Prawo do wolnej miociInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Prawo do wolnej mioci. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Prawo do wolnej mioci zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Prawo do wolnej mioci i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Prawo do wolnej mioci. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Prawo do wolnej mioci! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Prawo do wolnej mioci, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Prawo do wolnej mioci
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1919
dugo 125 minut
Prt
Dyrektor Jaap Speyer
scenariusz Harry Hasland
aparat fotograficzny Max Lutze
zawód

Prawo do wolnej mioci (tytu alternatywny Prawo do mioci ) to niemiecki film niemy z 1919 roku.

akcja

Profesor Carlsen jest zwolennikiem maestwa, ale zaniedbuje swoj on. Zostawia go i yje woln mioci ze swoim drugim mem.

to

Firm produkcyjn by Progress Film Berlin. Film mia dugo siedmiu aktów na 2665 metrach przed i 2563 metrach, okoo 125 minut po cenzurze.

Zarówno policja berliska (nr 43483), jak i policja monachijska (nr 35591, 35592, 35593, 35594, 35595, 35596, 35597, 35598) naoyy na niego zakaz dla modziey.

Film mia premier w listopadzie 1919 roku.

Ponowne badanie Reichsfilmzensur Berlin zakazao mu 29 stycznia 1921 r. (Nr 1200), a po ponownym badaniu 22 kwietnia 1921 r. Zagodzio zakaz dla modziey.

Przyjcie

21 stycznia 1921 r. Cenzorzy stwierdzili, e film brn [t] wrcz w moralnej deprawacji i bezgranicznej pogardzie dla praw moralnych i zakazali go. Skarga doprowadzia do nowej decyzji.

W drugim raporcie cenzury stwierdzono jednak, e film przekaza tak wiele rónych wrae, czasem take poytecznych, wic zakaz zosta zniesiony, ale film pozosta z zakazem dla modziey.

literatura

  • Hans-Michael Bock, Wolfgang Jacobsen, Jörg Schöning, Malte Hagener (redaktor): Pe w kajdanach. Seksualno midzy owieceniem a wyzyskiem w kinie weimarskim 19181933. (Ksika CineGraph) Hamburg 2000, 179 stron. ISBN 978-3-88377-643-9 .Linki zewntrzne

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Kalkulator dugoci filmu , liczba klatek na sekund : 18
  2. a b Decyzje cenzury w archiwum Niemieckiego Instytutu Filmowego
  3. Raport cenzury z 29 stycznia 1921 r
  4. Raport cenzury z 22 kwietnia 1922 r

Opiniones de nuestros usuarios

Joanna Witek

Uważam, że ten wpis o zmiennej Prawo do wolnej mioci jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Regina Kulesza

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Prawo do wolnej mioci pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Prawo do wolnej mioci tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Tom Adamski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Prawo do wolnej mioci, daje dużo pewności.

Thomas Owczarek

Podane informacje o zmiennej Prawo do wolnej mioci są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.