Piosenka chudego mczyznyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Piosenka chudego mczyzny. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Piosenka chudego mczyzny zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Piosenka chudego mczyzny i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Piosenka chudego mczyzny. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Piosenka chudego mczyzny! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Piosenka chudego mczyzny, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Piosenka chudego mczyzny
Tytu oryginalny Pie chudego czowieka
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1947
dugo 83 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Edward Buzzell
scenariusz Stanley Roberts (historia)
produkcja Nat Perrin
dla MGM
muzyka David Snell
aparat fotograficzny Charles Rosher
skaleczenie Gene Ruggiero
zawód
chronologia

  Poprzednik Chudy
mczyzna wraca do domu

Pie Thin Man to amerykaska zbrodnia komedia przez Edward Buzzell od 1947 do zastosowa filmowych postaci z powieci The chudy by Dashiell Hammett i to szósta i ostatnia cz serii filmowej chudy mczyzna.

akcja

Nick i Nora Charles s gomi na statku kasyna . Zespó jazzowy na pokadzie gra dobrze, z wyjtkiem klarnecisty Buddy'ego Hollisa, który jest nieszczliwie zakochany w piosenkarce Fran Ledue Page i bije jedn nut po drugiej. Wreszcie dochodzi do walki midzy Buddy'm a muzykiem Tommy'm Drake'em, który i tak wkrótce wyruszy w tras koncertow dla promotora Mitchella Talbina i opuci statek kasyna. Tommy z kolei wiele zawdzicza obskurnemu Al Amboyowi, a Talbin nie chce mu poyczy adnych pienidzy. Kiedy Tommy wkrótce potem próbuje ukra pienidze, zostaje zastrzelony. Wkrótce potem Buddy Hollis znika bez ladu, a Fran zostaje znaleziony martwy.

Bro, przy pomocy której Tommy zosta zabity, naley do ojca Janet Thayer, która wbrew woli swojej rodziny polubia nieodpowiedniego Phila Brant. Janet i Phil s teraz poszukiwani za morderstwo, a Phil zosta aresztowany niedugo póniej za namow Nicka, poniewa on sam jest celem usiowania zabójstwa.

Nick dowiaduje si, e Buddy Hollis oszala i trafi do szpitala psychiatrycznego w Poughkeepsie. Kiedy Nora próbuje go wypyta o noc morderstwa, strzela do niej t sam broni, która naley do Davida Thayera i oskara si o zamordowanie Tommy'ego Drake'a - ale Nick uwaa, e jest niewinny.

W kocu Nick wzywa wszystkich podejrzanych na statek kasyna. Pojawia si Buddy Hollis, którego stan nieco si poprawi, a Nick w kocu oznajmia, e Buddy ju powiedzia mu o sprawcy. Po tym, jak Nick zrekonstruowa przebieg zbrodni, jego obliczenia dziaaj: Mitchell Talbin udaje morderc. Zamordowa Tommy'ego Drake'a i wzbudzi podejrzenia niestabilnego psychicznie Buddy'ego Hollisa. Fran odwiedzi Buddy Hollisa na oddziale psychiatrycznym i wkrótce wiedzia, e zabójc Tommy'ego by Talbin. Szantaowaa go swoj wiedz i dlatego zostaa zamordowana. Tommy z kolei musia umrze, poniewa Talbin wiedzia o zwizku Tommy'ego z on Phyllis. Talbin pocztkowo mia nadziej, e Al Amboy zabije Tommy'ego z powodu jego dugu. Jednak Phyllis przeniosa swój naszyjnik i bya w stanie spaci dugi Tommy'ego, tak e Talbin musia sam zaj si Tommy'm.

Skazany Talbin wyciga bro, ale zostaje postrzelony przez swoj on Phyllis, która przysiga pomci morderstwo swojego kochanka Tommy'ego. Pod koniec dnia Nick i Nora s szczliwi, e w kocu mog spokojnie spa.

produkcja

The Song of the Thin Man by krcony od stycznia do marca 1947 roku. By to 13. z 14 filmów, w których Myrna Loy i William Powell stali razem przed kamer. Film mia swoj premier w Nowym Jorku 28 sierpnia 1947 roku . Po raz pierwszy zosta pokazany w telewizji w Niemczech w 1992 roku.

krytyka

Dla serwisu filmowego , cienkim czowieka Song ostatni i najsabszy film w serii o detektywie, stworzony przez Dashiell Hammett i pierwszy pokazany w kinie w 1934 roku; w ksice brakuje dowcipu z pierwszych produkcji, bohaterowie komedii kryminalnej s teraz a za dobrze znani. Umiarkowana rozrywka dla przyjació serialu .

Chudy czowiek (serial filmowy)

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. The Song of the Thin Man. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Cezary Pawlik

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Bohdan Gruszka

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Bartlomiej Czajkowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Piosenka chudego mczyzny.

Krystyna Grzybowski

Ten artykuł o zmiennej Piosenka chudego mczyzny przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.