Pokojówka i milionerInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Pokojówka i milioner. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Pokojówka i milioner zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Pokojówka i milioner i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Pokojówka i milioner. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Pokojówka i milioner! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Pokojówka i milioner, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Pokojówka i milioner
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2004
dugo 92 minuty
Ocena wiekowa FSK 0
Prt
Dyrektor Andreas Senn
scenariusz Christoph Darnstädt
produkcja Friedrich Wildfeuer ,
Marc Conrad
muzyka Jo Barnikel ,
Stephan Wildfeuer
aparat fotograficzny Markus Hausen
skaleczenie Melanie Margalith
zawód

Pokojówka i milioner to niemiecki film telewizyjny z 2004 roku . Pierwsz transmisj 12 padziernika 2004 w Sat.1 obejrzao 6,5 miliona widzów.

wtek

W swoim wasnym hotelu Ritz Johannes jest mylony z oczekiwanym tymczasowym kelnerem przez Sophie i szybko szkolony w rzekomym zadaniu. Johannes angauje si i poznaje biznes hotelowy oraz pracowników z nowej perspektywy. I zakochuje si w Sophie, nie zdajc sobie sprawy, e jest w zwizku z Alainem Tavernierem, który chce kupi hotel.

Opinie

Scenariusz napisany przez Christopha Darnstädta, który nie jest zbyt oryginalny pod wzgldem historycznym, ale jest bardzo rzeki i zabawny, który rok póniej szybko zdoby Nagrod Telewizji Niemieckiej. Mieszanka to a 90 uroczych minut, które niestety nagle si kocz.

- Frank Ehrlacher, Moviemaster.de

Baniowa trywialna (telewizyjna) komedia, która bezwstydnie kopiowaa odpowiednie kinowe wzorce. Pewna sympatia dla filmu kiekuje u solidnych aktorów.

Nagrody

Christoph Darnstädt otrzyma Nagrod Telewizji Niemieckiej 2005 za najlepsz ksik (film telewizyjny) do filmu. Aktor Miel Matievi by w tym samym roku za rol w tym filmie i Hotte in Paradise jako najlepszy aktor (film telewizyjny) nominowany.

linki internetowe

Opisy filmów

Indywidualne dowody

  1. ^ Certyfikat zwolnienia dla pokojówki i milionera . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , czerwiec 2006 (PDF; numer testu: 106 589 DVD).
  2. Frank Ehrlacher: Pokojówka i milioner tre i recenzja filmu :. Moviemaster.de, 17 lipca 2006, dostp 31 lipca 2012 .
  3. Pokojówka i milioner. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 12 sierpnia 2018 r . 
  4. Archiwum 2005 (nie jest ju dostpny w Internecie.) Niemiecka nagroda TV , archiwizowane z oryginaem na 7 padziernika 2011 roku ; ródo 31 lipca 2012 .

Opiniones de nuestros usuarios

Alexandra Niewiadomski

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Pokojówka i milioner

Teresa Rogowski

To dobry artykuł dotyczący Pokojówka i milioner. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Izabela Jankowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Pokojówka i milioner.