Pikna dziewczynaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Pikna dziewczyna. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Pikna dziewczyna zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Pikna dziewczyna i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Pikna dziewczyna. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Pikna dziewczyna! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Pikna dziewczyna, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Pikna dziewczyna
Tytu oryginalny La Belle Personne
Kraj produkcji Francja
Oryginalny jzyk francuski , woski , angielski , rosyjski
Rok wydania 2008
dugo 97 minut
Prt
Dyrektor Christophe Honoré
scenariusz Christophe Honoré,
Gilles Taurand
produkcja Sophie Barrat ,
Florence Dormoy ,
Joëy Faré
muzyka Alex Beaupain
aparat fotograficzny Laurenta Bruneta
skaleczenie Chantal Hymans
zawód

Pikna dziewczyna jest francuski dramat w reyserii Christophe Honoré z roku 2008. Scenariusz zosta napisany przez reysera wraz z Gilles Taurand oparty na 1678 powie Ksina de Clèves przez Marie-Madeleine de La Fayette . W produkcj dramatu miosnego zaangaowaa si francusko-niemiecka stacja telewizyjna Arte . W tytuowej roli pojawia si moda aktorka Léa Seydoux .

wtek

Po mierci matki 16-letnia Junie przenosi si do ciotki do Parya. Jej kuzyn Matthias od razu przedstawia j swojemu krgowi przyjació, a wkrótce pikna uczennica zostaje uwikana w skomplikowan sie przyjani, mioci i tajemnic. Jej woski nauczyciel Nemours jest tak zafascynowany jej urod, e potajemnie si w niej zakochuje. Z tego powodu zerwa te równoczesne zwizki z nauczycielk historii Florence i uczennic Marie. Ku zaskoczeniu wszystkich, niemiay outsider Otto ma szans zdoby serce Junie. Poza tym, e czasami zachowuje si wobec niego dziwnie chodno, to ewidentnie jest to intymna przyja.

Podczas zaj jzykowych i innych krótkich spotka z Nemoursem, Junie wyczuwa jego zainteresowanie i uczucia, mimo e nigdy ich nie wyraa, i dlatego stara si go unika. Zastanawia si nawet nad zmian miejsca zamieszkania, a co za tym idzie take szkoy, aby nie dopuci do odwzajemnienia jego mioci na czas. Ale sytuacja si odwraca. Ostatecznie nie ma siy unikn pragnie Nemours. Wbrew deklarowanym intencjom nagle szuka jego obecnoci. Otto dowiaduje si o tym iz zazdroci rzuca si na mier z balustrady budynku szkolnego.

Poniewa Junie Nemours nie ma zaj, bierze urlop chorobowy na 6 miesicy. Nie chce stan na drodze edukacji swoich bliskich. Niemniej jednak pewnego dnia poda za ni w drodze do domu. Nie moe si oprze urokowi Junie. Dryfuje z nim przez kilka godzin. Potem natychmiast popada w swoj zwyk melancholi, majc pewno, e ich mio do nich obojga nie bdzie trwaa wiecznie. Poniewa atrakcyjni Nemours s podani przez wiele kobiet. Nie pojawia si na nastpnym umówionym spotkaniu. Teraz zrealizowaa swój plan opuszczenia Parya z powodu Nemours.

Informacje ogólne

Powie Madame de La Fayette , na której oparta jest fabua, zostaa nakrcona w sumie czterokrotnie:

Kamea

Chiara Mastroianni ma krótki gocinny wystp w The Beautiful Girl . Zagraa gówn rol Catherine de Clèves w filmowej adaptacji powieci Manoela de Oliveiry, The Letter z 1999 roku .

Drobnostki

Podczas gdy klika posza do kina, na ekranie pojawi si film Yaaba - Babcia z 1989 roku .

Aktor Louis Garrel móg wzi udzia w tworzeniu swojej roli podczas tworzenia scenariusza. Wybra wic zawód nauczyciela jzyka woskiego bez znajomoci jzyka woskiego, co byo dla Honoré zaskoczeniem. Czy zakada dobre umiejtnoci jzykowe, skoro narzeczona Garrela, Valeria Bruni Tedeschi, jest Woszk.

Z powieci przejto imiona Nemours, Henri, Catherine, Marie i Matthias de Chartres. Marie zostaa nazwana na cze szkockiej królowej Marii Stuart , Katarzyny i Henri po francuskiej parze rzdzcej Caterina de 'Medici i Henryk II.

Muzyka filmowa

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Pikna dziewczyna. W: pryzmacie . ródo 20 lipca 2021 .
  2. ^ Personel filmowy w bazie IMDb
  3. Pikna dziewczyna w internetowej bazie filmów
  4. Informacje ogólne o filmie Lojalno kobiet na alloine.fr (w jzyku francuskim)
  5. b IMDb Ciekawostki
  6. b tematów ciek dwikow

Opiniones de nuestros usuarios

Krzysztof Kaczor

Uważam, że ten wpis o zmiennej Pikna dziewczyna jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Marcin Nowakowski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Pikna dziewczyna, jest to bardzo dobra opcja.

Karolina Rutkowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Pikna dziewczyna i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.