Przesuchanie w nocyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Przesuchanie w nocy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Przesuchanie w nocy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Przesuchanie w nocy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Przesuchanie w nocy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Przesuchanie w nocy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Przesuchanie w nocy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

film telewizyjny
Oryginalny tytu Przesuchanie w nocy
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2020
dugo 88 minut
Prt
Dyrektor Matti Geschonneck
scenariusz Daniela Kehlmanna
produkcja Reinhold Elschot
Silke Pützer
muzyka Mikoaj Gówny
kamera Judith Kaufmann
skaleczenie Dirk Szary
zawód

Przesuchanie w nocy to niemiecki film telewizyjny przez Matti Geschonneck od 2020 roku i jest oparty na sztuce Heilig Abend przez Daniel Kehlmann , który równie napisa scenariusz. Dramat filmowy z Sophie von Kessel i Charly Hübner w dwóch gównych rolach rozgrywa si niemal wycznie w pokoju hotelowym i mia swoj telewizyjn premier 27 listopada 2020 r. w Arte .

wtek

Judith jest gociem w hotelu i chce odwiedzi rodziców w Wigili. Wykorzystywany przez funkcjonariuszy bezpieczestwa pastwowego uniemoliwi ich wyjazd i by szeroko przesuchiwany przez policjantk Thomasa w jej pokoju hotelowym. Oskara j o zaplanowanie ataku terrorystycznego wraz z byym mem, który dzie wczeniej odwiedzi j przez kilka godzin w jej mieszkaniu w Berlinie . Ponadto na jej komputerze, który nie jest podczony do Internetu, znaleziono przygotowany list spowiedzi. Profesor filozofii twierdzi, e zaprojektowaa go jedynie jako materia dydaktyczny na seminarium na temat przemocy strukturalnej. Thomas jest przekonany o czym przeciwnym i ma dowody na to, e ona i jej byy m Julian chc tego wieczoru zdetonowa adunek wybuchowy. Informuje Judith, e jej byy m by przesuchiwany poprzedniej nocy i prosi j o oskarenie go. Judith wie jednak, e musi zosta zwolniony po 24 godzinach bez nakazu. Prosi funkcjonariuszy o formalne aresztowanie i przedstawienie jej praw. Thomas ma tylko czas pozostay do koca filmu na wysuchanie spowiedzi lub brzemienia Judith.

W dialogach dochodzi do nieustannej próby si, w której urzdnik suby cywilnej wykorzystuje swoj rzekom przewag wiedzy, a filozof swój spokój i przewag czasu. Rozwija si równie spór o prawowito pastwowej i politycznej przemocy. Ostatecznie Judith obwinia si cakowicie, zdobywajc materiay wybuchowe i pojemniki, dlatego te napisaa list zeznania. Wyklucza przemoc wobec ludzi i wymienia puste budynki lub supy energetyczne jako moliwe cele. Na yczenie nie jest w stanie poda dalszych szczegóów, takich jak pochodzenie materiaów wybuchowych i odnosi si do luk w jej pamici. Daje jej to przewag taktyczn w pojedynku, który prowadzi do szybkiego zwolnienia jej byego ma z przesuchania. W trakcie formalnego aresztowania Thomas daje jej moliwo wykonania dokadnie jednego telefonu, z którego Judith kontaktuje si ze zwolnionym byym mem, a nastpnie sygnalizuje funkcjonariuszowi, e przegra.

to

Przesuchanie w nocy zostao wyprodukowane na zlecenie ZDF we wspópracy z firm Arte przez produkcj filmow i telewizyjn Network Movie .

Filmowanie filmu odbywao si w okresie od 11 listopada 2019 roku do 5 grudnia 2019 roku w rónych lokalizacjach. Na przykad ujcia wntrza apartamentu hotelowego wykonano w studiach filmowych Berliner Union-Film w Berlin-Tempelhof do uj zewntrznych wykorzystano hotel przy Bundesstrasse 8 koo Sulzbach koo Frankfurtu nad Menem . W Brunszwiku nakrcono scenografi z jarmarkiem boonarodzeniowym na pocztku filmu .

