Pikny koniec tego wiataInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Pikny koniec tego wiata. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Pikny koniec tego wiata zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Pikny koniec tego wiata i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Pikny koniec tego wiata. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Pikny koniec tego wiata! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Pikny koniec tego wiata, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Pikny koniec tego wiata
Tytu oryginalny Pikny koniec tego wiata
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1984
dugo 96 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Rainer Erler
scenariusz Rainer Erler
produkcja Rainer Erler
muzyka Eugen Thomass , James Brookes
aparat fotograficzny Wolfgang Grasshoff ,
Peter Mathes
skaleczenie Ulrike Pahl ,
Babette Nischwitz
zawód

Pikny koniec tego wiata to niemiecki film telewizyjny przez Rainera Erler , który zosta wyprodukowany w 1983 roku przez Pentagramma w imieniu ZDF . Po raz pierwszy zosta wyemitowany w telewizji 10 stycznia 1984 roku.

akcja

Chemik Dr. Brandt zostaje wysany ze swojej firmy do Australii, aby potajemnie przygotowa si do budowy oddziau do produkcji zakazanych w Europie chemikaliów. Podczas lotu do Perth spotka stewardess Elaine, z któr chcia si spotka. Pocztkowo odmawia, ale póniej przychodzi mczyzna z wizytówk, któr da Elaine z wiadomoci, e ma si z ni spotka nastpnego dnia. Gdy dotar pod wskazany adres, zosta brutalnie pobity i poradzono mu natychmiast wyjecha ...

Recenzje

Film, który przekonuje mnóstwem faktów, wybuchowym tematem i wiarygodnym zaangaowaniem, ale który nie jest przekonujcy ze wzgldu na swoje uproszczenia i przygod.

literatura

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Pikny koniec tego wiata. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 8 kwietnia 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Asia Majewski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Pikny koniec tego wiata.

Oksana Strzelecki

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Liliana Dudek

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Oliwia Kania

To dobry artykuł dotyczący Pikny koniec tego wiata. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Marlena Kwiatkowski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.