Pie KolumbinyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Pie Kolumbiny. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Pie Kolumbiny zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Pie Kolumbiny i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Pie Kolumbiny. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Pie Kolumbiny! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Pie Kolumbiny, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Pie Kolumbiny
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1918
dugo 94 minuty
Prt
Dyrektor Emil Justitz
scenariusz Carl Schneider
zawód

Pie Kolumbijczyka (tytu roboczy: Colombine ) to niemiecki dramat filmowy z 1918 roku w reyserii Emila Justitza .

akcja

Z okazji przyjcia zarczynowego Lony Sehring z Hansem von Rotfelsem wykonaa kompozycj nieznajomego Das Lied der Colombine. Podczas tego wystpu przed domem jest mody, ale miertelnie chory muzyk, który od razu rozpoznaje swoj melodi. Wchodzi do domu i pokoju Lony. Kiedy go tam spotyka, jest oczywicie zaskoczona. Mody muzyk imieniem Körner moe j uspokoi i prosi, by ponownie zapiewaa mu piosenk. Lona obiecuje i idzie do niego nastpnego dnia i piewa mu to.

Von Rotfels, który co zauway i jest zazdrosny, poda za ni, gdy wychodzi z domu, i dochodzi do kótni: on oddziela si od niej, a jej rodzice równie wyrzucaj j z domu. W potrzebie wraca do Körner. Nadal polubia j na ou mierci, aby ocali jej honor. Zaledwie kilka godzin póniej zapada na powan chorob.

Przyjaciel Körnera, stary Blaamer, równie muzyk, pomaga Lonie i uczy j piewaczki. Pod pseudonimem Lola Lees wystpuje jako Colombine.

Jej byy narzeczony von Rotfels jest jednym z goci na koncercie. Znowu dochodzi do sporu midzy nimi, dopóki Blaamer nie interweniuje uspokajajco i nie wyjania von Rotfelsowi prawdziwych faktów.

Wic ta dwójka wci si znajduje.

to

Firm produkcyjn bya Deutsche Bioscop GmbH Berlin (nr 78), firm dystrybucyjn bya Bioscop-Film-Verleih GmbH. Film zosta nakrcony w marcu 1918 roku w studiu Bioscop w Neubabelsberg . Kolorowy film ma dugo piciu aktów na 1723 metrach, okoo 94 minuty. Berliska policja naoya na niego zakaz dla modziey (nr 41767).

krytyka

Odrobina poezji przenika ten subtelny film, który susznie mona nazwa dzieem sztuki pierwszorzdnej. (...) Mamy tu do czynienia z takim dzieem, którego efekt jako niemego obrazu jest tak silny, e piew byby w stanie dotkn jedynie sfery uczu. W kocu poczenie reprezentacji obrazkowej, ilustracji muzycznej i piewu powinno odbywa si tam, gdzie nie napotyka trudnoci. Carola Toelle, która gra tu gówn rol, to pena wdziku, urocza posta, której gra jest przyjemnie wzruszajca. Prowadzona przez zdolnych partnerów gra daje harmonijny dwik. Technologia i kierunek spotykaj si, aby w peni stworzy wzorowe osignicie .

- Nowy Kino-Rundschau

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b Gerhard Lamprecht : Niemieckie filmy nieme 1917-1918 . Deutsche Kinemathek eV, Berlin 1969, s. 290 .
  2. Kalkulator dugoci filmu , liczba klatek na sekund : 16 2/3
  3. Neue Kino-Rundschau z 17 padziernika 1918 r. Str. 59

Opiniones de nuestros usuarios

Bartosz Wolski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Pie Kolumbiny, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Mariola Maciejewski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Pie Kolumbiny.

Marika Zakrzewski

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Pie Kolumbiny pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Pie Kolumbiny tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Sylwia Stasiak

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.