Przyjcie

krytyka

Oliver Alexander na portalu quotenmeter.de mówi, e autor Daniel Kehlmann tak naprawd nie wie, czym jest ten film o sobie i tym samym krytykuje powierzchown, sown wymian ciosów midzy profesorem filozofii a mniej intelektualnym funkcjonariuszem bezpieczestwa pastwa, uywajc wielu zwrotów. Jego zdaniem to za mao "dla filmu, który ze wzgldu na kameraln opraw dramaturgiczn, dopracowane dialogi bohaterów i powag tematu, dy do powanej próby zdobycia wiedzy".

Na stern.de Carsten Heidböhmer znalaz sowa pochway dla Kammerspiel i nazwa go niezwykym, rzadko spotykanym kawakiem niemieckiej telewizji. Podzikowa take reyserowi Matti Geschonneckowi za to, e opar si próbie zbdnego dramatyzowania fabuy za pomoc muzyki lub szybkich ci, a take za zaufanie scenariuszowi i aktorskiej sile jej dwóch gównych aktorów.

Dla Jensa Müllera z taz gra i skad pod prd Charly'ego Hübnera, z do nietypow dla niego rol, werbalnie jako gowa, jako intelektualista byy genialne. Przesuchanie jako standardowa sytuacja policyjna i filmowa podkrela opini Müllera skoncentrowana atmosfera, kameralny charakter spektaklu, który podsumowuje sowami Dwie osoby w jednym miejscu, w czasie midzy zachodem a wschodem soca Geschonnecka Dzieo mona wówczas porówna z podobnymi produkcjami, jak np . arcydzieo Claude'a Millera Das Verhör .

Tilmann P. Gangloff z tittelbach.tv przyzna pi z szeciu gwiazdek i powiedzia, e adaptacja Geschonnecka oferuje eleganck, rónorodn walk na sowa midzy mczyzn a kobiet, midzy rónymi wiatopogldami i przekonaniami, która jest teraz w kinowych warunkach laboratoryjnych. , take w opinii niektórych krytyków teatralnych, mogo nawet wypa lepiej ni na scenie.

Dwie oszaamiajce gwiazdy zabieraj si do pracy powiedzieli o tym thrillerze krytycy magazynu telewizyjnego TV Spielfilm i dali mu kciuki do góry.

Oceny odbiorców

Zaledwie kilka dni po telewizyjnej premierze 27 listopada w Arte, Das Verhör w nocy 30 listopada 2020 r. zosta wyemitowany jako telewizyjny film tygodnia na ZDF , który obejrzao 3,69 mln widzów i 11,3 udziau w rynku. procent odpowiada.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b Przesuchanie w nocy. ródo 28 listopada 2020 .
  2. a b Przesuchanie w nocy u zjednoczonej zaogi , dostp 28 listopada 2020 r.
  3. Materiay prasowe: Przesuchanie w nocy: portal prasowy ZDF. Dostp 1 grudnia 2020 r .
  4. Krytycy: Przesuchanie w nocy. W: cytatmeter.de . 29 listopada 2020, dostp 1 grudnia 2020 .
  5. Byk i profesor: Porywajcy psychopatyczny pojedynek o zamachu bombowym w Wigili. ródo 29 listopada 2020 .
  6. Jens Müller: Przesuchanie w nocy o Arte i ZDF: Gdzie jest bomba W: Gazeta codzienna: taz . 27 listopada 2020, ISSN  0931-9085 ( taz.de [dostp 29 listopada 2020]).
  7. Przesuchanie w nocy - recenzja filmu. W: Tittelbach.tv . Dostp 30 listopada 2020 r .
  8. Przesuchanie w nocy - przegld filmu. W: Telewizyjny film fabularny online. ródo 28 listopada 2020 .
  9. Kontrola Primetime: poniedziaek, 30 listopada 2020 r. W: quotemeter.de . 1 grudnia 2020, udostpniono 1 grudnia 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Grazyna Strzelecki

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Przesuchanie w nocy.

Adrian Krawiec

Bardzo ciekawy ten post o Przesuchanie w nocy.