Poziom IIInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Poziom II. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Poziom II zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Poziom II i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Poziom II. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Poziom II! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Poziom II, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Poziom II
Tytu oryginalny Howling II: Stirba - Werewolf Bitch
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1985
dugo 91 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Phillipe Mora
scenariusz Robert Sarno ,
Gary Brandner
produkcja Steven A. Lane
muzyka Stephen W. Parsons ,
Ernest Tomlinson
aparat fotograficzny Geoffrey Stephenson
skaleczenie Charles Bornstein
zawód

Das Tier II (OT: Howling II - Stirba - Werewolf Bitch , alternatywny tytu: Howling II - My Sister is a Werewolf ) to amerykaski horror i pierwsza z siedmiu kontynuacji filmu Das Tier z 1981 roku.

zawarto

Druga cz wpisuje si w fabu pierwszej. Film rozpoczyna si pogrzebem dziennikarki Karen, która zostaa nakrcona kamer w pierwszej czci, kiedy zamienia si w wilkoaka . Brat Karen, Ben i jej najlepsza przyjacióka Jenny, poznaj owc wilkoaków i eksperta okultystycznego Stefana Crosscoe po pogrzebie Karen . Wyjania im, e Karen jest wilkoakiem i moe si uspokoi tylko wtedy, gdy wbijesz srebrn ig w jej serce.

Ben nie jest pod wraeniem tego pomysu. Kiedy Stefan w nocy miesza si z Karen, Ben ju go powstrzymuje. Ale oprócz Bena s wilkoaki, które chc dopa Karen. Po tej nocy Ben jest przekonany, e Stefan mówi prawd. Stefan wyjania Benowi i Jenny, e wszystko to pochodzi od królowej wilkoaków Stirby i e musisz j zniszczy. Wyruszyli wic we trójk do Transylwanii , gdzie znajduje si zamek Stirby. Czego oboje nie wiedz: Stefan jest bratem Stirby. W towarzystwie kilku pomocników udaj si do zamku. Ale tam si ich oczekuje. Wioska, do której przybywasz, przygotowuje si do wita Peni Ksiyca. Zblia si odrodzenie Stirby. Stefan znajduje podobnie mylcych ludzi, którzy chc pooy kres dziaalnoci królowej wilkoaków.

Ben i krótki Vasile cigaj amerykaskiego wilkoaka Marian. Jednak zostaj odkryte. Podczas gdy Ben ucieka, Vasile zostaje zabity. Tymczasem Jenny jest w drodze do obozu. Jednak wpada na zdrajc i jest teraz przetrzymywana w niewoli w zamku Stirba. Stefan i Ben zbieraj pozostaych czonków ruchu oporu i szturmuj zamek. Podczas gdy Ben moe uwolni Jenny, Stefan spotyka Stirb. Udaje mu si podstpem zabi swoj siostr i spal j na mier.

Niedugo potem jest Halloween . Ben i Jenny mieszkaj teraz razem. Dziecko w stroju wilka dzwoni do drzwi i ponownie znika.

to

Cz filmu zostaa nakrcona w Czeskim Krumlowie i Pradze w Czechach . Skrócona wersja filmu zostaa wydana na wideo w krajach niemieckojzycznych. Nieoszlifowana wersja DVD z Austrii to bootleg . Po usuniciu filmu z indeksu uzyska akceptacj 16 lat i wicej po ponownym badaniu w Niemczech.

krytyka

Pierwsza kontynuacja Das Tier zostaa potraktowana przez krytyków jako film klasy B , uznawany gównie za tandetny charakter. Efekty specjalne s na bardzo niskim poziomie, a kostiumy aktorów s mieszne. Zamek jest tylko pomalowany, a Transylwania skada si tylko z jednej ulicy. Ponadto scena, w której Sybil Danning pokazuje swoje piersi, powtarza si dwukrotnie w filmie i okoo dziesiciu razy w napisach kocowych. Niektórzy krytycy okrelili ten film równie jako jeden z najgorszych sequeli w historii horroru i prawdopodobnie jeden z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek powstay (Jeden z najgorszych sequeli i by moe jeden z najgorszych horrorów, jakie kiedykolwiek powstay). W opinii krytyków sequel ma niewiele wspólnego z udan pierwsz czci.

Leksykon filmów midzynarodowych ocenia film za mieszanka wosów podnoszenie z Gothic i nowoczesnymi elementami grozy z niektórych bardzo artystycznie fotografowane sceny, które na stae powróci do najbardziej prymitywnych seksu i przemocy orgie mona sobie wyobrazi.

Christopher Lee przeprosi za kiepsk kontynuacj reysera Joe Dantego , który równie wyreyserowa The Beast , w 1990 roku podczas krcenia filmu Gremlins 2 - The Return of the Little Monsters .

Drobnostki

 • Reyser Mora wyreyserowa take trzeci cz, która ukazaa si w 1987 roku.
 • Gary Brandner, który by tu odpowiedzialny za scenariusz, napisa literackie szablony pierwszej, drugiej i trzeciej czci serii filmów. Pojawiy si one w 1977, 1978 i 1985 roku.
 • Ferdy Mayne , który zagra niewielk rol drugoplanow, by wampirem hrabi Krolock w klasycznym horrorze Romana Polaskiego Dance of the Vampires
 • Sybil Danning przyja podobn rol w przyczepie Grindhouse Werewolf Women of the SS .

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. Miejsca filmowania. Internet Movie Database , dostp 28 listopada 2010 .
 2. Przegld wersji . Internetowa baza danych filmów , dostp 28 listopada 2010 r .
 3. ^ Roger Ebert: Recenzja. Rogerebert.suntimes.com, 7 kwietnia 1986, dostp 28 listopada 2010 .
 4. Matt Mulcahey: Recenzja. Classic-Horror.com, 31 padziernika 2001, dostp 28 listopada 2010 .
 5. Das Tier II. W: Leksykon filmów midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
 6. Ciekawostki. Internet Movie Database , dostp 28 listopada 2010 .
 7. ^ Phil Fasso: Recenzja. iconsoffright.com, zarchiwizowane od oryginau w dniu 2 listopada 2007 r . ; ródo 28 listopada 2010 r .
 8. Komentarz dwikowy Joe Dantego do Gremlins 2 - The Return of the Little Monsters

Opiniones de nuestros usuarios

Rafa Stasiak

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Poziom II, daje dużo pewności.

Czeslaw Lech

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Ilona Sawicki

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Poziom II.

Bozena Komorowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Poziom II i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.