Przestrzenie danychInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Przestrzenie danych. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Przestrzenie danych zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Przestrzenie danych i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Przestrzenie danych. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Przestrzenie danych! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Przestrzenie danych, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Termin Dataspace lub data room opisuje stosunkowo nowe podejcie do integracji informacji , za pomoc którego naley rozwizywa problemy zarówno fizycznych, jak i wirtualnych podej integracyjnych. Aby ograniczy nakad pracy zwizany z tworzeniem architektury integracyjnej , w przypadku Dataspaces nie jest wymagana z góry ustalona struktura docelowa. Zamiast tego wykorzystywane s istniejce techniki dopasowywania i mapowania , aby udostpni dane niezalenie od stopnia integracji w systemie. Zdecentralizowane podejcie Dataspaces stanowi podstaw cyfrowej suwerennoci firm, poniewa dane mog pozosta w sferze wpywów waciciela danych, dopóki nie zostan odzyskane.

Dataspaces stopniowo wzrasta ze swojego zadania, jeli to konieczne, na przykad w celu umoliwienia nowych modeli biznesowych, takich jak pay-as-you-go . Jeli z. Jeli na przykad wymagane s bardziej zoone zapytania dotyczce powizanych danych, mona je zdefiniowa jako warunek integralnoci . W rezultacie wysiek integracyjny zostaje odoony do momentu, w którym pojawia si potrzeba informacji.

przypadków uycia

Zobacz te

literatura

Opiniones de nuestros usuarios

Marcin Chojnacki

Uważam, że ten wpis o zmiennej Przestrzenie danych jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Bartlomiej Tkaczyk

Świetny post o Przestrzenie danych.

Leszek Kulesza

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Przestrzenie danych, jest to bardzo dobra opcja.

Alicja Stachowiak

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Przestrzenie danych, daje dużo pewności.