SieInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Sie. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Sie zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Sie i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Sie. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Sie! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Sie, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Serial telewizyjny
Tytu niemiecki Sie - miertelna puapka Internet
Tytu oryginalny Sie
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok (y) 1998-1999
dugo 45 minut
Odcinki 22 w 1 sezonie
gatunek muzyczny Dramat , thriller
produkcja Deborah Pratt
Pierwsza transmisja 19 lipca 1998 (USA) w USA Network

Pierwsza audycja w jzyku niemieckim
1 lipca 2000 w sobot 1

The Net - Internet Death Trap to amerykaski serial telewizyjny oparty na filmie The Net . Gówn rol Angeli Bennett zagraa Brooke Langton (w filmie Sandra Bullock ).

wtek

Ekspert komputerowy Angela Bennett przypadkowo otrzymuje cile tajny e-mail z informacjami na temat organizacji informatycznej aspirujcej do dominacji nad wiatem o nazwie Praetorians. Zaraz potem organizacja zmienia tosamo Bennetta w oficjalnych plikach komputerowych na osob poszukiwan przez policj. Bennett musi ucieka przed organizacj przestpcz, aby unikn samobójstwa. Tajemniczy czarodziej rozmawia z ni przez Internet. Z jego pomoc moe ostatecznie wygra walk.

zawód

Powtarzajce si gwiazdy gocinne

  • Kelli Taylor jako Anna Kelly (1998)
  • Mackenzie Gray jako Greg Hearney
  • Jim Byrnes jako pan Olivier
  • Dion Luther jako Mr. White / Michael White

Dalsze wystpy gocinne

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Miroslaw Gajewski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Sie.

Maciej Kwiatkowski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Sie, jest to bardzo dobra opcja.

Ernest Tomaszewski

To dobry artykuł dotyczący Sie. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Dariusz Kowalczyk

Ten wpis o Sie był właśnie tym, co chciałem znaleźć.