Projekt LazarusInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Projekt Lazarus. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Projekt Lazarus zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Projekt Lazarus i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Projekt Lazarus. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Projekt Lazarus! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Projekt Lazarus, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Projekt Lazarus
Oryginalny tytu Projekt Lazarus
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2008
dugo 96 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor John Patrick Glenn
scenariusz John Patrick Glenn
Glen Morgan
produkcja David Hoberman
Todd Lieberman
Matt Milich
Travis Wright
muzyka Brian Tyler
aparat fotograficzny Jerzy Zieliski
skaleczenie Fred Raskin
zawód

The Lazarus Project to thriller psychologiczny w reyserii Johna Patricka Glenna z 2008 roku.

wtek

Zwolniony warunkowo Ben prowadzi szczliwe ycie: jego okres próbny dobieg koca, ma dobrze wykonan prac, czeka na awans, a maestwo jego ony jest szczliwe i satysfakcjonujce. Zwizek wieczy córka, któr absolutnie kocha. Poniewa pierwsze trzy lata jej ycia spdzi za kratkami, pocztkowo odrzuci ofert swojego brata Ricky'ego, by ponownie wzi udzia w wamaniu. Ponadto jego ona chce wkrótce odby szkolenie jako agent nieruchomoci. Wolno wydaje si bezpieczna.

Jednak gdy kierownictwo jego browaru prowadzi dochodzenie przed zbliajc si promocj, ujawnia si jego karalno i zostaje zwolniony.

Zdruzgotany kontaktuje si z bratem i przyjmuje jego ofert: razem z innym wspólnikiem wamuj si do budynku firmy komputerowej, aby ukra zoty py. Ben twierdzi, e nie zabieraj ze sob broni. Przytaczasz naukowca i obecnego ochroniarza. Jednak nieodkryty naukowiec udaje si wywoa cichy alarm, który ostrzega suby bezpieczestwa. Podczas gdy Ben jest zajty wewntrz skarbca, dochodzi do strzelaniny midzy wspólnikiem, który zabra bro ochroniarza, a dwoma ochroniarzami, w której ostatecznie gin trzy osoby, w tym jego brat i wspólnik. Kiedy Ben wychodzi ze skarbca, zostaje powalony i aresztowany. Zgodnie z prawem Teksasu Ben zostaje skazany na mier . Dwa lata póniej wyrok jest wykonywany przez miertelny zastrzyk . Ben zamyka oczy.

W nastpnej scenie Ben idzie ulic. Jest w drodze do miasteczka Mount Angel , gdzie ma obj stanowisko opiekuna szpitala psychiatrycznego . Mczyzna o imieniu Avery, który okrela siebie jako doradc, mówi mu, e dosta drug szans, ale nigdy nie pozwolono mu opuci wioski, bo umrze i bdzie skazany na opiek nad on i córk, aby stracili ca wieczno . Chwil póniej Ben próbuje dodzwoni si do ony, ale pod numerem nikogo nie ma. Przerywa równie spontaniczn podró autobusem po tym, jak Avery ponownie wyranie ostrzega go, aby nie kontynuowa swojej podróy. Nastpnego dnia Ben musia przeczyta w gazecie, e autobus si rozbi.

Póniej w szpitalu psychiatrycznym Ben nawizuje blisz znajomo z innym pacjentem, który wczeniej zosta skazany na mier, który czuje si zamknity i ostatecznie zabija si w jego obecnoci po ucieczce z zakadu. Coraz bardziej podejrzliwy i tsknicy za rodzin Ben ucieka pewnej nocy, ale upada podczas ucieczki i traci przytomno. Kiedy si budzi, dyrektor placówki, Ezra, konfrontuje go z faktem, e jego wczeniejsza historia wydarzya si tylko w jego wyobrani i od dawna jest pacjentem szpitala psychiatrycznego. Od mierci ony i córki, które pady ofiar poaru mieszkania spowodowanego paleniem papierosa w óku, Ben yje w fantastycznym wiecie z wasn przeszoci.

Ale potem okazuje si, e co mu zagrano. Ben znajduje wskazówki i szczegóy, które potwierdzaj poprawno jego wasnych wspomnie i faszywo proponowanej obecnie sytuacji terapeutycznej. Umiejtnoci wamywacza pozwalaj mu na odnalezienie prawdy w gabinecie dyrektora. Jest czci tajnego eksperymentu prania mózgu i podczas faszywej egzekucji otrzyma implant do trwaej manipulacji i zmiany osobowoci za pomoc leków halucynogennych . Usuwa implant, kopiuje obciajcy materia z komputera i konfrontuje zaangaowanych lekarzy i szefa placówki. Przesa obciajcy materia z grob publikacji. Szantaowa wic swoj nieskrpowan ucieczk i wróci do swojej rodziny.

krytyka

W leksykonie filmów midzynarodowych pojawi si thriller, który przeamuje chronologiczn struktur narracji na rzecz wielokrotnego przeplatania, nie tracc przy tym ogólnego obrazu. Ekscytujca rozmowa z przekonujcym gównym aktorem .

Gwiazda Szybcy i wciekli Paul Walker przedziera si przez cienk, rozwlek, tajemnicz histori pen aosnych dialogów. Wniosek: trudne polowanie na prawd, ponury fina

- Kino

azarz

Tytu filmu (oraz projektu rzdowego dystopii si zajmuje) pochodzi z rachunku zmartwychwstania azarza przez Jezusa w Ewangelii Jana w Biblii (Jana 11). Tutaj Jezus przywraca do ycia przyjaciela, który od kilku dni lea martwy w grobie.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. certyfikat dopuszczenia do projektu Lazarus . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , grudzie 2008 (PDF; numer testu: 116 292 V / DVD / UMD).
  2. Projekt Lazarus. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  3. Cinema.de

Opiniones de nuestros usuarios

Alan Sowa

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Marta Owczarek

Świetny post o Projekt Lazarus.

Luiza Bednarz

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Projekt Lazarus.

Honorata Kowalczyk

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Projekt Lazarus i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.