RytuaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Rytua. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Rytua zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Rytua i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Rytua. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Rytua! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Rytua, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Rytua - pod urokiem za
Tytu oryginalny Tales from the Crypt Presents: Ritual
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2001
dugo 99 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Avi Nesher
scenariusz Rob Cohen
Avi Nesher
produkcja Richard Donner
David Giler
Ted Hartley
Walter Hill
Robert Zemeckis
muzyka Shirley Walker
aparat fotograficzny David A. Armstrong
Douglas Milsome
skaleczenie Robert A. Ferretti
Michael Schweitzer
zawód

Rytua - Pod urokiem za (tytu oryginalny: Ritual ) to amerykaski horror z 2001 roku . Wyreyserowany przez Aviego Neshera , który napisa scenariusz z Robem Cohenem . Zastosowania dziaka motywy z folii grozy I po Zombie przez Jacques Tourneur od 1943 roku.

wtek

Lekarz Alice Dodgson otrzymuje opiek nad Wesleyem Claybourneem, który mieszka na Jamajce . W miecie zdarzaj si morderstwa. Dodgson odkrywa, e choroba mczyzny jest spowodowana zaklciami voodoo, których uywa jego brat, by go skrzywdzi. Brat waciciela plantacji chce, aby Claybourne zosta uznany za niezdolnego do prowadzenia interesów. Dodgson bierze udzia w niektórych aktach rytualnych, w tym w tacu, w walce z siami nadprzyrodzonymi.

Opinie

Christopher Null napisa na www.filmcritic.com, e film, pomylany jako trzecia cz tej samej serii filmów fabularnych co Bordello of Blood , by uroczy i szalony. Widz nie musi si nudzi.

W leksykonie filmów midzynarodowych napisano, e film waha si niezdecydowanie midzy rozpryskami , elementami satyrycznymi a dramatem miosnym i nigdy nie osign gstoci oryginau. Jego naiwna egzotyka wydaje si raczej krpujca.

Magazyn TV direkt 15/2008 napisa, e film zosta wystawiony jako spartaczony.

ta

Film zosta wydany bezporednio na wideo i DVD w niektórych krajach, takich jak Hiszpania i USA.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b Rytua - Pod urokiem za. W: Lexicon of International Films . Film Service , dostp 20 lipca 2008 . 
  2. Recenzja filmu autorstwa Christophera Nulla  ( strona nie jest ju dostpna , wyszukiwanie w archiwach internetowychInformacje: Link zosta automatycznie oznaczony jako uszkodzony. Sprawd cze zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. , obejrzano 20 lipca 2008@ 1@ 2Szablon: Dead Link / www.filmcritic.com  
  3. TV direkt 15/2008, strona 75
  4. Daty wydania Ritual , dostp 20 lipca 2008

Opiniones de nuestros usuarios

Barbara Czarnecki

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Rytua, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Wioletta Filipiak

Podane informacje o zmiennej Rytua są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Bernard Urbański

Świetny post o Rytua.

Katarzyna Mielczarek

Ten artykuł o zmiennej Rytua przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.