PortretInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Portret. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Portret zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Portret i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Portret. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Portret! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Portret, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Portret jest album kompilacja o tej songwriter Hannes Wader , opublikowanym w 1975 roku przez fonogramu .

zadowolony

Portret stanowi przekrój z albumów Hannesa Wadera, które ukazay si do 1975 roku. Oprócz wasnych utworów (np. Spotkanie ) zawiera pieni, które Wader przetumaczy na jzyk niemiecki (np. Ju tak duga ), pieni ludowe ( Wilde Schwäne ) oraz pie dolnoniemieck ( Dat du min leefste büst ).

Autor tekstów i producent Knut Kiesewetter napisa przedmow . Szczegóowy wywiad pochodzi z magazynu satyrycznego PARDON , prowadzonego przez Wolfganga Bittnera .

tytu

  1. Dorasta na wsi - 5:49
  2. Spotkanie - 3:00
  3. Wstawaj, biedny psie - 6:19
  4. Tak dugo ju - 3:30
  5. Tutaj dzisiaj, tam jutro - 2:59
  6. Kokaina - 5:20
  7. Talking Bad Dream Blues - 6:33
  8. O wiele za dobrze dla mnie - 3:45
  9. Dzikie abdzie - 3:10
  10. Dat you min leefste biust - 2:29

zdjcie z okadki

Zdjcie na okadce przedstawia portret Hannesa Wadera na podstawie rysunku Gertrude Degenhardt .

puchn

  • Okadka LP "Das Portrait", 1975

Indywidualne dowody

  1. ^ Okadka LP "Das Portrait", 1975

Opiniones de nuestros usuarios

Peter Stefaniak

Ładny artykuł z _zmienna.

Eryk Rutkowski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Portret, daje dużo pewności.

Christopher Okoń

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Igor Sikorski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Portret.