tytuowej roli Ernst Reicher , który zagra t rol ju w pierwszym filmie w 1914 roku .

akcja

Gang gangsterów zwabi Stuarta Webbsa do samotnej rezydencji i trzyma go tam jako winia. Oszuci chc przeszkodzi mu w faszowaniu banknotów. Te kwiaty s wykonane w opancerzonym sklepieniu producenta, który zosta wprowadzony pod ogromn presj, aby umoliwi dostp przestpców. Wkrótce Webbs jest w stanie uwolni si i uciec z wizienia, podczas gdy producent zostaje zamknity w swoim wasnym pancernym skarbcu w koszmarze z oszustami, naraony na uduszenie i gód. Uwolniony ponownie Webbs podejmuje walk z gangiem faszerzy i moe zapewni, e trafi za kratki.

Uwagi produkcyjne

Sklepienie pancerne zostao nakrcone na przeomie kwietnia i maja 1926 roku w studiu Berlin-Staaken . Film przeszed cenzur 5 padziernika 1926 roku i zosta zakazany dla modziey. Premiera odbya si 30 grudnia 1926 roku w Tauentzienpalast . Siedmiaktowy film mia 2729 metrów dugoci.

Rudi Feld stworzy budynki.

Poniewa wersja z 1914 roku Das Panzergewölbe zostaa uznana za najbardziej komercyjny film z caej serii, dwanacie lat póniej podjto decyzj o zrobieniu tego remake'u, który by tylko luno oparty na oryginale.

krytyka

W listach filmowych Paimanna mona przeczyta: Jedynie motyw grobów pancernych, tym razem w formie snu, zosta zaczerpnity z ówczesnego filmu, niestety nie jest to wiele innych cakiem oryginalnych szczegóów. Ale fabua obecnego filmu jest bardzo ekscytujca, z kilkoma przyjemnymi, wesoymi przerywnikami pod warunkiem, e reyseria jest do napita, portretowanie we wszystkich rolach jest bardzo dobre, postacie drugorzdne s równie wcielone w pierwszorzdnych aktorów. Prezentacja i zdjcia s do czyste. "

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. patrz Oskar Kalbus: Vom staje si niemieck sztuk filmow. 1 cz: Film niemy. Berlin 1935, s. 38.
  2. ^ Heinrich Fraenkel: Immortal Film. Wielka kronika od Laterna Magica do filmu dwikowego. Monachium 1956, s. 391.
  3. Das Panzergewölbe ( pamitka z oryginaem z 12 marca 2016 w Internet Archive ) Info: archiwum Link zosta wstawiony automatycznie i nie zostaa jeszcze sprawdzona. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. na listach filmów Paimanna @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / old.filmarchiv.at

Opiniones de nuestros usuarios

Przemyslaw Majchrzak

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Kacper Lisowski

Świetny post o Sklepienie pancerne (1926).

Halina Bukowski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Sklepienie pancerne (1926).