Pokój mojego synaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Pokój mojego syna. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Pokój mojego syna zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Pokój mojego syna i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Pokój mojego syna. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Pokój mojego syna! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Pokój mojego syna, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Pokój mojego syna
Tytu oryginalny La stanza del figlio
Kraj produkcji Wochy , Francja
Oryginalny jzyk Woski
Rok wydania 2001
dugo 99 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Nanni Moretti
scenariusz Nanni Moretti
Linda Ferri
Heidrun Schleef
produkcja Nanni Moretti
Angelo Barbagallo
Federico Fabrizio
Vincenzo Galluzzo
Lorenzo Luccarini
muzyka Nicola Piovani
aparat fotograficzny Giuseppe Lanci
skaleczenie Esmeralda Kalabria
zawód

Pokój mojego syna (tytu oryginalny: La stanza del figlio ) to woski film z 2001 roku autorstwa Nanni Morettiego , który równie gra gówn rol msk.

wtek

Maestwo Giovanni i Paola Sermonti prowadz spokojne i szczliwe ycie ze swoimi dziemi Irene i Andrea w Ankonie nad Adriatykiem . Giovanni jest psychiatr i ma swoj praktyk zwizan z domem rodzinnym. Kadego dnia przystawia ucha do nerwic pacjentów i okazuje zrozumienie dla najdziwniejszych historii.

W niedziel Giovanni chce pobiega z synem, ale plan uniemoliwia pacjent. Giovanni jedzie do mczyzny, który ju próbowa popeni samobójstwo, a teraz zadzwoni do niego w sprawie powanego problemu. Kiedy Giovanni tam przybywa, mówi mu o swoim podejrzeniu raka . Po powrocie do domu Giovanni dowiaduje si, e jego syn Andrea mia miertelny wypadek podczas nurkowania z przyjaciómi. Rodzina popada w gboki smutek, ale ycie toczy si dalej. Giovanni zaczyna ponownie przyjmowa pacjentów wkrótce po pogrzebie, ale sesje si zmieniaj. Giovanni czsto nie wchodzi w rachub. Rozwaa stracone okazje do spdzania czasu z synem. Szczególnie trudne s sesje z pacjentem, który w pechowy dzie odwiód go od syna. Jego ualanie si nad sob prowadzi nawet do wyobcowania z on, która cierpi z powodu alu tak samo jak on.

Kiedy Paola otrzymuje list od dziewczyny do swojego syna Andrei, którego Andrea znaa tylko krótko, ale tak trafnie opisuje syna, naprawd chce pozna dziewczyn. Jednak Giovanni desperacko próbuje znale waciwe sowa w licie do Arianny. Arianna nic nie wie o mierci syna. W kocu Paola postanawia zadzwoni do dziewczyny, ale nie ma randki. Jaki czas póniej dziewczyna jest w drzwiach. Pokazuje zdjcia Giovanniego Andreasa Zimmera. Andrea zrobia zdjcia, eby pokaza dziewczynie jej pokój. Arianna chce teraz pojecha autostopem do Francji z przyjacielem. Giovanni, Paola i Irene jad t dwójk do granicy francuskiej tej nocy. Tam dwójka modych ludzi wsiada do autokaru i zostawia trzyosobow rodzin na play w Menton .

Opinie

Bardzo wraliwie zainscenizowane badanie rozpadu rodziny z powodu niemonoci radzenia sobie z uczuciem alu; wanie w obserwacji ludzkich reakcji, ywo w strukturze postaci i trzewo w stylu pisa leksykon midzynarodowego filmu , który uczyni z tego dziea kinematograficzn wskazówk katolickich krytyków filmowych.

Nagrody

Film zdoby na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes 2001 Palme d'Or . W tym samym roku zdoby Davida di Donatello w kategoriach Najlepszy Film, Najlepsza Aktorka (Laura Morante) i Najlepsza Muzyka . Film zosta równie nagrodzony Nastro d'Argento des Sindacato Nazionale Giornalisti Cinematografici Italiani w 2001 roku .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Pokój mojego syna. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 

Opiniones de nuestros usuarios

Hania Tkaczyk

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Pokój mojego syna, daje dużo pewności.

Edward Stefański

Dzięki za ten post na Pokój mojego syna, właśnie tego potrzebowałem

Michael Pietrzak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Pokój mojego syna.