Pióro: NiesamowiteInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Pióro: Niesamowite. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Pióro: Niesamowite zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Pióro: Niesamowite i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Pióro: Niesamowite. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Pióro: Niesamowite! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Pióro: Niesamowite, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Pióro: Niesamowite
Kraj produkcji NRD
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1963
dugo 3 minuty
Prt
Dyrektor Hans-Günter Kaden
Bodo Schmidt
scenariusz Hans-Günter Kaden
produkcja DEFA , KAG "zwierz kolczaste"
aparat fotograficzny Günter Marczinkowsky
skaleczenie Ogórek Wally
zawód

Das Stacheltier: Unbelievable to niemiecka krótkometraowa fabua satyryczna, nakrcona w czerni i bieli przez studio DEFA do fabuy Hansa-Güntera Kadena z 1963 roku , oparta na pomyle OH Wachsmutha.

akcja

Czwórka modych ludzi siedzi w kinie i chce obejrze film Dunaj ponie . Kiedy reklama na ekranie ostrzega przed spoywaniem alkoholu przez modych ludzi, jedna z dziewczyn mówi, e jest ju bardzo spragniona. Poniewa innym nie idzie lepiej, zaraz po kinie odwiedzaj restauracj, gdzie gospodarz wisi na cianie plakat o zagroeniach zwizanych z alkoholem dla modych ludzi. Mimo tej rady nie czuje si w stanie sprzeda czwórce modych ludzi napoju gazowanego lub seltzera, wic zmieniaj restauracje, bo nie chc piwa w ofercie.

W ssiedniej restauracji nie ma te napojów bezalkoholowych, a na pytanie o wod z kranu kelner odpowiada kontrpytaniem, jak ma j obliczy. Wic caa czwórka szuka trzeciej restauracji.

Ale tutaj te nie ma sody ani cydru, tylko piwo i koniak i pragnienie, o którym powinni zapomnie. Teraz w gniewie modzi ludzie zamawiaj cztery podwójne koniaki, po czym kelnerka pyta, czy powinna przynie je z seltzerem czy bez.

produkcja

Czarno-biay film Das Stacheltier: Niewiarygodne zosta nakrcony pod roboczym tytuem Unikaj alkoholu i by pokazywany jako film drugoplanowy w kinach NRD od 16 sierpnia 1963 roku. Za produkcj odpowiedzialna bya Artystyczna Grupa Robocza Stacheltier w studiach DEFA, za dramaturgi odpowiadaa Gisela Szcech, a scenografi przygotowaa Senta Ochs .

W przeciwiestwie do kilku róde, w których Günter Marczinkowsky jest wymieniony jako operator, Horst Brandt jest wymieniony w tej roli w napisach kocowych filmu .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Ryszard Majchrzak

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Ernest Sobczak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Pióro: Niesamowite jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Paula Wrona

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Pióro: Niesamowite.

Tatiana Lewicki

Ten wpis na Pióro: Niesamowite sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Emil Stefaniak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Pióro: Niesamowite jest tym, którego szukałem.