Pie o domu (album)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Pie o domu (album). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Pie o domu (album) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Pie o domu (album) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Pie o domu (album). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Pie o domu (album)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Pie o domu (album), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Piosenka z domu to jedenasty  studyjny album w austriackim piosenkarka pop Freddy Quinn , która zostaa wydana w 1967 roku przez wytwórni muzyczn Polydor (nr 60 647) i - podobnie jak pyty The Voice of the Home - gównie zawarte niemieckich pieni ludowych . Nie moga znale si na niemieckich listach przebojów. Nie wydano adnych singli.

Lista utworów

Album zawiera dziesi utworów:

 • Strona 1
 1. Maa wioska na wrzosowiskach (autor: Erik Wallnau i Lotar Olias , red. Walter Heyer )
 2. Na najpikniejszej ce (pie ludowa w aranacji Waltera Heyera)
 3. Posuchaj tego, co nadchodzi z zewntrz (piosenka ludowa, zaaranowana przez Waltera Heyera)
 4. W chodnym gruncie (pie ludowa, napisana przez Friedricha Glücka i Josepha von Eichendorffa , pod redakcj Lotara Oliasa)
 5. egnaj, moja droga ojczyzno (pie ludowa w aranacji Lotara Oliasa)
 • Strona 2
 1. The Voice of Home (napisany przez Hansa Pflanzera i Lotara Oliasa, pod redakcj Lotara Oliasa)
 2. W zielonym lesie, gdzie piewa drozd (pie ludowa w aranacji Waltera Heyera)
 3. egnaj cichy domku (pie ludowa w aranacji Lotara Oliasa)
 4. Ty jeste w moim sercu (pie ludowa w aranacji Lotara Oliasa)
 5. Nie ma piknego kraju (pie ludowa w aranacji Lotara Oliasa)

Indywidualne dowody

 1. b Freddy Quinn - Das Lied der Heimat na Discogs .
 2. Freddy w 45cat.com (angielski)

Opiniones de nuestros usuarios

Hanna Niemiec

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Elena Kamiński

Ładny artykuł z _zmienna.

Patrick Witek

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.