Sie (Bergengruen)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Sie (Bergengruen). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Sie (Bergengruen) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Sie (Bergengruen) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Sie (Bergengruen). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Sie (Bergengruen)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Sie (Bergengruen), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Sie jest nowel Wernera Bergengruena , która ukazaa si w Zurychu w 1956 roku.

zadowolony

ona rybaka zostaje usidlona przez dziwnego sternika i zapana jak w sie. Za to zostaje skazana przez lokalny sd i zrzucona w dó Czarnej Skay. Ale m ratuje on. Spadajca kobieta trafia do jego sieci, któr potajemnie ustawi midzy klifami. Miejscowy sdzia jest zagubiony i jako autorytet odwouje si do margrabiny. Szlachetna dama znajduje powody do uaskawienia pary: werdykt brzmia, e kobieta powinna zosta zrzucona w dó, a nie, e powinna zosta zabita. Ponadto Bóg uczyni cud, wrzucajc kobiet do sieci i tym samym dajc znak. Co wicej, rybak nie powinien by karany za dziaanie z mioci. Jednak margrabina przygotowaa agodn kar dla ony rybaka. Niewierni bd odtd nosi zot siatk margrafiny na znak, e jest ona teraz winiem mioci do ycia swojego ma.

ksztat

Tytu noweli i jej pocztek pozwalaj odgadn dalszy bieg wydarze.

Zobacz te

literatura

ródo
  • Werner Bergengruen: Sie. Novelle (= The Little Books of the Ark. 207, ZDB -ID 251917-3 ). Peter Schifferli Verlags AG Die Arche, Zurych 1956.
Literatura dodatkowa
  • Frank-Lothar Kroll (red.): Sowo i poezja jako miejsce schronienia w trudnych czasach. Gebr. Mann, Berlin 1996, ISBN 3-7861-1816-7 .
  • Gero von Wilpert : Leksykon literatury wiatowej. Sownik biograficzno-bibliograficzny na podstawie autorów i prac anonimowych. Niemieccy autorzy. A - Z. Czwarte, cakowicie zmienione wydanie. Kröner, Stuttgart 2004, ISBN 3-520-83704-8 , s. 50.

Indywidualne dowody

  1. ^ Kroll (red.): Sowo i poezja jako miejsce schronienia w trudnych czasach. 1996, s. 66.
  2. Bergengruen s.10
  3. Bergengruen s.44

Opiniones de nuestros usuarios

Rahul Romanowski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Sie (Bergengruen), daje dużo pewności.

Olga Skiba

Ładny artykuł z _zmienna.

Kornelia Kulik

Informacje o zmiennej Sie (Bergengruen) są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Wlodzimierz Czajkowski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Sie (Bergengruen), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.