Sinful Village (1974)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Sinful Village (1974). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Sinful Village (1974) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Sinful Village (1974) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Sinful Village (1974). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Sinful Village (1974)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Sinful Village (1974), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Grzeszna wioska
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki ,
bawarski
Rok wydania 1974
dugo 85 minut
Prt
Dyrektor Olf Fischer
scenariusz Max Neal ,
Oskar Weber
muzyka Raimund Rosenberger
aparat fotograficzny Richard Koeniger i in.
skaleczenie Astrid Pankow
zawód

Grzeszny wie to niemiecki film fabularny z serii Der Komödienstadel reysera Olf Fischer od 1974. Jest to czwarta filmowa adaptacja tej samej nazwie Schwank przez Maxa Neal . Ten Schwank jest jedn z najczciej granych komedii bawarskich i by kilkakrotnie filmowany.

akcja

Kiedy Sepp, syn rolnika Thomasa i Therese Stangassingerów oraz Vevi, domniemana córka Sägfeiler Korbinian, chc si pobra, Thomas chce temu zapobiec, poniewa jest ojcem Vevi. Kiedy Vogelhuber wprowadza do gry swoj córk Afr, wydaje si, e pojawia si rozwizanie, gdyby Sepp polubi j zamiast Veviego. Ale ta cieka jest równie kilkakrotnie blokowana. Problem jest ostatecznie rozwizany w podstpny sposób, ale w przeciwiestwie do dwóch pierwszych filmów jest bardziej wiarygodny.

Wygld sceny

Film jest zapisem spektaklu teatralnego z ustalon scenografi, przedstawiajc dom wiejski. Zdjcia zewntrzne nie s uwzgldniane; Ogólnie rzecz biorc, wysiek w porównaniu z pierwszymi dwoma filmami jest znacznie zmniejszony. Aktorzy charakterystyczni, tacy jak Ludwig Schmid-Wildy, mog zabysn w cichszym otoczeniu. W tej filmowej adaptacji wszyscy aktorzy mówi tym samym dialektem, co sprawia, e dialogi wygldaj znacznie bardziej naturalnie.

literatura

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Szlachta komediowa: grzeszna wioska

Opiniones de nuestros usuarios

Tatiana Szczepaniak

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Gerard Ciesielski

Ten wpis o Sinful Village (1974) był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Anita Cichoń

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.