Projekt MorganInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Projekt Morgan. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Projekt Morgan zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Projekt Morgan i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Projekt Morgan. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Projekt Morgan! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Projekt Morgan, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Projekt Morgan
Tytu oryginalny Morgan
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2016
dugo 92 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Luke Scott
scenariusz Seth W. Owen
produkcja Mark Huffam ,
Michael Schaefer ,
Ridley Scott
muzyka Max Richter
aparat fotograficzny Mark Patten
skaleczenie Laura Jennings
zawód

Morgan projektu (tytu oryginalny: Morgan ) jest tajemnica - Horror - science fiction filmu przez Luke Scott , który przyby w dniu 2 wrzenia 2016 roku w Stanach Zjednoczonych oraz w dniu 1 grudnia 2016 roku w niemieckich kinach.

wtek

Lee Weathers, konsultant ds. Zarzdzania ryzykiem korporacyjnym, zostaje wysany do odlegej i cile tajnej stacji badawczej w celu zbadania i oceny incydentu rzekomo spowodowanego przez niewinnie wygldajc modzie. Ale Morgan, imi modej kobiety, jest niemiae na pierwszy rzut oka; w rodku jest maszyn i staa si cakowicie nieprzewidywalna. Jest sztucznie stworzon istot ludzk i zostaa wyposaona w syntetyczne DNA . Morgan rozwija si bardzo szybko iw bardzo krótkim czasie speni wszystkie oczekiwania czoowego naukowca dr. Simon Ziegler i jego zespó, do którego Dr. Lui Cheng, psycholog Dr. Alan Shapiro i dietetyk Skip Vronsky s przecignici. Ale Morgan wyprzedzi take swoich twórców pod kadym wzgldem, co czyni ich niebezpiecznymi. Ocena Weathers powinna zdecydowa, kto jest odpowiedzialny za dziaania Morgana i czy dziewczyna jest wyczona, czy nie. Ta decyzja jest trudna dla menedera ryzyka, a kiedy Morgan równie zaczyna wpada w amok , postanawia j obezwadni.

Pod koniec filmu okazuje si, e Morgan by dalej rozwijanym projektem (nr 9), za pomoc którego naley równie sztucznie zainicjowa rozwój emocjonalny - co po kursie uwaa si za nieudane i nie powinno by dalej finansowane. Zamiast tego projekt nr 4 ma by dalej finansowany, poniewa dziaa zgodnie z oczekiwaniami - jak wykaza Lee Weathers. Z tego wynika, e zosta on równie stworzony syntetycznie. Zarówno Morgan, jak i Lee byli czci projektu super onierza.

produkcja

Kadra, obsada i dubbing

Reyser zabra Luke'a Scotta . To debiut reyserski Scotta. Scenariusz do The Morgan Project zosta napisany przez Setha W. Owena , którego scenariusz wczeniej wzbudzi due zainteresowanie iw 2014 roku znalaz si na czarnej licie najlepszych niefilmowanych pomysów Hollywood . Oprócz Marka Huffama i Michaela Schaefera , ojciec Luke'a Scotta, Ridley Scott, równie by producentem filmu.

Kate Mara, tutaj na premierze filmu The Marsian - Save Mark Watney , gra menedera ryzyka Lee Weathersa w The Morgan Project

Tytuowa gówna rola Morgan zostaa obsadzona przez argentysko-brytyjsk aktork Any Taylor-Joy , która niedawno witowaa swój przeom jako aktorka gówn rol w Czarownicy . Jako 10-letni Morgan gra Amybeth McNulty . Kate Mara , która graa Lee Weathersa w filmie, zagraa ju Marka Watneya ojca Scotta w The Marsian - Rescues . Toby Jones wcieli si w rol starszego naukowca dr. Simon Ziegler. Michelle Yeoh gra Dr. Lui Cheng, Paul Giamatti gra psychologa Dr. Alan Shapiro i Boyd Holbrook spotykaj dietetyka Skipa Vronsky'ego. Rose Leslie otrzymaa rol Dr. Amy Menser, Chris Sullivan gra Dr. Darren Finch i Vinette Robinson graj Dr. Brenda Finch. Brian Cox zagra Jima Bryce'a, a Michael Yare Teda Brennera.

Niemiecka synchronizacja zostaa przeprowadzona przez RC Production . Maria Koschny nazwaa Lee Weathers.

Filmowanie

Film zosta nakrcony w Irlandii Pónocnej i Kanadzie . Strzay zewntrzne odbya si Cairndhu House w Larne , County Antrim . acuch samochód w filmie zosta zastrzelony w Newcastle , County Down . Inn lokalizacj by Galgorm Castle, 400-letni zamek w Ballymena . Miejsca , w których krcono filmy w Kanadzie, obejmoway Coquitlam w Kolumbii Brytyjskiej i Mount Seymour , gdzie pierwszy krcono film.

