piewajce, dzwonice drzewo (2016)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o piewajce, dzwonice drzewo (2016). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o piewajce, dzwonice drzewo (2016) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących piewajce, dzwonice drzewo (2016) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat piewajce, dzwonice drzewo (2016). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o piewajce, dzwonice drzewo (2016)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o piewajce, dzwonice drzewo (2016), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu piewajce, dzwonice drzewo
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2016
dugo 60 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 0
Prt
Dyrektor Wolfganga Eisslera
scenariusz Gabriele Circle
produkcja Milena Maitz
muzyka Marian Lux
aparat fotograficzny Cornelius Plache
skaleczenie Vincent Assmann
zawód

piewajce, dzwonice drzewo to remake klasyki DEFA z 1957 roku z bajkowego serialu ARD Six in One Stroke . Film oparty jest na motywach braci Grimm i oryginale autorstwa Anne Geelhaar .

wtek

Na pocztku ksi spotyka na targu mod kobiet i paskudnego mczyzn. Krótkie rozmowy z obojgiem nie s szczególnie przyjazne, ale ksi zakochuje si w ksiniczce. Na prob ojca ma polubi ksicia swojej rangi, ale z powodu arogancji odmawia wszystkim zalotnikom. Ksi rynku równie je reklamuje. Prosi go, by przyniós jej zaczarowane drzewko, które z prawdziw mioci zaczyna piewa i dzwoni. Zgadza si i po dugich poszukiwaniach znajduje to mae drzewko. Ale poniewa jest strzeony przez zego ducha lasu, którego spotka ju na targu, ksi musi zawrze ukad, aby móc go dostarczy ksiniczce.

Kiedy drzewko nie zaczyna piewa i nie sycha, ksiniczka przegania ksicia, a on musi zda sobie spraw, e jest ona twarda, wyniosa i nie moe kocha. Jednak dotrzymuje sowa i odtd suy duchowi lasu, z którego moe zosta uwolniony tylko wtedy, gdy uda mu si rozupa 10 adunków drewna. Jednak magi jest to niemoliwe. Chciwa ksiniczka desperacko chce mie drzewo na wasno i wysya swojego ojca, aby sprowadzi drzewo z powrotem. Spotyka te ducha lasu i otrzymuje od niego drzewo pod warunkiem, e przyniesie mu stworzenie, które wita go jako pierwsze, gdy wróci. Król zgadza si, poniewa jest pewien, e jako pierwszy spotka swojego psa. Kiedy nastpnie wraca do zamku z drzewem, niecierpliwa ksiniczka przyjmuje go nieoczekiwanie. Niechtnie udaje si do ducha lasu, gdzie spotyka teraz ksicia, który nie rozmawia z nadt ksiniczk.

Chocia nadal ma ludzk posta, zachowuje si bardziej jak niedwied, a ksiniczka stracia pikno, poniewa duch lasu oczarowa obu. Jego królestwo jest ograniczone niewidzialn cian, tak e nikt nie moe wej ani wyj. Ksiniczka, która jeszcze nie zauwaya, e jest tu sama i nikt jej nie obsuguje, zachowuje si wobec ksicia wyjtkowo nieprzyjanie. Dopiero powoli uwiadamia sobie swoj brzydot i cieszy si, e ma ze sob swojego maego pieska, którego nie obchodzi, jak wyglda jego kochanka. Kiedy zaczyna troch dogadywa si z ksiciem, duch lasu próbuje temu zapobiec. Robic to jednak, tylko zblia ich dwoje do siebie. Ksiniczka uczy si wdzicznoci, sympatii i pokory, dziki czemu krok po kroku odzyskuje dawn urod. Kltwa znikna, a ksiniczka moe wróci do zamku. Kiedy syszy piew i dzwonienie drzewka w paacowym ogrodzie, zdaje sobie spraw, e naprawd kocha ksicia. Wic on równie zostaje uwolniony od czaru ducha lasu i oboje staj si szczliw par.

to

Remake zosta wyprodukowany przez rbb i SR . Film powstawa od 14 czerwca do 7 lipca 2016 roku w Poczdamie, stolicy Brandenburgii (w Belvedere na Klausberg w parku Sanssouci oraz w salach tanecznych Paacu Babelsberg w parku o tej samej nazwie w dzielnicy Babelsberg w dzielnicy Babelsberg ). Poczdam ), w dawnym klasztorze Chorin oraz w Berlinie i Saksonii-Anhalt w górach Harz ( herb Hamburg z Teufelsloch koo Timmenrode , Tierra del Fuego koo Blankenburga, jaskinie piaskowe w pobliu Blankenburg, Bodetal , Teufelsmauer (Harz) koo Weddersleben ) .

Christel Bodenstein , która graa ksiniczk w filmie DEFA , mona tu zobaczy w roli zielarki. Jest te jej zdjcie ze starego filmu jako portret królowej. Premiera telewizyjna odbya si 25 grudnia 2016 roku.

Opinie

Rainer Tittelbach z tittelbach.tv powiedzia z uznaniem: Film, który swoj humorystyczn mieszank bajek i komedii romantycznej udaje, e jest równie atrakcyjny dla modych, jak i starszych, zachwyca dowcipem, ironi i (psychologicznie) zoon moralnoci. Pod wzgldem estetyki filmowej film potrafi si podoba jak aden inny z 42 filmów baniowych na ARD. Komediowe, bajkowe posugiwanie si jzykiem jest wzorowe dziki scenariuszowi i gównym aktorom .

Redakcja TV Spielfilm przyznaa bajce ocen kciuk w gór bez komentarza.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. PNN: To piewa i brzmi ponownie Najnowsze wiadomoci Poczdamu z 1 lipca 2016, obejrzano 10 lipca 2016
  2. rbb: 6 za jednym zamachem - Märchenfilm Deutschland 2016: The singing, sounding tree rbb-online od 25 grudnia 2016, dostp 10 lipca 2016
  3. Jaskinie z piaskowca pod adresem blankenburg-tourismus.de, dostp 15 lutego 2017 r.
  4. rbb: rbb and SR film The singing, sounding tree rbb, obejrzano 21 czerwca 2016
  5. PNN: To piewa i brzmi ponownie Najnowsze wiadomoci Poczdamu z 1 lipca 2016, obejrzano 10 lipca 2016
  6. piewajce, dzwonice drzewo na fernsehserien.de. ródo 25 grudnia 2016 r.
  7. ^ Rainer Tittelbach : Jytte-Merle Böhrnsen, Lucas Prisor, Kreis, Eißler. Klasyk kina zobowizuje do krytyki filmowej na tittelbach.tv, dostp 16 lutego 2017 r.
  8. TV Spielfilm : recenzja filmu na TV-Spielfilm.de, dostp 16 lutego 2017.

Opiniones de nuestros usuarios

Katarzyna Lech

Uważam, że ten wpis o zmiennej piewajce, dzwonice drzewo (2016) jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Marlena Bartczak

To dobry artykuł dotyczący piewajce, dzwonice drzewo (2016). Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Przemyslaw Kuczyński

Dzięki. Pomógł mi artykuł o piewajce, dzwonice drzewo (2016).