Piosenka we mnieInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Piosenka we mnie. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Piosenka we mnie zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Piosenka we mnie i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Piosenka we mnie. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Piosenka we mnie! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Piosenka we mnie, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Piosenka we mnie
Jessica Schwarz - The song in me - Wien2011 01.jpg
Kraj produkcji Argentyna , Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2010
dugo 94 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Florian Cossen
scenariusz Florian Cossen,
Elena von Saucken
produkcja TeamWorx , w koprodukcji z Baden-Württemberg Film Academy, BR i SWR; finansowane przez MFG Filmförderung Baden-Württemberg
muzyka Matthias Klein
aparat fotograficzny Matthias Fleischer
skaleczenie Philipp Thomas
zawód

Piosenka we mnie to niemiecki dramat Floriana Cossena z 2010 roku . Produkcja TeamWorx otrzymaa wiele nagród filmowych (w tym Bawarsk Nagrod Filmow dla najlepszego aparatu). Piosenka we mnie gra gównie w Buenos Aires w Argentynie .

akcja

Podczas postoju w podróy do Chile 31-letnia pywaczka Maria rozpoznaa na lotnisku w Buenos Aires hiszpask rymowank dla dzieci ( Arrorro mi niño) . Chocia Maria nie mówi ani sowa po hiszpasku, pamita hiszpaski tekst i melodi piosenki. Zrozpaczona i wyrzucona z szyn, tskni za swoim samolotem i zostaje w obcym miecie. Kiedy szuka wyjanienia, jej ojciec Anton nagle pojawia si w Argentynie. Wyznaje córce, e nie jest jej biologicznym ojcem, ale e Maria mieszkaa w Buenos Aires przez pierwsze trzy lata swojego ycia pod koniec lat siedemdziesitych. Kiedy jej biologiczni rodzice zaginli w 1980 roku jako ofiary argentyskiej dyktatury wojskowej , Maria zostaa przywieziona do Niemiec przez Antona i jego on.

Po spowiedzi znajomy zwizek midzy ojcem a córk grozi zerwaniem z powodu lat kamstwa. Podczas gdy Anton chce jak najszybciej wróci do Niemiec, aby odpocz od przeszoci, Maria jedzie do Buenos Aires w poszukiwaniu swojej argentyskiej rodziny. Kiedy jednak to znajduje, dowiaduje si, e zostaa porwana i ukryta przez póniejszych przybranych rodziców. Do koca zdetronizowany ojciec walczy o mio swojego dziecka, wykorzenionej córki do koca o prawd o jej prawdziwej tosamoci.

Nagrody

Film otrzyma nastpujce nagrody:

Recenzje

Rodzina z zagranicy, znajomy nieznajomy: Das Lied in mir to sprytna, czasem okrutnie precyzyjna gra z tymi parametrami psychospoecznymi, za pomoc których, jak sdzimy, moemy siebie zdefiniowa.

Dramat zorientowany na estetyk i narracj prosi o tosamo, poczucie winy i wybaczenie z wyrafinowanymi kompozycjami obrazu i godnym podziwu skupieniem si na zniuansowanej roli gównej; ponad to historyczno-polityczne wymiary historii zwykle ustpuj miejsca .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Certyfikat wydania dla Das Lied in mir . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , stycze 2011 (PDF; numer testu: 125 962 K).
  2. Profil na Facebooku: Piosenka we mnie
  3. ^ Recenzja filmu w Spiegel Online

Opiniones de nuestros usuarios

Milena Bielecki

Ten wpis na Piosenka we mnie sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Slawomir Bieniek

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Jan Panek

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Piosenka we mnie.

Rahul Kurek

Informacje o zmiennej Piosenka we mnie są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Zofia Orzechowski

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Piosenka we mnie