piewajcy hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o piewajcy hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o piewajcy hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących piewajcy hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat piewajcy hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o piewajcy hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o piewajcy hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny piewajcy hotel
Kraj produkcji Republika Federalna Niemiec
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1953
dugo 90 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Géza z Cziffra
scenariusz Géza z Cziffra
produkcja Film standardowy, Hamburg
( Franz Tapper )
muzyka Michael Jary
aparat fotograficzny Willy Winterstein
skaleczenie Alice Ludwig-Rasch
zawód

piewajcy hotel to niemiecka fabua reysera Gézy von Cziffry z 1953 roku w czerni i bieli. Gówne role peni Hans Söhnker i Ursula Justin . Skrypt pochodzi od reysera. W Republice Federalnej Niemiec film po raz pierwszy trafi do kin 30 lipca 1953 roku.

akcja

Piosenkarz Tommy Olsen, tancerz Dixi, skrzypek Karli Alten i jego siostra Gisela, utalentowana malarka, dziel studio wysoko nad miastem. Wszyscy czterej notorycznie maj trudnoci finansowe. Nastpnie Karli otrzyma wiadomo z Schlosshotel Bernini, e zosta wybrany na ogoszone stanowisko instruktora narciarstwa. Nastpnie wykonuje tak radosny taniec, e przy tym amie sobie kostk . Na szczcie jego siostra czuje si na deskach równie dobrze jak on. Wic udaje Karli i podejmuje prac.

Rok temu po hotelu zamkowym odziedziczy pisarz Hans Bernini. Poniewa ostatnio dochód nie pokrywa ju kosztów, chce wyledzi przyczyn incognito . Dlatego udaje gocia i zostaje pierwszym uczniem Karlisa / Giseli. Obie s od razu bardzo sympatyczne.

Wkrótce w hotelu pojawia si potentat muzyczny Giesemann w towarzystwie piosenkarki Anity Mohr. Kiedy obaj s traktowani protekcjonalnie przez menedera Rodlera, Bernini ujawnia swoj prawdziw tosamo i stwierdza, e Rodler jest winny upadku hotelu. Rodler przyznaje, e celowo doprowadzi firm do upadku, bo jej waciciel o nic nie dba. Bernini jest zdumiony otwartoci swojego pracownika, dlatego moe zachowa prac. Od tego czasu Rodler wraz ze swoim szefem próbuje doprowadzi hotel do zera. Nowy instruktor narciarstwa ze swoimi umiejtnociami malarskimi bardzo pomaga im obojgu.

Gisela coraz trudniej jest ukry swoj kobieco. Bernini zgadza si, e pozwolia bratu przyjecha z Tommy'm i Dixi. Nowy personel jest równie wybierany na podstawie aspektów muzycznych. Odtd zamkowy hotel bdzie nosi nazw piewajcy Hotel. Inauguracja jest uczczona wystawn imprez. W tym czasie Bernini poznaje prawdziw tosamo swojego instruktora narciarstwa i obaj wyznaj sobie mio.

muzyka

Muzyka pochodzi od Michaela Jary'ego . W filmie mona usysze liczne jego piosenki na podstawie tekstów Bruno Balza :

  • Kiedy stary zegar z kukuk wybija wpó do dziesitej ( Foxtrot )
  • Kochanie, twoje oczy kami ( tango )
  • Czy potrzebujesz tskni za swoim sercem, panienko, panienko ( Blues )
  • Moim ulubionym snem jest moja narzeczona (fokstrot)
  • Chopcze, chopcze, chopcze, dzisiaj mamy racj ( Boogie-Woogie )

wzbogacenie

Wyprodukowany w hotelu The Singing w studiu Hamburg-Wandsbek, zdjcia zewntrzne zostay zrobione w Oberstdorfie i Kitzbühel . Budynki zaprojektowali architekci filmowi Herbert Kirchhoff i Albrecht Becker . Kostiumy stworzyli debiutanci Irms Pauli i Gudrun Hildebrandt (19232018). Zarzdzanie produkcj byo w rkach Franza Tappera i Otto Meißnera .

krytyka

Leksykon International Film wszed do nastpujcej oceny: The zwykym niemieckim przebraniu, spltanie i muzycznej podania od sezonu kinowego beztroski lat pidziesitych.

ródo

Program filmu: The New Film Program , wyd. H. Klemmer & Co., Neustadt an der Weinstrasse, bez numeru

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Dr. Alfred Bauer: niemiecki film fabularny Almanach. Tom 2: 1946-1955 , s. 368
  2. Lexikon des Internationale Films, rororo-Taschenbuch nr 6322 (1988), str. 3475

Opiniones de nuestros usuarios

Hanna Zieliński

To dobry artykuł dotyczący piewajcy hotel. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Marina Biernacki

Ładny artykuł z _zmienna.

Tadeusz Zieliński

Uważam, że ten wpis o zmiennej piewajcy hotel jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.