RapGermanyChainsawsMassacreInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o RapGermanyChainsawsMassacre. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o RapGermanyChainsawsMassacre zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących RapGermanyChainsawsMassacre i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat RapGermanyChainsawsMassacre. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o RapGermanyChainsawsMassacre! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o RapGermanyChainsawsMassacre, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

RapDeutschlandKettensägenMassaker to pierwszy studyjny album z Berlin Hip-Hop -Formation KIZ . Zosta wydany 9 maja 2005 roku przez niezalen wytwórni Royal Bunker .

zawarto

Tematy piosenek charakteryzuj si typowym dla KIZ stylem. Wiele tekstów jest prowokacyjnych i seksistowskich. Inne rodki stylistyczne to przesada, ironia i sarkazm .

produkcja

Bity albumu zostay stworzone przez kilku mniej znanych producentów. Robotnik przyczyni si do produkcji In the night , wszystko dziwki oprócz mamy , golonki i piguek nasennych . Bity autofokusa , Tekknohurensohna i outro wyprodukowa Grzegorz, natomiast za intro i taniec odpowiada 24 Karat . Meatlove wyprodukowa sztuki Das Rapdeutschlandkettenensägemassaker i Karate . Ponadto w produkcj zaangaowani s J.Baraccus ( sukinsyn ) i Anatol ( konno ).

Projekt okadki

Okadka albumu przedstawia posta Leatherface'a z filmu Teksaska masakra pi mechaniczn pi acuchow, a za ni otwór w murze w ksztacie konturu Niemiec. W lewym górnym rogu znajduje si napis KIZ, aw dolnej czci obrazu Das Rap Deutschland Kettensäge Massaker .

Wpisy gocinne

Oprócz trzech gównych aktorów, w dwóch utworach na pycie mona usysze innych artystów. Dramat Kuba i Kannibal Rob maj gocinne zwrotki w Das Rapdeutschlandkettensägemassaker , a Spleen pojawia si w In der Nacht .

Lista utworów

# tytu Muzyk gocinny producent dugo
1 Intro 24 karaty 1:33
2 Masakra pi acuchow Rap Germany DramaCuba i kanibal Rob Meatlove 3:45
3 Sukinsyn J.Baraccus 4:04
4 Smak (Skit) 0:35
5 W nocy Kaprys Robotnik 3:41
6. Wszystkie dziwki oprócz mamy Robotnik 3:47
7th taniec 24 karaty 3:40
ósmy Kurth (Skit) 0:10
9 Autofokus Grzegorz 3:53
10 karate Meatlove 2:19
11 Nagelackentfernerfotze 1:05
12 Poowa (skecz) 0:12
13 Golonki wieprzowe Robotnik 2:35
14 grzbiet koski Anatol 4:12
15 Gra (Skit) 0:26
16 Tabletki nasenne Robotnik 3:35
17. Bior to wszystko (skit) 0:39
18 Tekknohurensohn Grzegorz 2:10
19 Outro Grzegorz 2:33
20. Poza miastem (ukryty szlak) Reko MC 3:38

Informacje o poszczególnych utworach

taniec

Ta piosenka jest jedyn na albumie, do której nakrcono teledysk. Linia tekstu Przychodz w kady stres i imprez bez powodu przypomina piosenk Carlo, Cokxxx, Nutten z albumu o tej samej nazwie autorstwa berliskich gangsta raperów Sonny'ego Blacka i Franka White'a , w której jest napisane Ja Id na imprez i stresuj si bez powodu. Trzecia zwrotka piosenki jest rapowana po francusku przez Maxima, co wskazuje na jego francuskie korzenie.

Indywidualne dowody

  1. Okadki albumów w Amazon.de

Opiniones de nuestros usuarios

Irina Smoliński

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Ala Sawicki

Dzięki. Pomógł mi artykuł o RapGermanyChainsawsMassacre.

Lucyna Markiewicz

Bardzo ciekawy ten post o RapGermanyChainsawsMassacre.

Lucas Marzec

Podane informacje o zmiennej RapGermanyChainsawsMassacre są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Elzbieta Czech

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej RapGermanyChainsawsMassacre pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o RapGermanyChainsawsMassacre tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.