Prawdziwy bkitInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Prawdziwy bkit. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Prawdziwy bkit zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Prawdziwy bkit i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Prawdziwy bkit. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Prawdziwy bkit! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Prawdziwy bkit, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Historia The Real Blue , opublikowana w 1967 roku, jest czci starszej pracy Anny Seghers . W tym spdza czas w Meksyku .

Spis treci

Meksyk podczas II wojny wiatowej: garncarz Benito sprzedaje swoje towary w Mexico City Mercado . Jego klienci kupuj jego naczynia ze wzgldu na ciemnoniebieski wzór.

Nagle jednak nie moe ju dosta niebieskiej farby: to wojna, a towary niemieckiej firmy, która wyprodukowaa niebiesk farb, nie mog ju by sprzedawane z powodu embarga handlowego na Niemcy. Uywanie koloru innego ni niebieski jest wykluczone. Apteka Benito oferuje mu inne odcienie niebieskiego, ale jego klienci chc tylko jego niebieskiego, a nie tylko takiego, który jest nazywany tylko niebieskim, poniewa adne inne imi nie jest gotowe, nazywaj go niebieskim, ale nie otwiera to twojego serca.

Ciotka Benito, Eusebia, stary zielarz i autorytet w rodzinie, mówi mu, e jego kuzyn Rubén, z dala od jego wioski, odkry kamie na wysypisku kopalni srebra, który - spalony i zmielony - daje dokadnie taki kolor, jakiego potrzebuje. Wic Benito wyrusza i podróuje przez pó Meksyku pocigiem, autobusem i pieszo, aby znale kopalni srebra i kuzyna Rubéna; to duga i mudna podró.

Garncarz Benito wielokrotnie spotyka na swojej drodze ludzi, którzy mu pomagaj - z garci ryu, tortill , ykiem wody i dobr, ale czasami mylc rad.

Pod koniec mudnych poszukiwa Benito znajduje kuzyna Rubéna w górach niedaleko miasta San Cristóbal, skd wycofa si, aby uchroni si przed naladowcami. Rubén, który pocztkowo by lekcewacy, i jego pomocnik Lorenzo faktycznie zdoali wydoby bkit, prawdziwy bkit, ze mieci w kopalni srebra. Ale Benito musi wygra niebieski dla siebie od swoich krewnych i pomóc.

Dopiero wtedy, gdy wszystkie jego puszki s pene, moe rozpocz podró do domu. Jego rodzina czekaa tam na niego od miesicy, aw midzyczasie urodzia si córka.

wydatek

  • Anna Seghers: Prawdziwy bkit. Historia z Meksyku . Aufbau-Verlag, Berlin 1967, 1. wydanie, 108 stron.
  • Anna Seghers: Prawdziwy bkit. Historia z Meksyku . Aufbau-Taschenbuchverlag, Berlin 1993, ISBN 3-7466-5152-2 (z posowiem Sonji Hilzinger).

filmowanie

Historia zostaa nakrcona w NRD w 1986 roku pod kierunkiem Christy Mühl z aktorami Gojko Miti , Henry Hübchen , Werner Dissel , Blanche Kommerell i innymi przez DFF .

Opiniones de nuestros usuarios

Sebastian Marzec

Musiałem znaleźć coś innego na temat Prawdziwy bkit, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Aleksander Wasilewski

Ten artykuł o zmiennej Prawdziwy bkit przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Halina Madej

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Amit Bartkowiak

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Prawdziwy bkit, daje dużo pewności.