SchwabemädleInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Schwabemädle. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Schwabemädle zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Schwabemädle i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Schwabemädle. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Schwabemädle! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Schwabemädle, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Schwabemädle
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1919
dugo ok. 58 (1919), 46½ (nowa wersja 1921) min
Prt
Dyrektor Georg Jacoby
scenariusz Paul Meissner
Georg Jacoby
produkcja Paul Davidson dla PAGU
zawód

Das Schwabemädle jest niemieckim milczy melodramat filmowy z 1919 roku przez Georga Jacoby z Ossi Oswalda w roli tytuowej.

akcja

Zegarmistrz Christoph Bühler ze Szwabii jest zakochany w Lorle, córce swojego szefa. Pewnego dnia producent Ferdinand Hausegger woos Bühler wydaje si, e mody czowiek zapomina o wymazówce. Dopiero po czterech latach owiadcza si jej, ale maestwo nie jest dobr gwiazd. Podczas gdy Christoph, który ju dawno wyprowadzi si ze Szwabii wraz z on, robi karier, coraz bardziej zaniedbuje swoj Lorle i wkrótce wydaje si, e wstydzi si jej prostego pochodzenia. Czujc si niekochana i niezrozumiana, Lorle w kocu go opuszcza i wraca do swojego znajomego domu w Czarnym Lesie . Dopiero teraz Christoph zdaje sobie spraw, co ma w swojej onie. Moe zosta przeniesiony i zostanie szefem oddziau Hausegger w Schwarzwaldzie. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie pojednaniu.

Uwagi produkcyjne

Schwabemädle by bardzo krótkim filmem o dugoci okoo 1000 metrów. Powsta pod koniec 1918 roku w Ufa-Union-Atelier Berlin-Tempelhof i przeszed cenzur filmow w grudniu tego samego roku. Premiera odbya si 21 lutego 1919 roku w berliskiej Friedrichstrasse UT.

Film ma specjaln cech. Zawiera 175 napisów, z których wszystkie s w jzyku szwabskim.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Albert Bieniek

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Mateusz Siwek

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Schwabemädle, jest to bardzo dobra opcja.

Greg Bartczak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Cezary Wasilewski

Podane informacje o zmiennej Schwabemädle są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.