Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Przeznaczenie to kiepski zdrajca
Tytu oryginalny Bd w naszych gwiazdach
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2014
dugo 126 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
JMK 10
Prt
Dyrektor Josh Boone
scenariusz Scott Neustadter ,
Michael H. Weber
produkcja Marty Bowen ,
Wyck Godfrey
muzyka Mike Mogis ,
Nate Walcott
aparat fotograficzny Ben Richardson
skaleczenie Robb Sullivan
zawód

Parszywy los jest zdrajc (tytu oryginalny: Fault w naszych gwiazd ) to amerykaski dramat z 2014 roku , oparty na powieci autorstwa Johna Greena . Film opowiada histori miosn dwojga ciko chorych modych ludzi i ukaza si w niemieckich kinach 12 czerwca 2014 roku. Film zosta nakrcony w Pittsburghu i Amsterdamie .

wtek

Szesnastoletnia Hazel Grace Lancester, cierpica na raka tarczycy z przerzutami do puc, zostaa wysana przez rodziców do grupy wsparcia. Tam spotyka Augustusa Gusa Watersa, byego sportowca, który straci nog na raka koci i który jest bardzo atrakcyjny dla Hazel. Dwójka modych ludzi równie dzieli si kliwym humorem, ale Hazel boi si popeni bd z powodu swojej choroby. Po mierci Augusta trzeba zapomnie o strachu. Gus skada Hazel swoje sponsorowane wrókowe yczenie i razem z matk Hazel lec do Amsterdamu, aby odwiedzi ulubionego autora Hazel, Petera van Houtena.

Po tym, jak Augustus Hazel wyzna swoj mio podczas kolacji, wizyta u van Houtena okazaa si porak. Razem ze swoim asystentem odwiedzaj Dom Anny Frank . Tam Hazel zdaje sobie spraw, e kocha Gusa i cauj si. Po powrocie do hotelu spali razem. W dniu lotu powrotnego Gus mówi Hazel, e jego rak powróci gorzej ni wczeniej. Po powrocie do USA Gus rozpoczyna terapi, cho szanse na sukces ocenia si jako niskie. Pewnego wieczoru Gus w panice dzwoni do Hazel i prosi j, aby przysza i zobaczya si z nim na stacji benzynowej. Jego stan pogorszy si tak bardzo, e Hazel wezwaa karetk wbrew probie Gusa. Po hospitalizacji Gus odwiedza Hazel na wózku inwalidzkim i prosi j o napisanie dla niego pochway. Gus organizuje przedpogrzeb, na którym Isaac, najlepszy przyjaciel Gusa, który straci wzrok na raka, i Hazel wygaszaj pochway, aby Gus móg je usysze.

Gus umiera osiem dni po pogrzebie. Hazel wygasza inne przemówienie na jego pogrzebie, zdajc sobie spraw, e nie jest to ju kwestia uhonorowania zmarego, ale pocieszenia aobników. Peter van Houten przyszed specjalnie na prob Gusa: chcia, aby Hazel uzyskaa odpowiedzi na pytania dotyczce jej ulubionej ksiki. Dotyczy to równie osoby, która umiera na raka, a ona chce wiedzie, co stanie si póniej z innymi osobami w ksice. Chce wczu si w to, co zrobi jej rodzice po jej mierci. Van Houten daje Hazel list, ale ona nie chce z nim rozmawia. Podczas rozmowy z Izaakiem powiedzia jej, e to przemówienie pogrzebowe Gusa na jej pogrzeb. Hazel to czyta, a film koczy si jej leeniem na ce, tak jak na pocztku.

opublikowanie

Po tym, jak powie Das Schicksal ist ein Lous Betrayer , opublikowana w 2012 roku, odniosa ju ogromny sukces, pierwszy zwiastun filmowy by w stanie zarejestrowa trzy miliony wywietle w cigu pierwszych 24 godzin po publikacji 29 stycznia 2014 roku; tymczasem (od grudnia 2020 r.) liczba klikni wzrosa do ponad 45 milionów.

W Stanach Zjednoczonych film zosta wydany 6 czerwca 2014 roku i zarobi ponad 307 milionów dolarów na caym wiecie przy kosztach produkcji okoo 12 milionów dolarów.

Wersja filmowa na Blu-ray to wersja rozszerzona i prawie siedem minut dusza ni wersja kinowa.

Film mia swoj telewizyjn premier 17 kwietnia 2016 na ProSieben .