Muzyka filmowa

Muzyk do filmu skomponowa Max Richter . cieka dwikowa do filmu zawiera 17 piosenek i zostaa wydana przez Fox Music 2 wrzenia 2016 roku.

Marketing i publikacje

Pod koniec sierpnia 2016 roku 20th Century Fox wypucio zwiastun filmu. To by opracowany przez Watsona , wykorzystujc superkomputer z IBM produkowane. To pierwszy zwiastun w historii filmu, który powsta przy uyciu algorytmu. 21st Century Fox i dzia naukowy IBM chcieli w imponujcy sposób przekaza temat filmu. Meneder IBM John R. Smith stwierdzi we wpisie na blogu, e Watson przeanalizowa cznie 100 zwiastunów horrorów w celu wyprodukowania okoo 60-sekundowego zwiastuna. Watson podzieli je na segmenty, a po analizie wizualnej, analizie audio i analizie kompozycji sceny sztuczna inteligencja przeanalizowaa film The Morgan Project i odfiltrowaa odpowiednie czci. Ostatecznie system zdecydowa si na dziesi sekwencji, z których ekipa filmowa zoya przyczep.

Film zosta wyemitowany w kinach w USA 2 wrzenia 2016 r., A w kinach niemieckich 1 grudnia 2016 r.

Przyjcie

Klasyfikacja wiekowa

W Niemczech film to FSK 16 . W uzasadnieniu wydania czytamy: Film zawiera sceny przemocy i zabijania. S one jednak niewtpliwie osadzone w dramaturgii opowieci, nie maj w sobie celu i nie s te odgrywane spekulatywnie. U modziey w wieku od 16 lat nie naley si obawia upoledzenia. Widzowie w tym wieku potrafi te odnie przemian z miego dziecka w brutalnego potwora do podstawowego przesania moralnego filmu (nie wszystko, co jest naukowo wykonalne, jest etycznie uzasadnione). Dlatego te mona wykluczy dezorientacj spoeczno-etyczn .

Recenzje i imponujce wyniki

Do tej pory film zdoby ponad 39 procent krytyków Rotten Tomatoes .

Markus Tschiedert z BZ mówi: Niele jak na debiutancki album. Luke'owi Scottowi udao si stworzy intensywny film science fiction, czcy krytyk naukow i pene energii sceny akcji .

Koszty produkcji w wysokoci okoo 8 mln USD s kompensowane wiatowym przychodem z projekcji kinowych w wysokoci 8,8 mln USD.

Nagrody (wybór)

London Critics 'Circle Film Awards 2017

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. ^ Certyfikat zatwierdzenia dla projektu Morgan . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej (PDF; numer testu: 163119 / K). Szablon: FSK / konserwacja / typ nie jest ustawiony i Par. 1 jest duszy ni 4 znaki
 2. ^ Projekt Morgan w : moviepilot.de. ródo 17 stycznia 2017 r.
 3. Stephen Gmble: Hity science fiction Ridleya Scotta krcone w Larne's Cairndhu House In: larnetimes.co.uk, 18 czerwca 2015.
 4. Najnowszy hit science fiction Ridleya Scotta krcony w Galgorm Castle In: ballymenatimes.com, 15 czerwca 2015.
 5. Chris Kilpatrick: Najnowszy hollywoodzki przebój Ridleya Scotta aktualnie krcony w maej wiosce w Irlandii Pónocnej In: belfastlive.co.uk, 15 czerwca 2015.
 6. cieka dwikowa `` Morgan '' wydana w : filmmusicreporter.com, 8 wrzenia 2016 r.
 7. Julia Alexander: Obejrzyj pierwszy w historii zwiastun filmu stworzony przez sztuczn inteligencj w : polygon.com, 1 wrzenia 2016 r.
 8. Giuseppe Rondinella: KI ` ` Watson '' opracowuje doskonay zwiastun filmu `` Morgan '' In: horizont.net, 2 wrzenia 2016 r.
 9. ^ Powody zatwierdzenia projektu Morgan w : Dobrowolna samokontrola przemysu filmowego. ródo 17 stycznia 2017 r.
 10. Morgan In: Rotten Tomatoes. ródo 18 grudnia 2017 r.
 11. Markus Tschiedert: `` The Morgan Project '': syn Ridleya Scotta moe równie zrobi thriller akcji W: bz-berlin.de, 2 grudnia 2016 r.
 12. ^ Morgan In: boxofficemojo.com. ródo 20 kwietnia 2017 r.
 13. Nancy Tartaglione: 'Moonlight', 'Love & Friendship' Lead London Critics 'Nominations In: deadline.com, 20 grudnia 2016.

Opiniones de nuestros usuarios

Mieczyslaw Marczak

Bardzo ciekawy ten post o Projekt Morgan.

Szymon Chojnacki

Ładny artykuł z _zmienna.

Zbigniew Kubicki

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Damian Mazurek

Uważam, że ten wpis o zmiennej Projekt Morgan jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.