Póna dziewczyna (1951)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Póna dziewczyna (1951). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Póna dziewczyna (1951) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Póna dziewczyna (1951) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Póna dziewczyna (1951). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Póna dziewczyna (1951)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Póna dziewczyna (1951), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Póna dziewczyna
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1951
dugo 88 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Hans Hinrich
scenariusz Kurt E. Walter
na podstawie pomysu Jochena Kuhlmeya
produkcja Willi Wiesner
muzyka Lotar Olias
aparat fotograficzny Oskar Schnirch
skaleczenie Walter Fredersdorf
zawód

oraz Hans Zesch-Ballot , Rudolf Schündler , Bum Krüger , Hildegard Busse

Nieyjca dziewczyna to niemiecki film fabularny z 1951 roku, który czy w sobie momenty tragiczne i komiczne. Carsta Löck gra tytuow rol pod kierownictwem Hansa Hinricha . U jej boku Hans Nielsen obj mskie prowadzenie.

akcja

Ernestine Stengel pracuje jako gospodyni w maym hotelu w pónocnych Niemczech, który gocie szczególnie lubi odwiedza w weekendy. Wci jest samotna i pod wzgldem wieku nie jest ju cakiem wiea jak rosa, czy jak to si mówi, spóniona dziewczyna. Tak przynajmniej sta si staym gociem Dr. Hans Ahlgrimm, pisarz, który zainspirowa si istnieniem Ernestine do swojej powieci o tym samym tytule. Bdc dobr dusz domu, Ernestine zapomniaa lub tsknia za swoim yciem, a tym samym o swoim miosnym szczciu. Ahlgrimm, któr lubi, odzwierciedla wszystkie jej marzenia; w oczach Ernestine jest olniewajc postaci, która w przeciwiestwie do niej prawdopodobnie zna ycie i wielki, szeroki wiat.

Pewnego dnia Ernestine równie znajduje swoje mae szczcie i to natury finansowej: wygrywa gr w bilard. Poniewa bardzo lubi pisarza, Ernestine chciaaby wykorzysta cz swoich wygranych w Toto, aby Ahlgrimm móg opublikowa swoj powie. Ale jest do rozczarowana treci, poniewa nie uwaa, e zostaa odpowiednio trafiona. Rozczarowana opuszcza miejsce i hotel i jedzie do duego miasta. Tutaj chce otworzy wasn ma kawiarni z pozostaym zyskiem. Ale jej partner okazuje si oszustem i zdradza Ernestine, wic w kocu smutna wraca do hotelu. Jej wymarzona pisarka ju tu na ni czeka, która ostatecznie zaprowadzi j do otarza. Odtd jako Ernestine Ahlgrimm nie jest ju spónion dziewczyn.

Uwagi produkcyjne

Nieyjca dziewczyna powstaa wiosn 1951 roku w Monachium-Geiselgasteig oraz w prowizorycznym studiu w Tegernsee (nagrania studyjne). Nagrania zewntrzne zostay wykonane w Gut Hornberg niedaleko Celle. wiatowa premiera odbya si 24 sierpnia 1951 roku w Hamburgu i Berlinie.

Willi Wiesner , którego ostatni film by zrealizowany dla wasnej firmy Hamburger Rondo-Film, przej równie kierownictwo produkcji z Helmutem Ungerlandem . Hans Ledersteger zaprojektowa konstrukcje filmowe zrealizowane przez Ernsta Richtera . Conny Carstennsen by kierownikiem oddziau.

krytyka

Leksykon filmów midzynarodowych da zwiz werdykt: Tough komedi z pónocnego obszaru niemieckojzycznego

Indywidualne dowody

  1. Póna dziewczyna. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 1 czerwca 2020 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Paul Kowalewski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Sabina Nowicki

Uważam, że ten wpis o zmiennej Póna dziewczyna (1951) jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Oksana Mazurek

To dobry artykuł dotyczący Póna dziewczyna (1951). Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Grzegorz Szewczyk

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Póna dziewczyna (1951), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Halina Witkowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Póna dziewczyna (1951) jest tym, którego szukałem.