Przeklty domInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Przeklty dom. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Przeklty dom zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Przeklty dom i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Przeklty dom. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Przeklty dom! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Przeklty dom, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Przeklty dom
Tytu oryginalny Un tranquillo posto di campagna
Kraj produkcji Wochy , Francja
Oryginalny jzyk Woski , angielski
Rok wydania 1968
dugo 106 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Elio Petri
scenariusz Luciano Vincenzoni ,
Elio Petri
produkcja Alberto Grimaldi
muzyka Ennio Morricone
aparat fotograficzny Luigi Kuveiller
skaleczenie Ruggero Mastroianni
zawód

Dom przeklty (tytu oryginalny: Un tranquillo posto di campagna , niemiecki tytu alternatywny: Ein Einsamer Platz ) to wosko-francuski film fabularny z 1968 roku autorstwa Elio Petri . Scenariusz napisa Luciano Vincenzoni i reyser. W gównych rolach mona zobaczy Franco Nero i Vaness Redgrave . Dzieo miao swoj wiatow premier 14 listopada 1968 roku we Woszech. Film mia swoj premier w Republice Federalnej Niemiec w czerwcu 1969 roku na 19. Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie .

wtek

Dziki swojej dziewczynie, handlarzowi dzie sztuki Flavii, mody malarz pop Leonardo prowadzi wygodne ycie. Czasami jednak aktywno Flavii jest dla niego prawie za dua i chce mie spokojne miejsce do pracy na wsi. Odnajduje te to miejsce, stary wiejski dom, w którego rozpadajcych si murach wci gniedzi si pami o dziewczynie Wandzie, która przeya tu swoje niezliczone romanse. Umys Wandy coraz bardziej ogarnia Leonarda; ma obsesje, podczas których próbuje zabi Flavi. Granice midzy szalestwem a rzeczywistoci zacieraj si coraz bardziej, a Leonardo trafia do sanatorium, gdzie maluje obraz za obrazem w zamian za seks-magazyny przedsibiorczej Flavii.

krytyka

W protestanckich filmu obserwator podsumowuje jego krytyk jak nastpuje: w kolorach artystycznych i z ducha i thriller efektów, Woch Elio Petri maluje obraz malarza, który z pocztkiem schizofrenii, wkrótce ju w stanie odróni szalestwa i rzeczywisto. Film, który jest gdzie pomidzy popowym rodowiskiem a czarnym humorem, bardziej dezorientuje widzów ni utrzymuje ich w napiciu. Co tylko dla fanów filmów dla dorosych, którzy maj sabo do tego typu filmów . Magazyn telewizyjny Prisma nazywa ten film znonym horrorem . Forum internetowe filmtipps.at opisuje t prac jako interesujce skrzyowanie gatunku i filmu artystycznego oraz may zapomniany klejnot filmowy, który warto odkry na nowo.

Nagroda

W 1969 roku w Berlinie Midzynarodowym Festiwalu Filmowym, Luigi Kuveiller wpyno do Srebrnego Niedwiedzia za prac aparatu.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b ródo: Evangelischer Filmbeobachter , Evangelischer Presseverband München, przegld nr 290/1969, s. 291.
  2. Dom przeklty. W: prisma . Pobrano 5 kwietnia 2021 r .
  3. Zobacz filmtipps.at

Opiniones de nuestros usuarios

Rahul Karpiński

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Przeklty dom, daje dużo pewności.

Justyna Marciniak

Ładny artykuł z _zmienna.

Ana Wawrzyniak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Przeklty dom pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Przeklty dom tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.