Przyjcie

Film otrzyma w wikszoci pozytywne recenzje. Kolekcja recenzji Rotten Tomatoes ma 81% pozytywnych ocen w oparciu o 221 profesjonalnych recenzji.

Niemiecka Agencja ds. Oceny Filmu i Mediów FBW w Wiesbaden przyznaa filmowi ocen szczególnie cenn.

synchronizacja

Niemiecka synchronizacja zostaa przeprowadzona przez Berliner Synchron AG Wenzel Lüdecke przy uyciu scenariusza dialogowego i reyserii Clemensa Frohmanna .

rola aktor Aktor gosowy
Hazel Grace Lancaster Shailene Woodley Kristina Tietz
Augustus "Gus" Waters Ansel Elgort Patrick Roche
Izaak Nat Wolff Sebastian Fitzner
Frannie Lancaster, matka Hazel Laura Dern Sabine Jaeger
Michael Lancaster, ojciec Hazel Sam Trammell Gunnar Helm
Peter van Houten Willem Dafoe Czyste pikno
Lidewij Vliegenthardt Lotte Verbeek Marie Bierstedt
Dr. Maria Ana dela Cruz Katrin Zimmermann
Pani Waters Milica Govich Ulrike Huebschmann
Panie Waters David Whalen Tobias Lelle
Monica Emily Peachey Naemi Simon
Patrick Mike Birbiglia Nico Mamone
Kelner Jean Brassard Uli Krohm
PJ PJ Rossotto Cedric Eich

Drobnostki

Autor powieci, John Green , wcieli si w rol ojca, którego córka Hazel reaguje na jej rurk oddechow na lotnisku. Scena nie jest zawarta w wersji teatralnej, ale w wersji rozszerzonej.

cieka dwikowa

Partytura zostaa wydana 19 maja 2014 roku pod tytuem The Fault in Our Stars (muzyka z filmu) . Wydawc jest wytwórnia Atlantic Records , spóka zalena Warner Music Group .

Nie. tytu Interpretator dugo
1. Wszystkie gwiazdy Ed Sheeran 3:55
2. Proste jak to Jake Bugg 3:17
3. Wpu mnie Grouplove 3:59
4 T-shirt Birdy 2:39
5. Wszystko czego chc Kodaline 5:06
6th Daleko w dó Tom Odell 2:30
7 Boom clap Charli XCX 2:49
8th. Póki ja yj STRFKR 3:48
9. Zapomnienie Indianie 3:39
10. Dziwne rzeczy bd si dzia Radio Dept. 4:26
11. Bomfalleralla Afasi & Filthy 3:57
12 Bez sów Ray LaMontagne 4:18
13 Nie o anioach Birdy 3:09
14 Nikt nigdy nie kocha Lykke Li 4:05
15 Czeka M83 5:44
Cakowita dugo: 1:01:00

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. Certyfikat wersji dla Przeznaczenia jest Obrzydliwe Zdrajca . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , maj 2014 (PDF; numer testu: 145 096 K).
 2. Wiek oceni na przeznaczenie jest kiepskim zdrajc . Modzieowa Komisja ds . Mediów .
 3. Los to kiepski zdrajca . moviepilot . ródo 5 marca 2013 r.
 4. Bob Minzesheimer: John i Hank Green graj w Carnegie Hall . USA Today . 16 stycznia 2013 r. ródo 23 lutego 2014 r.
 5. Kellogg, Carolyn: Jacket Copy: Books, Authors, and All Things Bookish . W: Los Angeles Times . 30 stycznia 2014 r. ródo 23 lutego 2014 r.
 6. Trailer The Fault in Our Stars na YouTube
 7. boxofficemojo.com, dostp 2 listopada 2015
 8. Porównanie wersji na schnittberichte.com, dostp 9 padziernika 2014
 9. The fate Fault in Our Stars is at Rotten Tomatoes (angielski)
 10. Los to kiepski zdrajca. W: synchronkartei.de. Niemiecki indeks synchroniczny , dostp 2 marca 2017 r .
 11. Jamie Atkin: Oto Twoje pierwsze spojrzenie na kame Johna Greena The Fault In Our Stars . BuzzFeed . 27 maja 2013 r. ródo 3 lipca 2014 r.
 12. 5 najbardziej niesamowitych cytatów Johna Greena o filmowej adaptacji Winy naszych gwiazd . International Business Times. 2 czerwca 2014 r. ródo 7 czerwca 2014 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Zenon Kubiak

W tym poście o Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film) dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Mariola Smoliński

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Przeznaczenie jest kiepskim zdrajc (film), jest to bardzo dobra opcja.