Projekt SaharaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Projekt Sahara. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Projekt Sahara zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Projekt Sahara i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Projekt Sahara. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Projekt Sahara! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Projekt Sahara, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Projekt Sahara
Kraj produkcji Niemcy , Hiszpania , Wochy , Francja , Wielka Brytania
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1993
dugo 360 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK Brak ogranicze wiekowych
Prt
Dyrektor Hans Noever
scenariusz Helmut Krapp , Horst Vocks
produkcja ZDF , Antenne 2 , Bavaria Film , Channel 4 Television Corporation, Radio, Radiotelevisión Española , Radiotelevisione Italiana , Swiss Television (FS), Austrian Broadcasting (ORF)
muzyka Nellis Du Biel
aparat fotograficzny Arthur W. Ahrweiler
skaleczenie Claudia Minzloff
zawód

Zawód:

Projekt Sahara to czteroczciowy niemiecki film telewizyjny Hansa Noevera z 1993 roku.

akcja

Badacz Thomas Altenburg od lat pracuje nad Projektem Sahara. Europa ma by zasilana energi soneczn z pustyni. Altenburg liczy na pomoc swojego najwikszego rywala, hrabiego Leo Waldegga. Leo Waldegg zostaje jego partnerem w tym projekcie. Arthur Bergmann i Olaf Greiner s równie czci jego zespou badawczego. Nastpnie Thomas Altenburg zostaje skonfrontowany ze swoj przeszoci, w której opracowa trujcy gaz, który by uywany przeciwko cywilom w Afryce Pónocnej. Altenburg i Waldegg decyduj si na kontynuacj projektu pomimo wtpliwego moralnie pochodzenia finansowania. Równoczenie trwaj prace nad alternatywnym planem wytwarzania energii za pomoc gigantycznego pola kolektorowego na orbicie ziemskiej i przesyania jej na Ziemi za pomoc laserów mikrofalowych. W ramach fabuy pokazane s konsekwencje globalnego ocieplenia . Sylt tonie w morzu, a polarne czapy lodowe topniej.

to

Jako kontynuacja serii Mission Eureka , film zosta wyprodukowany jako projekt Eurowizji pod kierownictwem ZDF wraz z ORF , SRG , RAI , Channel 4 i Radiotelevisión Española .

Po raz pierwszy zosta wyemitowany w niemieckiej telewizji 25 padziernika 1993 roku; w Wielkiej Brytanii wieloczciowy serial zosta po raz pierwszy pokazany 27 wrzenia 1995 roku.

krytyka

Grzesznie kosztowna europejska koprodukcja, która ledwo pomija midzynarodowe otoczenie i prawie nie ma mniej lub bardziej odpowiedniego zaangaowania politycznego, aby urozmaici swoj ostatecznie kiepsk histori. Pomimo dobrych aktorów jest na skraju (mimowolnej) parodii .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Projekt Sahara. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 17 lipca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Norbert Laskowski

Ten wpis na Projekt Sahara sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Wiktoria Stasiak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Projekt Sahara pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Projekt Sahara tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.